دیبافت
خانه / پتو الماس / قیمت پتو الماس در کشور و فروش مستقیم آن

قیمت پتو الماس در کشور و فروش مستقیم آن

پتوها یکی از لوازم مورد نیاز هر خانه به شمار می روند. کار اصلی این محصولات، گرم نگه داشتن و جلوگیری نمودن از رسیدن سرما به بدن می باشد. در ایران این محصول به شکل گسترده ای زیر نام برندهای متفاوتی تولید و عرضه می شود. یکی از این مارک ها، الماس نام دارد. شما می توانید با مراجعه به عرضه کنندگانی که فروش مستقیم آن را در کشور انجام می دهند، نه تنها قیمت پتو الماس را به دست آورید، بلکه یک خرید خوب را تجربه نمایید. 

قیمت پتو الماس در کشور و فروش مستقیم آن

عرضه کنندگان بهترین انواع پتو ایرانی ارزان

عرضه کنندگان بهترین انواع پتو ایرانی ارزانپتوهای ایرانی انواع مختلفی دارند. عرضه کنندگان گوناگونی نیز در کار ارائه چنین محصولاتی به اشکال مختلفی می باشند. بهترین نوع این کالا را می توانید با قیمت های مناسبی از طرق متفاوتی به دست آورید. اما پتوهای تولید شده در کشور را می شود این گونه دسته بندی کرد: 

 • پتوهایی با الیاف طبیعی که شامل: پنبه ای، پشمی و ویسکوز می باشند. این گونه از محصول امروزه به ندرت در بازار پیدا می شود. کیفیت شان عالی است. 
 • پتوهایی با الیاف مصنوعی که شامل: آکریلیک و پلی استر می شوند. با پیشرفته فناوری در این حوزه نیز پیشرفت هایی صورت گرفته و امروزه شاهد بهترین نوع پتوها از این جنس در بازار می باشیم. 

فروش عمده پتو الماس ساده با کیفیت عالی

فروش عمده پتو الماس ساده با کیفیت عالیبرند الماس، فروش پتوهای ساده را با کیفیت عالی به گونه عمده انجام می دهد. شما می توانید به شکل حضوری و یا غیر حضوری به هر تخته پتو که نیاز دارید، نوع ساده و یک رنگ آن را به دست آورید. 

پتوهای ساده این برند، یکی از بهترین ها در بازار است. این پتوها رنگ های بسیار زیادی را دارا می باشند که مشتری طبق سلیقه اش می تواند به رنگی که دوست دارد، دست یابد.

از طرفی، اگر فروشندگان جزئی، هتل دار، مهمانپذیرها و همین طور بازرگان هستید، توصیه می نماییم که جهت خرید کلی این پتوها، به خود کارخانه تولیدی و یا شعب رسمی، سر بزنید. این گونه یک محصول مرغوب؛ ولی ارزان قیمت را تهیه خواهید کرد. 

بهترین فروشندگان پتو در بازار

بهترین فروشندگان پتو در بازارپتوها را فروشندگان مختلفی در بازار ارائه می دهند. همواره باید از بهترین عرضه کنندگان که سابقه ای طولانی در این حوزه دارند و از سوی دیگر، محصولات برندهای معتبر را به فروش می گذارند، خرید خود را انجام داد. 

این چنین ارائه دهندگانی در سر تا سر ایران فعالیت دارند. آن ها را می شود به راحتی با سر زدن به مراکز عرضه کالای خواب پیدا کرد و با خیالی آسوده خرید خود را انجام داد. 

قابل ذکر است که برخی از بهترین ارائه دهندگان به صورت آنلاین نیز پتوهای مرغوب را به فروش می رسانند. در این حوزه، فروشگاه های زیادی اینترنتی وجود دارند که با جستجویی کوتاه مدت، به آسانی می توانید آن ها را پیدا کرده و سفارش خرید پتو را ارائه دهید. 

پتو الماس دو نفره با کیفیت بسیار بالا

پتو الماس دو نفره با کیفیت بسیار بالا پتوها را برندهای برتر، به شکل یک نفره و دونفره تولید می نمایند. نوع دونفره، تفاوت هایی با دیگر محصولات دارد. این پتو، ابعاد بزرگتری دارد. هر چند کارخانه ها می کوشند آن را در چندین سایز ارائه دهند. در هر حال اگر به دنبال پتو الماس یکنفره و دو نفره با کیفیت بسیار بالا می باشید، خوب است که به معتبرترین مراکز سر بزنید. 

پتو الماس دونفره، به گونه تک لا و دولایه هم ارائه می شود. این محصول را می توان در تنوع بالایی نیز از سراسر کشور به دست آورد. 

اگر به دنبال این هستید که یک پتوی گرم، نرم، لطیف و در همین حال با دوام را به دست آورید، خوب است که گزینه پتو دونفره را برند الماس را در نظر داشته باشید. 

قطعاً در بازار با دیدن این محصول، مجذوب آن خواهید شد و به خرید آن می پردازید. 

پتو ایرانی صادراتی با درجه کیفیتی فوق العاده

پتو ایرانی صادراتی با درجه کیفیتی فوق العادهعمدتاً شرکت هایی که در زمینه تولید انواع پتو فعالیت می کنند، محصولات خود را نه تنها در بازارهای داخلی، بلکه به کشورهای خارجی نیز ارائه می دهند. در کنار آن ها، برخی از بازرگانان را نیز می شود پیدا کرد که در این حوزه کار می نمایند. هر کدام از این صادر کنندگان، تلاش شان بر این است تا نوع درجه یک پتو را با کیفیت فوق العاده ارسال بدارند. 

حتی برخی از این شرکت ها، نمایندگی پتو ایرانی را در شرههای متفاوتی دایر کرده اند و به این ترتیب، خدمات ارائه می کنند. آن چیزی که بیشتر صادر کنندگان به آن اهمیت می دهند، کیفیت محصولات و ارزان بودن شان می باشد. به همین دلیل پتو درجه یک همواره صادراتی است. 

روی هم رفته، بیشتر این نوع از کالای خواب، به کشورهای همسایه صادر می شود و خرید فروش پتوهای تولید شده در کشورمان نیز از بازار خوبی در این ممالک برخوردار می باشد. 

برترین کارخانه تولید پتو طرح برجسته

برترین کارخانه تولید پتو طرح برجستهپتوهای طرح برجسته، از جمله پرفروش ترین محصولات به شمار می روند. این پتوها را بسیار راحت می شود با لمس کردن کالا از بقیه تشخیص داد. طرح هایی که روی این پتوها حک می شوند، بر آمدگی دارند. کارخانه های تولید این چنین پتوهایی از دستگاه هایی با فناوری بالا استفاده می کنند و این چنین محصولی زیبا و قشنگ را ارائه می کنند. 

در ایران، شرکت های متفاوتی هستند که از جمله برترین ها به شمار می روند و کالاهایی از این دست را به فروش می رسانند. می توان با مراجعه به فروشگاه هایی که محصولات این کارخانه ها را ارائه می دهند، در تنوع بالایی خرید پتوهای شان را انجام داد. اما طرح های برجسته را می شود در این مدل ها تهیه نمود: 

 • پتو طرح برجسته گل دار 
 • پتو طرح برجسته طبیعت 
 • پتو طرح برجسته فانتزی 
 • پتو طرح برجسته حیوانات 
 • پتو طرح برجسته رنگ های ترکیبی 
 • و غیره 

ارزانترین مراکز فروش پتو در تهران

ارزانترین مراکز فروش پتو در تهراندر تهران مراکز متعددی را می شد پیدا نمود که در آن ارزانترین پتو ارائه می شود. در این زمینه باید توجه داشته باشید که محصول از کیفیت مناسبی برخوردار باشد. از طرفی برخی از مدل های پتوها که از نظر کیفی چندان مرغوب نیستند و همین طور کاربردهای متفاوتی دارند، با نرخ های پایینی ارائه می شوند. 

برای مثال، پتو مسافرتی از سایر پتوها ارزان تر است. همین طور پتو ساده از نوع طرح دار با نرخ نازل تری عرضه می گردد.

در هر حال، با مراجعه به مرکز پخش پتو، می توانید پتو جنس خوب را نیز با نرخ های مناسبی به دست آورید. در این مراکز، برخی از فروشگاه هایی را می شود پیدا نمود که با بهترین طرح ها و برندها کالای خود را ارزان و مقرون به صرفه در اختیار مشتریان شان قرار می دهند. خرید عمده پتو هم از این عرضه کنندگان امکان پذیر است. 

اما از یاد نبرید که سایت های مختلف اینترنتی نیز در این حوزه فعالیت گسترده ای دارند، آن هم از جمله مراجعی به شمار می روند که پتوها را با نرخ پایین ارائه می کنند. می توانید با بازدید از معتبرترین شان، انواع پتو ارزان با بخرید. 

بزرگترین بازار فروش پتو پسرانه جدید عمده ای

بزرگترین بازار فروش پتو پسرانه جدید عمده ایدر هر شهری بازارهایی را می توان یافت که انواع کالای خواب را برای مشتریان خود عرضه می کنند. از آن ها می توان به شکل عمده ای طرح های جدید پتو پسرانه را نیز تهیه کرد. برای این قشر از جامعه، شرکت های تولید کننده سعی کرده اند که به اقتضای سن و سال شان پتوهایی را طراحی کنند و به بازار عرضه نمایند. 

عمدتاً ما شاهد این هستیم که این گونه از پتوها الوان متفاوتی را دارا می باشند و از جهت دیگر مدل های شان هم با سایر پتوها فرق می کند. اغلب پتوهای پسرانه متفاوت تر از پتو دخترانه زیبا است. این امری طبیعی می باشد و به همین دلیل نیز تنوع زیادی را در مراکز داد و ستد پتو ها مشاهده می کنیم. 

پتوهای پسرانه را می شود در مدل های تیم های فوتبال مشهور جهان، افراد و شخصیت های ورزشی و سینمایی، مدل های طبیعت و غیره در بازار پیدا کرد. 

می شود با مراجعه به فروشندگان اصلی پتو الماس عمده پسرانه را نیز تهیه نمود. تولید کننده پتو، خود اصلی ترین مرجع ارائه به شمار می رود و پس از آن، می شود به نمایندگی های این کارخانه و همین طور فروشگاه های دیگری که در شهرهای متفاوتی از کشورمان فعال می باشند، اشاره کرد. 

شرکت عرضه بدون واسطه پتو خانگی

شرکت عرضه بدون واسطه پتو خانگیبرای خرید پتو با کیفیت خانگی، می شود به مراجع متفاوتی سر زد. در این حوزه، شرکت تولیدی، به عرضه کالای خود در سراسر کشور می پردازد. عمدتاً کارخانه های کنونی، سعی شان بر این است تا بدون این که واسطه ای در میان باشد، پتوها را به دست مشتریان برساند. 

این گونه از عرضه، مزایای خود را نیز دارا می باشد. اول این که خود فروشنده سود بیشتری نسبت به زمانی که توسط واسطه ها پتوها را ارائه می داد، می برد. مسئله دیگر به نفع مشتری هم تمام می شود. به این معنی که خریدار هم با نرخ های مصوب و بدون این که نوسانی باشد، می تواند کالا را تهیه کند. 

همین طور، خریدار دیگر نگران تقلبی بودن محصول نمی باشد؛ چون که آن را خود کارخانه به صورت تضمینی می فروشد. در کل، شرکت های سازنده هم عرضه را به روش های متفاوتی انجام می دهند. آن ها محصولات خود را از طریق شعبی که در جای جای کشور ایجاد کرده اند و سایت های اینترنتی ای که راه اندازی نموده اند، به شکل مستقیم ارائه می دهند. پتو خانگی دونفره و یک نفره را می شود راحت از فروشگاه معتبر پتو به دست آورد. 

شما انواع پتو ایرانی را به گونه کلی و جزئی می توانید بدون این که واسطه ای در میان باشد، از خود شرکت عرضه کننده تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. 

مشخصات پتو برند الماس

مشخصات پتو برند الماس پتو برند الماس، ویژگی های خود را دارا می باشد. تنوع در این زمینه زیاد به چشم می خورد که این هم یکی دیگر از مشخصات آن است. شما در هر رنگ، طرح و همین طور سایزی که خواسته باشید، قادر خواهید بود که کالای این مارک معتبر را به دست آورید. 

اما تولید کننده پتو الماس، با استفاده از بهترین مواد اولیه، محصولی درجه یک و خوبی را وارد بازار می کند. از جمله ویژگی های پتوهای این برند می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

 • از جنس های مصنوعی خوبی تولید شده اند که عمدتاً پلی استر هستند. 
 • تنوع الوان، مدل و سایز زیادی را دارا می باشند. 
 • برای هر رده سنی و همین طور جنسیتی پتوها را طراحی کرده است. 
 • محصولاتش آنتی باکتریال و ضد حساسیت می باشد. 
 • می توان پتوهای این برند را با خیالی راحت در ماشین لباس شویی و یا با دست شست. 

تهیه پتو الماس درجه یک نیکو باف

تهیه پتو الماس درجه یک نیکو بافپتوهای الماس، تولید شده توسط کارخانه نیکوبافت هستند. این شرکت تولیدی بزرگ، محصولاتش را با الیاف بسیار مرغوب و خوبی بافته و روانه بازار می کند. همین طور در طرح های گوناگونی اقدام به این کار می کند که یکی از مدل ها و یا برندهای مطرح آن، الماس نام دارد. 

جهت تهیه نوع مرغوب این کالا، نیاز است که در گام نخست، تعیین کنید به چه شمار از این کالای خواب را نیاز دارید؟ برای نمونه جهت تهیه عمده، همان طور که به آن اشاره کردیم، به کارخانه و یا نمایندگی های شرکت مراجعه کنید. از طرف دیگر، می شود به شکل تکی، آن را از فروشگاه های کالای خواب سراسر کشور به دست آورد. 

در هر صورت، پتوهایی این برند معروف در سایزهای گوناگونی نیز در بازار ارائه می گردد. آن را به شکل یک لایه و دولایه هم می توان به دست آورد و مورد استفاده قرار داد. 

شما از طریق سایت های اینترنتی مختلف و معتبر هم قادر خواهید بد که به تهیه پتو الماس درجه یک، مبادرت ورزید. 

انواع پتو های عروسکی کودک

انواع پتو های عروسکی کودکپتو نوزادی که به آن کودک هم می گویند، طرح های منحصر به فرد بسیار زیبایی را دارا می باشد. تولید کنندگان پتو، این محصول را در تنوع رنگ و مدل بالایی می سازند. از طرف دیگر، پتوهایی از این دست بایستی کاملاً استاندارد بوده؛ به این معنی که در آن هیچ گونه مواد شیمیایی خطرناکی به کار نرفته باشد. 

توجه به این مسئله بسیار مهم است؛ زیرا که پتوهای نه چندان مرغوب، کیفیت خوبی ندارند و در همین حال ممکن است حساسیت های پوستی و حتی باعث تنگی نفس برای کودکان شوند. با همه این ها، از جمله انواع مختلفی که چنین پتوهایی دارند، می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

 • پتوهای عروسکی کلاه دار 
 • پتو های های ساده با طرح یک رنگ 
 • پتوهای گلدار 
 • پتوهای طرح برجسته 
 • پتوهایی با شخصیت های کارتونی 
 • پتوهای با طرح های طبیعت 
 • و غیره 
جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

پاسخی بگذارید