نمایندگی پتو در شادیلون در اصفهان یزد

در دنیای امروز آنچه که با شنیدن اسم پتو، درذهن متبادر می شود، خوابی آرام و راحت است که مستلزم داشتن وسایلی نظیر پتو شادیلون با لحاظ کردن راحتی ونرمی آن است. در وهله اول باید توجه داشت که این کالا نقش بسیار مهمی بر خواب افراد دارد. حقیقت این است که خرید ناآگاهانه در این دسته کالا می تواند تجربه بسیار نا خوشایندی در افراد ایجاد کند؛ چون این محصول جزئی از زندگی و سلامت افراد است.

نمایندگی پتو شادیلون در اصفهان

در تشریح خواص و ویژگی های این محصول باید به اینکه توجه داشت که خرید پتو به عنوان روانداز ازملزومات خواب با کیفیت بالا است. پتوها باید از چند وجه مختلف مورد بررسی قرارگیرد؛ چراکه این محصول هم به عنوان وسیله تزئینی و هم درارتباط با سلامتی ستون فقرات، در حین استراحت حائز اهمیت بسیاری است. نمایندگی پتو شادیلون در اصفهان توانسته است با عرضه کالاهایی مرغوب و با قیمت رقابتی فضای بسیار خوبی برای خریداران فراهم آورد.

از دیگر مشخصاتی که این پتو می تواند به مشتری ارائه کند،کیفیت ساختاری و ابعاد درکنار ضخامت و نرمی یا سختی نقش کلیدی در این امر ایفا می کند. در ارتباط با عوامل ذکرشده باید گفت که ارائه آن  بصورت گلدوزی شده دستی یا صنعتی برروی آن باعث زیبایی بی نظیری شده که این پتو ها را نسبت به انواع پتو های دیگر بسیار متفاوت ومتمایز کرده است و درعین حال به روشنی پیداست که بهداشت پتو برای همه افراد اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا در تماس با بدن و سر انسان می باشد.

موضوع حائز اهمیت آن است که این پتوها به دلیل استفاده از الیاف بسیار مرغوب، دوخت بسیار عالی و در عین حال بافت فشرده آن این ویژگی را داردکه با شستشوی زیاد و در دفعات متعدد نمی تواند تاثیری بر دوام و ماندگاری آن داشته باشد، چنانچه شما مشتری گرامی باید به این نکته توجه داشته باشیدکه کیفیت این پتوها به واسطه مواد درجه یک بکار رفته درآن، همواره مانند روز اول باقی می مانند.

نمایندگی پتو شادیلون در اصفهان

نمایندگی پتو شادیلون در یزد

در بازار وسایل اطاق خواب اسامی مختلف با برندهای متنوعی به چشم می خوردکه هریک کیفیت وقیمت منحصر بفردخود را دارد. همانطورکه پیداست، پتو باید دارای شرایطی خاص باشد تا به عنوان روتختی نیز بتواند مورد استفاده قرارگیرد. این موضوع بسیار مهم است که بدانیم،  نمایندگی پتو شادیلون در یزد نسبت به ارائه انواع  چهار نفره افراد بالغ اقدام کرده است.

تنوع محصول در این نمایندگی قابل توجه می باشد. کمااینکه از مشتریان دائمی و سخت پسندی برخوردار است و توانسته در بازار رقابتی شهر یزد جایگاه ویژه خود را بدست آورد.

نمایندگی پتو شادیلون در اهواز

حتما تا به حال پتوهایی را مورد استفاده قرار داده اید که پرز آنها به لباستان چسبیده یا خود پتو، به دلیل خشک بودن و الیافی زبر خاطره ناخوشایندی را باعث می شود و در این هنگام، چیزی جز یک خواب ناآرام و خستگی به جا مانده در طول روز عاید شما نخواهدشد واین درست زمانی است که به فکر تعویض کردن پتو می افتیم.

ولی مناسب تر این است که به جای آزمون و خطا، درهمان ابتدا یک پتوی مناسب را انتخاب کنیم تا دیگر درگیراین فرایند وقت گیر وهزینه های اضافی ناشی از انجام آن نشویم. شایان ذکر است که نمایندگی پتو شادیلون در اهواز نسبت به ارائه محصولات متنوع و بروز، در جلب رضایت مشتری نهایت تلاش خود را مبذول می دارد.

نمایندگی پتو شادیلون در اهواز

نمایندگی پتو شادیلون در تهران

در دنیای فروش اینترنتی این نکته باید مد نظر قرار دادکه ارائه اطلاعات برای تشخیص بهترین نوع پتو، می تواند به خریدی منجر شودکه مطلوبیت بسیاری برای شما مشتری گرامی را فراهم می آورد. با این اوصاف نمایندگی های فروش حضوری مستقر در سراسر کشور نیز باید در عرضه محصول درجه یک و تسهیلات ویژه به مشتری، زمینه جذب خریداران خاص را به طرف برند پتو شادیلون را فراهم آورند.

پرواضح است که نمایندگی پتو شادیلون در تهران در این امر باید کوشش بیشتری به خرج دهد وسهم بازار بیشتری از پایتخت را کسب نماید. انچه بطور بارز در این برند قابل توجه است، مراکزتولید در صورت رعایت اصول استاندارد سازی از تامین مواد اولیه تا شبکه توزیع مناسب، می توانند پتو شادیلون مناسب را روانه بازارکنند.

تولیدی ها در سطح کشوربایدتوجه داشته باشندکه باید برای ارائه محصولی برتر و با مزیت رقابتی در بازارکالای خواب و در رده انواع پتو، باید طرح های جدیدو خلاقانه ای را درمحصولات خودلحاظ کنند تا علاوه بر پوشش بازار داخلی از محل مازادآن به صادرات وکسب سود مناسب برای خود و ارزآوری برای کشور دست یابند.

نمایندگی پتو شادیلون در شیراز

پتوشادیلون متشکل از الیاف و مواد طبیعی خاصی بوده و سازگاری کامل و خیلی زیادی را با پوست انسان خواهد داشت؛ ضمن اینکه مانع از بروز واکنش های آلرژیک  نیز خواهد شد؛ به همین دلیل آن را بیشتر برای کودکان و نوزادان تازه متولد شده نیز مورد استفاده قرار می دهند.

نمایندگی پتو شادیلون در شیراز هم اکنون اقدام به فروش عمده این محصول در مدل ها و طرح های متنوع همچون انواع مناسب کودک در حال انجام است و با جمع آوری بهترین انواع پتو که از مواد اولیه طبیعی و مصنوعی تولید می شود. و ارائه جزییات بسیار خوبی از آنها توسط  کارشناسان این نمایندگی انتخاب را برای مصرف کننده نهایی  بسیار راحت و ساده خواهدکرد.

پتو شادیلون نمایندگی

پتو شادیلون با توجه به شهرت برند خود سعی دارد تا به بهترین شکل ممکن به بازار داخلی و بازار صادرات کشورهای متقاضی نفوذ کند.

حال اگر به دنبال تهیه بهترین و مرغوبترین انواع این محصول هستید، می توانید همین حالا اقدام به خرید از طریق این وب سایت کرده و ازمجموعه بهترین برندهای مطرح و شناخته شده داخلی درسریع ترین زمان ممکن ودرهر مکانی که در نظردارید، برخوردارشوید؛ چرا که عرضه مستقیم پتوشادیلون توسط برترین مرکز عرضه کننده این محصول، یعنی این مرکز، بصورت مستقیم وبا قیمت مصوب درب کارخانه میسر گردیده و می توانیددر نهایت به پتویی مناسب و منطبق با انتظارتان دست یابید. در عین حال پتو شادیلون نمایندگی های متعدد خود را در اقصی نقاط کشور دایر کرده است.

پتو شادیلون نمایندگی

کارشناسان ما در این مرکز در تمام طول شبانه روزآماده پاسخگویی به نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما مشتری گرامی هستندتا بتوانند وفاداری خود را نسبت به تولید و ارائه این محصول برتر به اثبات رسانند.

181

 1. سلام و وقت بخیر
  پتو های که از مجموعه شما خرید کردم واقعا نرم هستند بافت منحصر به فردی دارند قیمتشم خیلی مناسبه.

 2. پتو شادیلون یکی از پتو هایی است که در شهر مشهد تولید می شود این پتو دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد.

 3. عرض سلام
  من سفارش بار شر مشهد را دارم آیا ارسال می کنید؟ هزینه بار چقد است و معمولاً چقد طول میکشه تا به دستم برسه؟

 4. سلام وقت بخیر
  پتو باید دارای شرایطی خاص باشد تا به عنوان روتختی نیز بتواند مورد استفاده قرارگیرد.

 5. سلام وقت بخیر
  خوابی آرام و راحت است که مستلزم داشتن وسایلی نظیر پتو شادیلون با لحاظ کردن راحتی ونرمی آن است.

 6. سلام وقت بخیر
  پتو شادیلون یکی از بهترین پتوهاست که کیفیت خوبی دارند.

 7. سلام وقت بخیر
  پتو شادیلون یکی از بهترین و معروفترین برند پتو است که کیفیت بسیار بالایی دارد.

 8. سلام وقت بخیر
  این پتو ها دارای قیمت مناسبی می باشد که دارای کیفیت خوبی می باشد

 9. سلام وقت بخیر
  پتو های شما که تولید می کنید کارخپنش کجاس میشه ادرسبدید کارخونه با دفتر یا انبارتون هر جا که میشه بازدید کرد از محصولات

 10. سلام وقت بخیر
  پتوها باید از چند وجه مختلف مورد بررسی قرارگیرد؛ چراکه این محصول هم به عنوان وسیله تزئینی و هم درارتباط با سلامتی ستون فقرات، در حین استراحت حائز اهمیت بسیاری است.

 11. سلام و عرض ادب پتوهای شادیلون به خاطر جنس مرغوبی که دارند طرفدار های زیادی دارد و در شهرهای مختلف نمایندگی دارد ممنون

 12. سلام وقت بخیر
  پتو، درذهن متبادر می شود، خوابی آرام و راحت است که مستلزم داشتن وسایلی نظیر پتو شادیلون با لحاظ کردن راحتی ونرمی آن است

 13. این محصول به لحاظ بررسی های سطح کیفی از بافتی نرم و متراکم تشکیل شده است که گرمای مطلوبی ایجاد می کند، بدین جهت می تواند گزینه ی مناسبی برای چهار فصل سال شناخته شود.

 14. این محصول به لحاظ بررسی های سطح کیفی از بافتی نرم و متراکم تشکیل شده است که گرمای مطلوبی دارد و جنس بسیار مرغوبی دارد ممنون از شما

 15. سلام وقت بخیر
  این محصول باید به اینکه توجه داشت که خرید پتو به عنوان روانداز ازملزومات خواب با کیفیت بالا است. پتوها باید از چند وجه مختلف مورد بررسی قرارگیرد

 16. سلام وقت بخیر
  پتو شادیلون هایی که از شما خرید کردم بسیار باکیفیت هستند خیلی خوشحالم که شما برای خرید پتو انتخاب کردم.

 17. سلام وقت بخیر
  پتوها باید از چند وجه مختلف مورد بررسی قرارگیرد؛ چراکه این محصول هم به عنوان وسیله تزئینی و هم درارتباط با سلامتی ستون فقرات

 18. سلام خسته نباشید ببخشید ارسال به کشور های دیگه هم دارید یا فقط ایران؟ من در دبی ساکنم ارسال دارید

 19. سلام وقت بخیر
  پتو، درذهن متبادر می شود، خوابی آرام و راحت است که مستلزم داشتن وسایلی نظیر پتو شادیلون با لحاظ کردن راحتی ونرمی آن است

 20. سلام وقت بخیر
  ارسال به زنجان هم دارید؟
  الان سفارش بدم کی تحویل می گیرم چند روزه ؟
  دستتون دست خودمونه انتخاب کنیم پیشتازه یا معمولی

 21. سلام وقت بخیر
  نمایندگی پتو شادیلون در اصفهان توانسته است با عرضه کالاهایی مرغوب و با قیمت رقابتی فضای بسیار خوبی برای خریداران فراهم آورد.

 22. سلام وقت بخیر
  پتو به عنوان روانداز ازملزومات خواب با کیفیت بالا است. پتوها باید از چند وجه مختلف مورد بررسی قرارگیرد

 23. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم شما دفتر فروش در یزد به اصفهان هم دارید؟

 24. سلام وقت بخیر
  کیفیت این پتوها به واسطه مواد درجه یک بکار رفته درآن، همواره مانند روز اول باقی می مانند.

 25. سلام وقت بخیر
  آدرس کارخونتون تو سرده چرا در سایتتون قرار ندادید آدرس دفتر فروشلتونم قرار بدید با تشکر

 26. سلام وقت بخیر
  مدیر گرامی مجموعه دیبا من قصد همکاری بیشتر با مجموعه شما را در زمینه صادرات به کشور پاکستان را دارم خواستار مذاکره ای در ای رابطه دارم لطف بفرمایید زمانی را برای مذاکره تایین کنید

 27. سلام وقت بخیر
  خوابی آرام و راحت است که مستلزم داشتن وسایلی نظیر پتو شادیلون با لحاظ کردن راحتی ونرمی آن است که می توانید خرید خود را از این سایت خرید انجام دهید

 28. سلام وقت بخیر
  پتو باید دارای شرایطی خاص باشد تا به عنوان روتختی نیز بتواند مورد استفاده قرارگیرد

 29. سلام وقت بخیر
  پتو باید دارای شرایطی خاص باشد تا به عنوان روتختی نیز بتواند مورد استفاده قرارگیرد

 30. سلام وقت بخیر
  پتو شادیلون در شیراز از بهترین کیفیت برخوردار است در طرح های مختلف های مختلف و ابعاد گسترده که در این مجموعه تولید می شود اگر برای شما مقدور است لیست قیمت و عکس کامل محصولات مجموعه خود را در ایتا ارسال کنید

 31. سلام وقت بخیر پتوهای شادیلون رو من از نمایندگی اصفهان خریداری کردم خیلی مرغوب وزیبا هستند وبه دوستانم پیشنهاد کردم

 32. سلام وقت بخیر
  من یکبار از شما خرید کردم و همون یکبار مشتری دائمی شما شدم بسیار جنس کالاهاتان عالی است ممنون از سایت خوبتون.

 33. سلام من بعد از اولین خریدم از مجموعه شما این محصول رو فقط از شما سفارش دادم همیشه از قیمت و مرغوبیت محصول راضی بودم و به بقیه ی اطرافیانم پیشنهاد می کنم ممنون از سایت خوبتون.

 34. سلام خسته نباشید خیلی خوبه که شرکت دیبافت نگار در بیشتر شهرا نمایندگی دارد وهمه میتوانند مراجعه کنند باتشکر

 35. سلام وقت بخیرکالاهایی مرغوب و با قیمت رقابتی فضای بسیار خوبی برای خریداران فراهم آورد

 36. سلام؛ وقت بخیر. امکان خرید اقساطی از سایتتون هم وجود داره?نحوه ی ثبت سفارش رو هم توضیح بدین.

 37. حال اگر به دنبال تهیه بهترین و مرغوبترین انواع این محصول هستید، می توانید همین حالا اقدام به خرید از طریق این وب سایت کرده و ازمجموعه بهترین برندهای مطرح و شناخته شده داخلی درسریع ترین زمان ممکن

 38. عرض سلام
  من سفارش بار شر همدان را دارم آیا ارسال می کنید؟ هزینه بار چقد است و معمولاً چقد طول میکشه تا به دستم برسه؟

 39. سلام وقت بخیر من از بتهای شما سفارش دادم خیلی سر موقع به دستم رسید و بارگیری سر موقع انجام دادن به کشور ارمنستان ارسال داشتند خداروشکر مشتریان خیلی راضی بوده

 40. سلام وقت بخیر من از سایت شما سفارش دادم خیلی سر موقع به دستم رسید و بارگیری سر موقع انجام دادن به کشور عمان ارسال داشتند خداروشکر مشتریان خیلی راضی بوده

 41. دیگر مشخصاتی که این پتو می تواند به مشتری ارائه کند،کیفیت ساختاری و ابعاد درکنار ضخامت و نرمی یا سختی نقش کلیدی در این امر ایفا می کند. در ارتباط با عوامل ذکرشده باید گفت که ارائه آن بصورت گلدوزی شده دستی یا صنعتی برروی آن باعث زیبایی بی نظیری شده که این پتو ها را نسبت به انواع پتو های دیگر بسیار متفاوت ومتمایز کرده است

 42. سلام وقت بخیر
  این کالا نقش بسیار مهمی بر خواب افراد دارد. حقیقت این است که خرید ناآگاهانه در این دسته کالا می تواند تجربه بسیار نا خوشایندی در افراد ایجاد کند؛ چون این محصول جزئی از زندگی و سلامت افراد است

 43. سلام وقت بخیر
  پتو شادیلون با توجه به شهرت برند خود سعی دارد تا به بهترین شکل ممکن به بازار داخلی و بازار صادرات کشورهای متقاضی نفوذ کند

 44. سلام وقتتون بخیر
  ابعاد و قیمت پتو شادیلون لطفاً میکنید برم واتساپ کنید.

 45. سلام وقت بخبر
  پتوهای مسافرتی در ابعاد استاندارد تولید شدند و برای مسافرت های کوهنوردی نیز به کار برده می شود
  این پتو ها جنس و رنگ های خوبی دارند به راحت بودن در سفر کمک می کنند

 46. سلام و ارادت
  خیلی مطلب خوبی بود من خودم به پتوی خواب خیلی اهمیت می دم و یکی از مواردی هست که اگر باهاش راحت نباشم درست خوابم نمی بره ممنون از این مطالب خوبتون

 47. سلام وقت بخیر
  پتو شادیلون طرح برجسته دارای زیبایی زیادی است و علاقه مند زیادی دارد.

 48. سلام وقت بخیر به نظر من پتو های شادیلون
  از نظر زیبایی جزو زیباترین پتوها هستند و من خودم یکی از طرفداران سرسخت این پتوها هستم.

 49. سلام وقت بخیر
  پتو هایی که از مجمعه شما خرید واقعا با کیفیت هستند و از خریدم واقعا راضی هستم و خداقوت می گم به شما تولید کننده گرامی بهترینارو برای شما ارزو می کنم

 50. سلام وقت بخیر
  پتو یکی از کالاهای خواب است که باید در خرید ان دقت کافی کردن تا هم خواب راحت داشته باشید هم دچار حساسیت نشوید

 51. سلام وقت بخیر
  پتو یکی از کالاهای خواب است که باید در خرید ان دقت کافی کردن تا هم خواب راحت داشته باشید هم دچار حساسیت نشوید

 52. سلام وقتتون بخیر باشه خرید از پتوهای شما به چه صورتی هستش ارسال آنها چند روز است.؟

 53. در دنیای امروز آنچه که با شنیدن اسم پتو، درذهن متبادر می شود، خوابی آرام و راحت است که مستلزم داشتن وسایلی نظیر پتو شادیلون با لحاظ کردن راحتی ونرمی آن است.

 54. سلام و وقت بخیر
  پتو های که از مجموعه شما خرید کردم واقعا نرم هستند بافت منحصر به فردی دارند قیمتشم خیلی مناسبه تشکر برایه سایت جامع و کاملتون

 55. عرض سلام
  من سفارش بار شر مشهد را دارم آیا ارسال می کنید؟ هزینه بار چقد است و معمولاً چقد طول میکشه تا به دستم برسه؟

 56. سلام وقت بخیر
  بنظرم انتخاب خیلی خوبیه برای پتو
  هم قشنگه هم نرمه برای خوابی خوش عالیه

 57. سلام وقت بخیر آیا در اصفهان فقط نمایندگی پتوی شادیلون است کارخانه پتو شادیلون در اصفهان وجود دارد؟

 58. سلام وقتتون بخیر
  من بارها از شما خرید کردم و خیلی راضی بودم ممنون از سایت خوبتون.

 59. سلام وقت بخیر پتوها را باید از چند وجه مختلف مورد بررسی داد ؛ چراکه این محصول هم به عنوان وسیله تزئینی و هم درارتباط با سلامتی ستون فقرات، در حین استراحت حائز اهمیت بسیاری است و قیمت آن مورد ارزیابی قرار گیرد

 60. موضوع حائز اهمیت آن است که این پتوها به دلیل استفاده از الیاف بسیار مرغوب، دوخت بسیار عالی و در عین حال بافت فشرده آن این ویژگی را دارد

 61. پتو به عنوان یک محصول مصرفی پرطرفدار با تنوع بسیار بالا تولید می‌شود. در بازار داخلی به علت بالا بودن تقاضا علاوه بر تولیدات برندهای داخلی، اقلام نیز از طریق واردات به بازار تزریق شده و در اختیار خریدار قرار می‌گیرد.

 62. پتو شادیلون به دو نوع مصنوعی و طبیعی تولید میشود طبیعی که به صورت مستقیم از الیاف ارگانیکاستفاده میکنند

 63. پتو های شادیلون که در سال های اخیر توسط تولیدکنندگان تهیه می شود، دارای تنوع رنگ و زیبایی و لطافت خاصی است. از اینکه این محصول را به ما معرفی کردید،سپاسگزارم

 64. سلام وقتتون بخیر
  میشه لطفا قیمت انواع پتو های گوسفندی تون داخل سایت هم قرار بدید

 65. پتو مدل و رنگ های مختلفی دارد و خرید آن طبق سلیقه ی افراد صورت میگیرد

 66. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  شما ارسال برای شهرهای مجاور سمت زاهدان هم دارید ؟

 67. سلام خسته نباشید
  من تعریف شما را بسیار شنیدم خواستم اگر امکانش هست با شما حضوری صحبت کنم وخرید خودمو انجام بدم دفتر فروش شما در کدوم شهر است ؟

 68. در دنیای امروز آنچه که با شنیدن اسم پتو، درذهن متبادر می شود، خوابی آرام و راحت است که مستلزم داشتن وسایلی نظیر پتو شادیلون با لحاظ کردن راحتی ونرمی آن است

 69. پتو شادیلون با توجه به شهرت برند خود سعی دارد تا به بهترین شکل ممکن به بازار داخلی و بازار صادرات کشورهای متقاضی نفوذ کند

 70. این محصول، یعنی این مرکز، بصورت مستقیم وبا قیمت مصوب درب کارخانه میسر گردیده و می توانیددر نهایت به پتویی مناسب و منطبق با انتظارتان دست یابید

 71. این محصول، یعنی این مرکز، بصورت مستقیم وبا قیمت مصوب درب کارخانه میسر گردیده و می توانیددر نهایت به پتویی مناسب و منطبق با انتظارتان دست یابید

 72. پتوها باید از چند وجه مختلف مورد بررسی قرارگیرد؛ چراکه این محصول هم به عنوان وسیله تزئینی و هم درارتباط با سلامتی ستون فقرات، در حین استراحت حائز اهمیت بسیاری است.

 73. پتوشادیلون خیلی نرم و سبک است و به دلیل پشمالو بودن خیلی موجب گرم شدن میشود و راحت میتوانید استفاده کنید

 74. با سلام ،ما از این پتو ها خریداری کردیم بسیار زیبا و نرم هستند و قیمت مناسبی هم دارند ممنون از مجموعه خوبتون

 75. پتوهای شادیلون بسیار با کیفیت هستند و تنوع طرح و رنگ آنها زبانزد میباشد

 76. سلام خسته نباشید وقتتون بخیر
  من تعریف شما را بسیار شنیدم خواستم اگر امکانش هست با شما حضوری صحبت کنم وخرید خودمو انجام بدم دفتر فروش شما در کدوم شهر است ؟

 77. پتوی خوب به دلیل این که از الیاف مناسب تولید شده باعث بروز حساسیت های پوستی و بیماری های پوستی نمیشه.

 78. پتوهای خیلی نرم و لطیفه و برای مهمانی و هدیه دادن ب نوعروس ها و نوزاد تازه ب دنیا اوده خیلی گذینه یه خوبیه و طرح و نقش های مختلف و جذاب زیادی داره

 79. پتو نوعی پارچه تک‌لایه مستطیلی می باشد که در همه فصول به ‌خصوص پاییز و زمستان در هنگام استراحت یا خواب استفاده می‌شود

 80. مزایای استفاده از پتو بسیار بالا بوده و یکی از ضروری ترین ملزومات در هر خانه و مکانی جهت مقابله با سرما می باشد این محصولات نه تنها در فصول سرد مورد استفاده قرار می گیرند بلکه در بیشتر مواقع در هنگام مطالعه، تماشای تلویزیون و یا هر زمانی که احساس سرما کنید قابل استفاده می شوند

 81. سلام وقتتون بخیر
  من تعریف شما را از خواهرم خیلی شنیدم و ترغیب به خرید از شما شدم همانطور که خواهرم گفت بسیاری محصولات شما زیبا بودن باز هم خواستار خرید از شما هستم اگر امکانش هست لیست قیمت جدید تون از طریق واتساپ برام ارسال کنید.

 82. پتوهای مجموعه دیبا بافت نگار که تازه وارد بازار شدن بسیار مناسب هستش هم سبک و هم لطیف هستن،حتی میشه توی مسافرت هم ازشون استفاده کرد چون سایز کوچیک دارند
  پتوی دیبا بافت نگار به دلیل کیفیت بالایی که دارد از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد

 83. این پتو دارای طیف رنگ بندی کامل و جامعی می باشد تا مشتریان به راحتی بتوانند محصول مورد نظر و درخواستی خود را انتخاب نمایند

 84. تولید کننده برای جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش خود این محصول را با کیفیت بالا و طرح های مختلف تولید می کنند سپس روانه بازار کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد‌

 85. سلام خسته نباشید به شهر تبریز هم ارسال دارید؟؟؟ کیفیت پتوی شادیلون مانند نرمینه است؟؟؟؟

 86. سلام و وقت بخیر
  من از این پتو ها به عنوان روتختی هم استفاده می کنم، جذابیت و زیبایی آن ها بسیار زیاد است و جنس نرم و لطیفی دارند

 87. سلام وقتتون بخیر
  خواستم نحوه ارسال بارتونو ببینم به چه صورت خودمون باید با باربری هماهنگ کنیم یا خودتون این کارو میکنید؟

 88. پتوهایی که برای سایز نوجوانان و کودکان با طرح های متنوع تولید شده بسیار جالب هستند و مثل گذشته پدر مادر ها مجبور نیستند که پتوهای بزرگ برای بچه ها استفاده کنند

 89. پتوهایی که برای سایز نوجوانان و کودکان با طرح های متنوع تولید شده بسیار جالب هستند و مثل گذشته پدر مادر ها مجبور نیستند که پتوهای بزرگ برای بچه ها استفاده کنندممنون

 90. سلام وقت بخیر آروزی موفقیت برای شما تاجر عزیز را دارم ان شاالله همیشه سلامت و موفق باشید
  پتوهایی که تازه وارد بازار شدن بسیار مناسب هستش هم سبک و هم لطیف هستن

 91. سلام وقت بخیر
  نرم ولطافت زیادی دارد درطرح ها ورنگهای متنوعی که دارد هرکسی رو جذب خودش میکند کیفیت بسیار بالایی دارد و حتی داخل لباسشویی نیز کیفیت خودش را از دست نمی دهد

 92. سلام وقت بخیر پتو های مجموعه دیبا بافت نگار باعث ایجاد حساسیت نمیشوند و به راحتی قابل شست و شو میباشند پتوهای مجموعه خیلی کیفیت بی نظیری دارد این پتوها خیلی قشنگ دوخته و درست شده اند زیبایی آن عالی است

 93. سلام وقت بخیر
  من خودم به شخصه تا حالا از این مدل پتو خرید نکردم ولی تعریفش رو شنیدم که خیلی نرم و سبکه و ماندگاری خیلی بالایی دارند، فکر می‌کنم این پتوها انتخاب مناسبیه برای خرید عروس

 94. حتماً در هنگام خرید پتو به استاندارد بودن آن توجه کنید و سعی کنید با کیفیت ترین نوع پتو را خریداری کنید تا بعدها با مشکل روبرو نگردید

 95. این مجموعه بهترین نوع پتو شادیلون را وارد بازار نموده است. از نظر جنس و کیفیت عالی هستند
  از آنجایی که پتو ها دارای انواع مختلفی هستند که می توانید مدل آنها را با توجه به نیاز خود خریداری کنیم مثلاً برای کودک از پتو های بچگانه استفاده کنید

 96. تولید پتو های جدید با استفاده از مواد اولیه ی مرغوب و با کیفیت صورت می گیرد و الیاف به کار رفته در این محصول دارای درجه کیفی مناسب همراه با تراکم بالا می باشد از میزان ماندگاری بالایی برخودار است. برای تهیه این محصول باید نسبت به جنس های مختلف تولیدی اطلاع کسب نمود تا بتوان انتخاب مطلوبی داشت و برای شستشوی آن ها دچار مشکل نشد و با یک قیمت مناسب آن را تهیه نمود

 97. پتوها از الیاف مصنوعی تهیه میشوند و پرز دار هستند و در رنگها و طرح‌های زیبا در بازار یافت میشوند
  پتو مسافرتی بسیار خریدش بالاست در بازار و بسیار کاربردیست برای مسافران و قیمت خوبیم دارد برای سفارش راحت واسان ومستقیم میتونیم به سایت مراجعه کنیم

 98. سلام وقت شما بخیر . شاید این گونه باشد که این نوع پتو ها جایگزین مناسبی برای الیاف های مصنوعی می باشند و موجب بالا رفتن کیفیت خواب می شوند و چون مناسب برای استفاده در تمامی فصول هستندو ان شالله که همیشه سالم و تندرست باشید و کسب و کارتون پر برکت باشه

 99. سلام وقت شما به خیر و نیکی باشه . مرسی از تیم بسیار خوب شما که با راه اندازی سایت، درباره پتو مسافرتی جدید و مشخصات پتو مسافرتی و نکات کاربردی نوشتید و امکان خرید آنلاین و بدون دردسر رو برای علاقه مندان به خرید اینترنتی فراهم کردید. تشکر از شما

 100. سلام وقت بخیر
  این پتو ها بسیار کاربردی هستند برای هدیه دادن و از همه لحاظ خوب هستند ‌تنوع زیادی دارند فکر کنم ارسال به شهرستان دارید ؟

 101. سلام وقت بخیر ارسال به شهر نور آباد هم دارید؟؟ فقط اینترنتی میشه خرید کرد؟؟؟؟

 102. سلام وقت بخیر
  پتوهای شادیلون خیلی نرم و با دوام هستند
  این پتوها خیلی جنسش خوبه و کیفیت بسیار بالایی داره و بسیار هم کارارایی خوبی داره و جنس نرم و لطیفه
  و از نظر اقتصادی هم خیلی مقرون

 103. پتو از وسایل گرمایشی است که علاوه بر جنس نرم و با کیفیت باید دارای اندازه مناسب و طرح زیبایی باشد تا مورد پسند مشتری قرار بگیرد
  تو های شادیلون طرح ها و رنگ های مختلفی دارند من خیلی خوشم میاد چطوری میتونم از این سایت سفارش بدم

 104. پتو های سربازی از بهترین پتوها برای سربازان می باشد که از بدن آن ها در برابر سرما محافظت می کند و در طرح های گوناگونی تولید می شوند که یکی از دیگری جذاب ترند واقعا قیمت خوبی هم عرضه می کنید

 105. سلام وقتتون بخیر
  پتو، درذهن متبادر می شود، خوابی آرام و راحت است که مستلزم داشتن وسایلی نظیر پتو شادیلون با لحاظ کردن راحتی ونرمی آن است.

 106. سلام خسته نباشید ارسال به کشور دبی هم میکنید؟؟ من برای فروشگاهم میخوام؟

 107. سلام وقت بخیر
  این پتو ها خیلی قشنگ هستند و دارای کیفیت بالایی هستند و سبک وباداوام هستند وبه راحتی شسته می شوند

 108. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  من اگر بخوام خرید به صورت عمده انجام بدم داخل هر بسته چند تعداد پتو است ؟

 109. سلام وقت بخیر
  مجموعه شما فقط در زمینه پتو فعالیت می کنه قصد همکاری با شما را در زمینه صادرات دارم و ممنون میشم از نحوه‌ی تحویل و باربری اطلاعاتی به من بدید

 110. این محصول عالی و بی نظیره و به شما دوستان هم توصیه میکنم.
  من از این پتو ها به عنوان روتختی هم استفاده می کنم، جذابیت و زیبایی آن ها بسیار زیاد است و جنس نرم و لطیفی دارند

 111. سلام وقت بخیر
  انواع پتوهای مجموعه دیبا بافت نگار بسیار نرم و با دوام می باشد که به راحتی قابل حمل و نقل می باشد و می توانیم آنها را به راحتی جابجا کنیم و از کیفیت بالایی هم برخوردار است.

 112. سلام روز خوش
  داشتن محصولات باکیفیت نیازمند به همت و تلاش فراوان است مجموعه شما با همت زیاد توانسته به موفقیت دست یابد ممنون از تیم خوبتون

 113. سلام خسته نباشید
  حداقل میزان خرید چقدره؟ شرایط فروشتون چطوریه؟زمان ارسال چقدره؟

 114. سلام وقت بخیر
  بسیارخوش حالم که دیدار حضوری با شما داشتم واقعا در همکاری صبور هستید و به طور کامل توضیح می دهید موفق باشید

 115. نمایندگی پتو شادیلون در تهران در این امر باید کوشش بیشتری به خرج دهد وسهم بازار بیشتری از پایتخت را کسب نماید

 116. نمایندگی پتو شادیلون در تهران در این امر باید کوشش بیشتری به خرج دهد وسهم بازار بیشتری از پایتخت را کسب نماید

 117. سلایق مشتریان خود محصولات را به روز کرده تا همیشه بتوانند رضایت تمامی متقاضیان این محصول را جلب نمایند تشکر از زحمات مجموعه شماو در دسته ی ارقام صادراتی قرار دارد و جزء با کیفیت ترین برندها می باشد که همیشه توانسته رضایت مشتریان را به دست آورد

 118. با این وجود به علت باکیفیت بودن انواع پتو ایرانی، اغلب خریداران ترجیح می‌دهند برندهای تولید داخل را انتخاب نمایند. برای خرید ویژه پتو درجه یک به علت بالا بودن حجم تولید، انتخاب‌های بسیاری خواهید داشت

 119. سلام وقت بخیر
  پتوها هم در بازارهای داخلی از فروش بالایی برخوردار می باشند و هم این که این نوع از پتو در بازارهای بین المللی نیز دارای طرفداران بسیاری بوده و فروش خوبی دارند. ممنون از تیم فروش خوبتون

 120. سلام وقت بخیر
  ارسال بارتون خیلی طول کشید وپیگیری بارتون ضعیفه ، وقتی نمیتونیم نباید سفارش قبول کنین

 121. سلام
  در طرح های گوناگونی تولید می شوند که یکی از دیگری جذاب ترند واقعا قیمت خوبی هم عرضه می کنید

 122. قیمت پتو سربازی بستگی به الیاف به کار رفته در آن دارد هر چه الیاف به کار رفته در آن از مواد مرغوبی تولید شده باشد قیمت پتو نیز گران تر خواهد بود و اگر از مواد مصنوعی برای تولید آن استفاده شده باشد قیمت آن ارزان تر خواهد بود

 123. سلام وقت بخیر
  ببخشید شما فروش به صورت حضوری هم دارین؟ اگر دارین بی زحمت آدرس دفترتون بفرستید.

 124. سلام وقت بخیر
  پتوهای جنس خوب حتی در هنگام شستن هم مقاومت بالایی دارند و شکل ظاهری خودشان را پس از شستن از دست نمی دهند و می توان سال ها از آنها استفاده کرد

 125. سلام وقت بخیر
  کلا برند شادیلون نامی اشنا برای همه ی ما ایرانی هاست و برند معتبریه و پتوهاب شادیلون طرح کودک برای دختران و پسران در مدل های متعدد تولید شده و بسیار زیباست

 126. سلام وقت بخیر
  کلا برند شادیلون نامی اشنا برای همه ی ما ایرانی هاست و برند معتبریه و پتوهاب شادیلون طرح کودک برای دختران و پسران در مدل های متعدد تولید شده و بسیار زیباست

 127. سلام وقت بخیر
  کلا برند شادیلون نامی اشنا برای همه ی ما ایرانی هاست و برند معتبریه و پتوهاب شادیلون طرح کودک برای دختران و پسران در مدل های متعدد تولید شده و بسیار زیباست

 128. به دلیل کیفیت بالا، رنگبندی و طرح های بسیار زیاد انواع مختلف این پتوها هم در بازارهای داخلی از فروش بالایی برخوردار می باشند

 129. مشاوران ما شما برای یک خرید به صرفه شما را راهنمایی می کنند. همچنین می توانید به صورت حضوری تشریف بیاورید.

 130. سلام . شرایط فروشتون رو میشه بهم اعلام کنین ؟
  مایل هستم ازتون خرید کنم . لطفا پاسخ بدید تا منم ازجای دیگه خرید نکنم.

 131. برای خرید این پتو ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشورت های لازم در خصوص قیمت و مدل های مختلف ،خدمت شما ارائه شوند

 132. سلام وقت بخیر
  پتوهای مجموعه دیبا بافت نگار دارای رنگ طرح و سایز متفاوت دارند، جنسشون خیلی نرمه، جریان الکتریسیته ندارند و با قیمتی بسیار ارزان به خریداران عرضه می شوند.

 133. سلام وقت بخیر
  این محصول، بعد از تولید و در رنگ های گوناگونی، مورد استفاده قرار می گیرند این نوع پتو ها، سطحی نرم و لطیف از مهمترین مزیت یک پتو نرم و راحت بودن آن است.

 134. سلام

  من اصفهانم میخاستم پتوشادیلون سفارش بدم اماهزینه ارسال متحمل نشم امکانش هست؟

 135. سلام وقت بخیر
  این محصول دولایه دورو است و از الیاف میکروفایبر تهیه شده این سایت قیمت پتوها که عرضه میکنه خیلی ارزونه و با سفارش بیشتر، تخفیف بیشتری هم میدن

 136. محصولات که از مجموعه شما خریداری کردم از نظر کیفیت و قیمت بسیار مقرون به صرفه و خرید خودم واقعا راضیم خسته نباشید میگم به شما تولید کننده گرامی

 137. در تشریح خواص و ویژگی های این محصول باید به اینکه توجه داشت که خرید پتو به عنوان روانداز ازملزومات خواب با کیفیت بالا است

 138. در تشریح خواص و ویژگی های این محصول باید به اینکه توجه داشت که خرید پتو به عنوان روانداز ازملزومات خواب با کیفیت بالا است نمایندگی خوبی دارد

 139. در تشریح خواص و ویژگی های این محصول باید به اینکه توجه داشت که خرید پتو به عنوان روانداز ازملزومات خواب با کیفیت بالا است این مجموعه نمایندگی خوبی دارد

 140. عرض سلام
  من سفارش بار شر مشهد را دارم آیا ارسال می کنید؟ هزینه بار چقد است و معمولاً چقد طول میکشه تا به دستم برسه؟

 141. با سلام و خسته نباشید
  از شما بابت محصول مرغوب و با کیفیت سپاسگزارم و این که کیفیت محصولات شما عالیه و دارای طرح ها ورنگ های زیبایی است

 142. سلام وقت بخیر
  کارخانه تولید این محصولات از بهترین مواد اولیه و الیف های پلی استر استفاده شده است تا پتو های درجه یک و مرغوب تولید گردد

 143. سلام پتوهای نرمینه شما واقعا باکیفیت وعالی هستن چجوری میتونم سفارشموثبت کنم لطفا راهنمایی کنید

 144. سلام خسته نباشید
  این پتوها خیلی خوب هستند و در طرح و نقش های مختلف تولید می شوند و با قیمت مناسب به فروش می‌رسند

 145. سلام وقت بخیر پتوهای شادیلون پرزدهی ندارد و قابل شستشو با دسته و رنگ دهی ندارد

 146. پتوشادیلون متشکل از الیاف و مواد طبیعی خاصی بوده و سازگاری کامل و خیلی زیادی را با پوست انسان خواهد داشت

 147. این شرکت از با سابقه ترین ها در این صنعت است و توانسته است در جایگاه بسیار والایی در میان سایر رقبای خود قرار گیرد

 148. سلام خسته نباشید پتوهای شادیلون دارای دور دوزی تمیز و مناسبی است و جنس با دوامی دارد

 149. سلام خسته نباشید خیلی خوشحال شدم که در شهر ما یعنی اصفهان نمایندگی دارید خیلی کارمون راحت تر شد

 150. سلام عرض ادب پتوهای شادیلون دارای طرح های زیبا و گوناگون است و مورد علاقه همه افراد است

 151. سلام و وقت بخیر
  پتو های که از مجموعه شما خرید کردم واقعا نرم هستند بافت منحصر به فردی دارند قیمتشم خیلی مناسبه.

 152. سلام و وقت بخیر
  پتو های که از مجموعه شما خرید کردم واقعا نرم هستند بافت منحصر به فردی دارند

 153. سلام وقت بخیر
  خوابی آرام و راحت است که مستلزم داشتن وسایلی نظیر پتو شادیلون با لحاظ کردن راحتی ونرمی آن است.

 154. سلام وقت بخیر
  خوابی آرام و راحت است که مستلزم داشتن وسایلی نظیر پتو شادیلون است

 155. سلام وقت بخیر
  پتو شادیلون هایی که از شما خرید کردم بسیار باکیفیت هستند خیلی خوشحالم که شما برای خرید پتو انتخاب کردم.

 156. سلام وقت بخیر
  این محصول باید به اینکه توجه داشت که خرید پتو به عنوان روانداز ازملزومات خواب با کیفیت بالا است. پتوها باید از چند وجه مختلف مورد بررسی قرارگیرد

 157. سلام وقت بخیر
  این محصول باید به اینکه توجه داشت که خرید پتو به عنوان روانداز ازملزومات خواب با کیفیت بالا است. پتوها باید از چند وجه مختلف مورد بررسی قرارگیرد

 158. سلام وقت بخیر
  این محصول باید به اینکه توجه داشت که خرید پتو به عنوان روانداز ازملزومات خواب با کیفیت بالا است.

 159. سلام وقت بخیر

  شرایط نگه داری پتوچجوریه؟چطورنگهداری کنیم تاخوب بمونه برامون؟

 160. سلام خسته نباشید ارسال به شهر زنجان دارید؟؟ قیمت عمده با تک فروشی خیلی تفاوت داره؟؟

 161. پتوهای شادیلون مرغوب و باکیفیتن تنوع رنگی خوبی هم دارن

 162. باعرض سلام پتويATISشاديلون خريدم هيچگونه اتيكتي ندارد كه مشخص شود الياف آن آكريليك است يا چيز ديگه و بوي پتو هم ناراحت كننده است همه جا تبليغ ارزاني ان ميشود از كيفيت خبري نيست

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما