پتو سربازی حرفه ای ساده

قطعا تجربه لذت بخش سربازی رفتن برای تک تک پسران یا اتفاق افتاده است یا به زودی اتفاق خواهد افتاد که بخش مهمی از زندگی آقایان را تشکیل می دهد در اکثر سرباز خانه ها پتو سربازی حرفه ای ساده وجود دارد که گرمای معروفیت آنها به پتو سربازی به این دلیل است که بدون طرح و ساده هستند و از گرمای زیادی برخوردار هستند اما مانند پتوهای گل بافت خانگی نرمی لطافت ندارند.

پتو سربازی

در مناطق نظامی و مکانهایی که در آن سربازها پرورش پیدا می کنند بهتر است از پتو سربازی استفاده شود پتوهای سربازی چون اکثرا در سرباز خانه ها کاربرد دارند به این نام مشهور شدند اما کاربردهای دیگری نیز دارند برای مثال در مناطقی که دچار سیل و زلزله و حتی جنگ شده است و به سبب خرابیهایی که اتفاق افتاده است و با کمبود امکانات به ویژه پتو مواجه شده اند پتوهای سر بازی برای کمک به افراد آسیب دیده و مال باخته استفاده می شوند.

در مناطق عشایر نشین نیز از این پتوها بهره می گیرند همچنین از این پتوها امداد گران، درمانگران درون درمانگاه ها و در کمپها بهره می گیرند. جنس این پتوها نمدی است در تهیه این نوع پتوها از نمدهای ضخیم استفاده می شود تا علاوه بر گرما داشتن افراد به خواب بهتری فرو بروند تا از این طریق در روز بعد از انرژی بیشتری برخوردار باشند.

انواع پتو سربازی

برای دیدن مشخصات انواع پتو سربازی می توانید با جست و جو در وب این کار را انجام دهید پتوهای سربازی در رنگهای سبز، طوسی، کرمی و گرویی و غیره تولید می شوند اکثر آنها بدون طرح و نقش هستند اما قابلیت چاپ طرح بر روی خود را نیز دارند این پتوها به دلیل استفاده از نمد در بافتشان سبک هستند و با وزن تقریبا 2 تا 3 کیلو دوخته می شوند که همین امر سبب شده تا پتوهای سربازی مورد استقبال کوهنوردان نیز قرار بگیرند زیرا به راحتی و بدون دردسر قابل حمل هستند و فضای کمی رو اشغال می کنند و به آسانی جا به جا می شوند.

انواع پتو سربازی

پتو سربازی حرفه ای

برای دوخت انواع پتو سربازی حرفه ای از نخهای پلی استری یا پشمی که درجه 1 یا متوسط دارند استفاده می شود پتوهای سربازی در سایزها و ابعاد یک نفره طراحی و بافته می شوند به همین علت دارای وزن سبکی هستند اگر این پتوها در ابعاد دو نفره طراحی می شد با دو برابر شدن وزنشان دیگر به دلیل سبکی و حمل و نقل راحت شهرت و محبوبیت نداشتند.

استفاده از پشم و پلی استر در تهیه این پتوها قابلیت گرما دهی در سرد ترین مناطق را نیز فراهم می سازد و همین ویژگی آنهاست که سبب شده تا مورد توجه امداد گران قرار بگیرد این پتوها به علت استفاده از الیاف خاص به هیچ عنوان ایجاد حساسیت نمی کنند و از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار هستند.

پتو سربازی ساده

همانطور که در توضیحات بالا گفته شده تقریبا همه ی پتو سربازیها ساده هستند این پتوها قابلیت زیر انداز بودن نیز دارند و نشیمن نرمی را به ما هدیه می دهند و به دلیل استقامت و کیفیت بالایی که دارند قابل شست و شو نیز هستند و مانند خیلی از پتوهای دیگر هنگام شست و شو بافت آنها از هم جدا نمی شود یکی از علتهای ساده بودن پتوها ی سربازی این است که چون در مناطق نظامی استفاده می شوند وسیله خوبی برای استتار هستند که وجود طرح و رنگ این قابلیت را از آنها می گیرد.

پتو سربازی ساده

پتو سربازی قدیمی

در بسیاری از خانه های قدیمی مثل خانه مادر بزرگ و پدر بزرگها پتو سربازی قدیمی یافت می شود زیرا وقتی پسرانشان به خدمت سربازی می رفتند و پس پایان دوره خدمت بر می گشتند این پتوها تنها یادگاریهای دوسال خدمت شان بود.

پتوهای سربازی اگر از کیفیت مطلوب برخوردار باشند و در تولید آنها از استانداردهای لازم بهره برده باشند گزینه مناسبی برای صادرات به کشورهای متقاضی هستند زیرا نظام و سرباز در هر کشوری وجود دارند.

پتو سربازی لاکچری

این پتوها به علت سادگی که دارند نمی توان گفت پتو سربازی لاکچری هستند زیرا لاکچری بودن در چنین شرایطی که از این پتوها بهره می گیرند هیچ معنایی ندارد.

برای ورود سربازان به محیط سربازی یکی از وسیله هایی که جزء دسته کالاهای اساسی قرار می گیرند همین پتوها هستند پتوهای سربازی در طرحهای چهار خانه یا پلنگی نیز تولید می شوند که خیلی کم مورد استقبال قرار می گیرند زیرا با توجه به شرایط گفته طرحهای ساده کاربرد بیشتری دارند.

پتو سربازی لاکچری

پتو سربازی چیست

برای پاسخ به سوال پتو سربازی چیست در مطالب بالا توضیحات کاملی را ارائه دادیم پتوهای سربازی در اندازه یک نفره و ابعاد استاندارد 150 در 220 سانتی تهیه و تولید می شوند و همانند پتوهای دیگر در کارخانه های نساجیهای به وجود می آیند به این صورت که ابتدا چله کشی می کنند. سپس چله ها را روی ماشینهای بافندگی قرار می دهند حال دوکهای نخ را نیز در ماشینهای بافندگی می گذارند و ماشین را روشن می کنند تا شروع به کار کنند پس از شروع کار دستگاه پتوها شروع بع بافته شدن می کنند.

بعد از این مرحله کنترل کیفی پتوها نیز انجام می شوند و متخصصان با برسی نوع بافت، جنس نخها و حتی عدم ایجاد پارگی در بخشهای مختلف پتو کیفیت آن را کنترل می کنند و پس از اینکه تا حد کافی بافته شدند به بخش برش کاری منتقل می شوند تا در ابعاد لازم براش داده شوند پس از برش کاری به بخش سردوز و یا لب دوزی منتقل می شوند تا با گرفتن نخهای اضافی و تمیز کردن لبه های کار پتوهایی آراسته و زیبا تولید کنند پس از این نیز به بخش بسته بندی می روند و با درج آرم شرکت تولیدی بر روی پتوها و طی کردن مراحل بسته بندی پتوها روانه بازار می شوند.

بستن پتو سربازی

اکثر افرادی که از پتوهای سربازی استفاده می کنند به خصوص کوهنوردان برای بستن پتو سربازی از روش خاصی بهره می گیرند به این صورت که پس از تا کردن پتو سربازی به صورت باریک آن را رول می کنند سپس توسط یک بند به صورت کوله پشتی آن را روی شانه خود می اندازند تا وزن آن بر کل بدن پخش شود و ما اصلا وزن آن پتو را احساس نکنیم.

بستن پتو سربازی

مجموعه ما در نظر دارد انواع پتوهای سربازی را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا به صورت عمده به دست هم میهنان محترم برساند تا در هر شرایطی که قرار دارند بتوانند بهترین بهره را از این پتوها ببرند.

120

 1. سلام وقت بخیر در کنار گرما خوبی که این نوع پتو دارد رنگ خوبی هم داشته و دیرتر رنگ آن چرکی می شود.

 2. سلام خدا قوت به تیم حرفه ای دیبابافت نگار واقعا کیفیت همه ی کالای خواب شما درج یک هستن موفق باشید.

 3. من از شما پتو سربازی خریدم و بسیار راضی بودم ممنون از سایت خوبتون.

 4. سلام وقت بخیر
  پتوهای سربازی چون اکثرا در سرباز خانه ها کاربرد دارند به این نام مشهور شدند اما کاربردهای دیگری نیز دارند

 5. سلام وقت بخیر
  در تهیه این نوع پتوها از نمدهای ضخیم استفاده می شود

 6. پتو سربازی یکی از وسایل ضروری برای سربازان است که بسیار گرم می باشند.

 7. سلام وقت بخیر
  یکی از علتهای ساده بودن پتوها ی سربازی این است که چون در مناطق نظامی استفاده می شوند وسیله خوبی برای استتار هستند که وجود طرح و رنگ این قابلیت را از آنها می گیرد.

 8. این پتوها قابلیت زیر انداز بودن نیز دارند و نشیمن نرمی را به ما هدیه می دهند و به دلیل استقامت و کیفیت بالایی که دارند قابل شست و شو نیز هستند

 9. سلام وقت بخیر
  پتو سربازی استفاده شود پتوهای سربازی چون اکثرا در سرباز خانه ها کاربرد دارند به این نام مشهور شدند اما کاربردهای دیگری نیز دارند

 10. سلام وعرض ادب من کمال تشکر را از شما دارم و از همکاری با شما خرسندم کیفیت خوب و مطلوبی دارا هستند

 11. در مناطق نظامی و مکانهایی که در آن سربازها پرورش پیدا می کنند بهتر است از پتو سربازی استفاده شود پتوهای سربازی چون اکثرا در سرباز خانه ها کاربرد دارند به این نام مشهور شدند

 12. در مناطق نظامی و مکانهایی که در آن سربازها پرورش پیدا می کنند بهتر است از پتو سربازی استفاده شود پتوهای سربازی چون اکثرا در سرباز خانه ها کاربرد دارند ممنون از سایت خوبتون

 13. در مناطق نظامی و مکانهایی که در آن سربازها پتوهای سربازی چون اکثرا در سرباز خانه ها کاربرد دارند ممنون از سایت خوبتون

 14. سلام وقت بخیر
  نظامی و مکانهایی که در آن سربازها پرورش پیدا می کنند بهتر است از پتو سربازی استفاده شود پتوهای سربازی چون اکثرا در سرباز خانه ها کاربرد دارند به این نام مشهور شدند اما کاربردهای دیگری نیز دارند برای مثال در مناطقی که دچار سیل و زلزله و حتی جنگ شده است

 15. سلام وقت بخیر
  پتو سربازی حرفه ای ساده وجود دارد که گرمای معروفیت آنها به پتو سربازی به این دلیل است که بدون طرح و ساده هستند و از گرمای زیادی برخوردار هستند اما مانند پتوهای گل بافت خانگی نرمی لطافت ندارند.

 16. سلام وقت بخیر
  پتوهای سربازی که از شما خرید کردم بسیار باکیفیت هستند.

 17. سلام وقت بخیر
  کمبوده امکانات به ویژه پتو مواجه شده اند پتوهای سر بازی برای کمک به افراد آسیب دیده و مال باخته استفاده می شوند.

 18. سلام برای مسافرخانه هم مناسبه؟؟ گرم میکنه؟ ارسال به زنجان هم دارید ممنون میشم پاسخ بدین

 19. سلام وقت بخیر
  بدون طرح و ساده هستند و از گرمای زیادی برخوردار هستند اما مانند پتوهای گل بافت خانگی نرمی لطافت ندارند.

 20. سلام وقت بخیر
  ارسال به رشت هم دارید؟
  الان سفارش بدم کی تحویل می گیرم چند روزه ؟
  دستتون دست خودمونه انتخاب کنیم پیشتازه یا معمولی

 21. سلام وقت بخیر
  قطعا تجربه لذت بخش سربازی رفتن برای تک تک پسران یا اتفاق افتاده است یا به زودی اتفاق خواهد افتاد که بخش مهمی از زندگی آقایان را تشکیل می دهد

 22. سلام وقت بخیر
  این نوع پتو ها در مناطق نظامی و مکانهایی که در آن سربازها پرورش پیدا می کنند بهتر است از پتو سربازی استفاده شود

 23. سلام وقت بخیر پتوی سربازی با اینکه وزن سنگین دارند بسیار مناسب برای تمامی افراد در کنار سبک وزن ای که دارند که گرمای بسیار بالایی هم دارن که برای فصل زمستان خیلی مناسبه

 24. سلام وقت بخیر
  پتو سربازی به این دلیل است که بدون طرح و ساده هستند و از گرمای زیادی برخوردار هستند اما مانند پتوهای گل بافت خانگی نرمی لطافت ندارند

 25. سلام وقت بخیر
  پتوهای سربازی چون اکثرا در سرباز خانه ها کاربرد دارند به این نام مشهور شدند اما کاربردهای دیگری نیز دارند و در قیمت مناسبی هم عرضه می شوند

 26. سلام وقت بخیر
  مدیر گرامی مجموعه دیبا من قصد همکاری بیشتر با مجموعه شما را در زمینه صادرات به کشور فیلیپین را دارم خواستار مذاکره ای در ای رابطه دارم لطف بفرمایید زمانی را برای مذاکره تایین کنید

 27. سلام وقت بخیر
  پتو سربازی به این دلیل است که بدون طرح و ساده هستند و از گرمای زیادی برخوردار هستند اما مانند پتوهای گل بافت خانگی نرمی لطافت ندارند.

 28. سلام وقتتون بخیر
  خواستم از شما خرید کنم شما به صورت حضوری هم خرید دارید ؟

 29. سلام وقت بخیر
  پتوهای سر بازی برای کمک به افراد آسیب دیده و مال باخته استفاده می شوند ارسال به سنندج هم دارید؟

 30. سلام وقت بخیر
  پتو حرفه ای ساده در طرح های مختلف های مختلف و ابعاد گسترده که در این مجموعه تولید می شود اگر برای شما مقدور است لیست قیمت و عکس کامل محصولات مجموعه خود را در ایتا ارسال کنید

 31. سلام وخسته نباشید از پتوهای حرفه ای سربازی در مناطق محروم وسیل زده وزلزله زده استفاده می‌شود وگرمای خوبی دارد

 32. سلام وقتتون بخیر پتوهای سربازی جنس مرغوبی دارند و اکثرا دربیمارستان و ارگانها و مراکز و پادگان استفاده میشوند و سبک و باکیفیت هستند.

 33. پتو های سربازی یکی از پتوهای بسیار گرم است که ارگان های مختلف از آن ها استفاده می کنند و قیمت این پتو ها بسیار مناسب است ممنون از سایت خوبتون که کامل توضیح می دهید.

 34. سلام وقت بخیر من برای مناطق محروم از این پتوهای سربازی ساده میخواستم تعداد بالا ممنون میشم راهنمایی کنید

 35. سلام وقت بخیر در کنار گرما خوبی که این نوع پتو دارد رنگ خوبی هم داشته و دیرتر رنگ آن چرکی می شود

 36. در مناطق نظامی و مکانهایی که در آن سربازها پرورش پیدا می کنند بهتر است از پتو سربازی استفاده شود پتوهای سربازی چون اکثرا در سرباز خانه ها کاربرد دارند

 37. سلام وقت بخیر
  پتو سربازی استفاده شود پتوهای سربازی چون اکثرا در سرباز خانه ها کاربرد دارند به این نام مشهور شدند

 38. سلام وقت بخیر
  مهمی از زندگی آقایان را تشکیل می دهد در اکثر سرباز خانه ها پتو سربازی حرفه ای ساده وجود دارد که گرمای معروفیت آنها به پتو سربازی به این دلیل است که بدون طرح و ساده هستند

 39. سلام وقت بخیر
  این محصول برای افرادی که دچار حساسیت های پوستی نیستند می تونه خوب باشه
  پتو سربازی وزن سبکی دارد و حمل آن به راحتی صورت میگیرد. موفق باشید..

 40. سلام وقت بخیر
  امروزه پتو های سربازی حرفه ای ساده
  هم به صورت تک نفره و هم به صورت دو نفره تولید می‌شوند و حتی نوع پتوی کودک هم دارند

 41. سلام وقت بخیر
  پتو هایی که از مجمعه شما خرید واقعا با کیفیت هستند و از خریدم واقعا راضی هستم و خداقوت می گم به شما تولید کننده گرامی بهترینارو برای شما ارزو می کنم

 42. سلام وقت بخیر پتو های سربازی حرفه ای شادیلون با کیفیت بالا دارای طرح های مختلفی هست و بسیار زیبا هستند

 43. سلام وقت بخیر پتوهای سربازی دارای رنگ بندی متنوعی می باشد و سایزهای مختلفی دارد و طرح های زیبایی دارد و پرطرفدار می باشد

 44. سلام خداقوت نحوه خرید پتو های سربازی به چه صورت هستش و بسته های آن چند تا ایه و ارسال آن چند روزه است؟

 45. سلام وقت بخیر
  حالتون خوش قاعدتا لذا می توان آن را در موارد مختلف به کار گرفت که این موضوع بستگی مستقیم به طرح و جنس روکش آن دارد

 46. سلام وقت بخیر من از پتوهایه شما سفارش دادم خیلی سر موقع به دستم رسید و بارگیری سر موقع انجام دادن به کشور ارمنستان ارسال داشتند خداروشکر مشتریان خیلی راضی بوده

 47. در مناطق عشایر نشین نیز از این پتوها بهره می گیرند همچنین از این پتوها امداد گران، درمانگران درون درمانگاه ها و در کمپها بهره می گیرند. جنس این پتوها نمدی است در تهیه این نوع پتوها از نمدهای ضخیم استفاده می شود

 48. سلام وقت بخیر در کنار گرما خوبی که این نوع پتو دارد رنگ خوبی هم داشته و دیرتر رنگ آن چرکی می شود

 49. پتوهای سر بازی را برای کمک به افراد آسیب دیده و مال باختهمیتوان استفاده کرد چون قیمت مناسبی دارد

 50. سلام دوستان همینکه الیافش از مواد مصنوعی نیست و از پشم و الیاف طبیعی ساخته شده عالیه

 51. سلام خدمتتون پتوهای سربازی بسیار سبک وقابل حمل هستند و برای استفاده در سفر به عنوان روانداز وزیرانداز میشه استفاده کرد

 52. پتو مدل و رنگ های مختلفی دارد و خرید آن طبق سلیقه ی افراد صورت میگیرد

 53. سلام، این پتو ها تورنگ بندی متنوع هم زیبا و سبک و هم به راحتی قابل جا به جایی هستن، شستنشون هم که نگم چقدر آسون و راحته

 54. سلام وقت بخیر
  خواستم از بابت خوش قول بودنتون تشکرکنم خیلی زود بارم به دستم رسید. فقط اینبار میخوام اگر بشه باهم به صورت چکی کار کنیم آیا امکانش هست چک ۳۰ روزه بگیرید؟

 55. سلام عرض ادب من قصد خرید برای مناطق محروم رو دارم تعداد زیادی از این پتوهارو میخواستم قیمت عمده شون با تکیه چقدر تفاوت داره

 56. برند های مختلف سعی می کنند بهترین محصولات تولید کنند تا مشتریان بیشتری جذب کنند

 57. سلام وقتتون بخیر
  خواستم در زمینه فروش پتو با شما همکاری داشته باشم اگر ماهی یک وانت از شما خرید کنم قیمت هر پتو چقدر برام تمام میشه؟

 58. نرمی و لطافت پتوهای سربازی عالیه این پتوها علاوه بر کیفیت و قیمت مناسب طرح های متنوع مناسب هر سلیقه ای داره

 59. علاوه بر مناسب بودن سایز و سبک سنگینی پتو،پتو باید شکلی باشه که به راحتی قابل شستشو باشه،پتو رو ماهی یک بار باید شست،پتو اگر کثیف بمونه باعث آسیب رسوند به پوست بدن میشه

 60. این پتو ها خیلی گرمای خوبی دارند و نرمن برای هر فصلی قابل استفاده هستن

 61. این پتوها علاوه بر آن که تنوع بسیار بالایی در رنگ بندی دارند، بسیار نرم و سبک هستند.

 62. از مشهد به عنوان یکی از قطب های تولید پتو نام می برند که کارخانه تولید پتو شادیلون یکی از کارخانه های موفق این شهر می باشد

 63. پتو برای فصل زمستان بسیار مناسب هست و بسیار محصول پرکاربرد و پرفروشی قطعا درصادرات تجارت بالایی دارد

 64. سلام خدمت شما پتوهای سربازی هم جنس مرغوبی داره وهم قیمت مناسبی و گرمای مطلوبی هم داره

 65. صنعت تولید پتو در کشور رونق خوبی دارد و پتو های سبک و گرم و لطیف محصول آنهاست نرم ولطافت زیادی دارد درطرح ها ورنگهای متنوعی که دارد هرکسی رو جذب خودش میکند

 66. این پتو ها را می توانیم به صورت آنلاین و حضوری و تلفنی سفارش بدهیم و در کمترین زمان ممکن محصولات خود را دریافت نماییم

 67. سلام روز بخیر
  در سالیان اخیر برند های مختلفی شروع به تولید انواع پتو ها نموده اند که از پتو شادیلون می توان به عنوان یکی از مرغوب ترین پتو ها نام برد

 68. پتوهای مسافرت جنس های متنوعی مانند حوله ای، پشمی، پنبه ای، الیاف طبیعی، ژله ای و… دارند، خرید هر کدام از ان ها به علاقه شما بستگی دارد. پتو از هر نوع، جنس و مدلی که باشد باید شکا را گرم کند، گرم کردن پتو و الرژی زانبودن ان، بسیار مهم است

 69. از مهم ترین نیاز هاو ابزارهای وسایل زندگی هر فرد لوازم خواب است..که باید جای راحتی برای استراحت باشد..این پتو گل برجسته در عین زیبایی نرم و لطیف و گرم است

 70. سلام وقت بخیر پتو های مجموعه دیبا بافت نگار باعث ایجاد حساسیت نمیشوند و به راحتی قابل شست و شو میباشند پتوهای مجموعه خیلی کیفیت بی نظیری دارد این پتوها خیلی قشنگ دوخته و درست شده اند زیبایی آن عالی است

 71. سلام خدا قوت . از سایت شما دیدن کردم و برایم بسیار مفید بود خصوصا این نکته که در سالیان اخیر برند های مختتلفی شروع به تولید انواع پتو ها نموده اندبه سهم خود از شما سپاسگزارم و آرزوی موفقیت روز افزون شما را دارم

 72. پتو ها،دوخت و پارچه خوبی داره و بسیار سبک هستن و بسیار خنک،که در ایام تابستان به راحتی قابل استفاده هست
  و از پتوهایی هستند که دارای رنگ های مختلفی هستند

 73. سلام خدمت شما پتوهای سربازی خیلی سبک وقابل حمله و برای زیر انداز هم میشه استفاده کرد

 74. سلام و عرض خسته نباشید . متشکر از شما بابت گفته ها زیبا و راهنمایی هایتان در حوزه پتو و پتو مسافرتی . موفق و پیروز باشید

 75. پتوهای موجود در این فروشگاه تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی دارد که موجب انتخاب راحت و آزادانه می‌ شود

 76. پتوها را باید از سایت های معتبر خریداری کنید قیمت پتوها به صورت دو نفره و تک نفره متفاوت است
  پتوها دارای برند های مختلفی هستند و با توجه به برند شرکت تولید کننده قیمت گذاری می شوند

 77. سرویس خواب اهمیت زیادی در کیفیت خواب می گذارد بنابراین در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشید
  جنس نرم و لطیف داشته باشه و جنس بادوامی اگه داشته باشه خیلی خوبه و من ازش راضیم تنوع رنگشم زیاده

 78. سلام خسته نباشید
  بسیار کاربردی هستند و مورد علاقه خانم هست ولی نسبت به قیمت امروزه از کیفیت آن ها کمی کاسته شده است

 79. شرکت با استفاده از طرح های متنوع در تولید پتو، توانسته است از مخاطبان خود رضایت حداکثری طیف گسترده ای را جلب نموده
  این پتو به هیچ عنوان پس از چندین بار استفاده نرمی و لطافت خود را از دست نمی دهد‌.

 80. سلام وعرض ادب
  مطالب کاملا مفیدی بود و اطلاعات زیادی درباره این محصول به دست آوردم و لذت بردم

 81. سلام وقت بخیر
  پتوهای مجموعه دیبا بافت دارای رنگ طرح و سایز متفاوت هستند و جنسشون نرمه، جریان الکتریسیته ندارن، وزنشون مناسبه و قابل شست وشو هستن، باعث ایجاد خواب راحتی میشن

 82. این پتوهابسیار نقش زیبایی دارند وبسیار نرم و لطیف هستندمنکه خریدم راضیم و به علت باکیفیت بودن انواع پتو ایرانی، اغلب خریداران ترجیح می‌دهند برندهای تولید داخل را انتخاب نمایند. برای خرید ویژه پتو درجه یک به علت بالا بودن حجم تولید، انتخاب‌های بسیاری خواهید داشت

 83. این پتوهابسیار نقش زیبایی دارند وبسیار نرم و لطیف هستندمنکه خریدم راضیم و به علت باکیفیت بودن انواع پتو ایرانی، اغلب خریداران ترجیح می‌دهند برندهای تولید داخل را انتخاب نمایند.

 84. سلام وقت بخیر
  انواع پتوهای مجموعه دیبا بافت نگار بسیار نرم و با دوام می باشد که به راحتی قابل حمل و نقل می باشد و می توانیم آنها را به راحتی جابجا کنیم و از کیفیت بالایی هم برخوردار است.

 85. سلام وقت بخیر این پتوها امداد گران، درمانگران درون درمانگاه ها و در کمپها بهره می گیرند. جنس این پتوها نمدی است

 86. عرض سلام وخسته نباشید
  به تیم کاریتون که واقعا بهترین سایت جامع وکاملی رو برایهارایه یک محصول عالی که به دست مشتری و خریدار میخواد عرضه کنند رو طراحی کرده اید ممنون ازتون

 87. اگر به دنبال پتوی خوب و باکیفیتی هستید می توانید،این پتو را سفارش دهید که دارای رنگ بندی های متنوع و جذابی است همچنین،جنس بسیار نرم و لطیفی دارد

 88. سلام وقت بخیر
  همراه گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل فرمائید تا سفارش محصولتون رو ثبت کنن

 89. سلام و عرض ادب
  پتو های دولایه میخواستم چون من تمایل چندانی برای استفاده از پتو های سنگین ندارم
  لطفا راهنمایی کنید

 90. سلام وقت بخیر
  مناز همکاری با شما خوش حالم سفارشاتم در مدت کوتاهی به بدستم رسید و بارگیری شد مشتریان خیلی راضی بودن ممنون ار کادرخوبتون

 91. سلام وقت بخیر
  کلا برند شادیلون نامی اشنا برای همه ی ما ایرانی هاست و برند معتبریه و پتوهاب شادیلون طرح کودک برای دختران و پسران در مدل های متعدد تولید شده و بسیار زیباست

 92. امروزه مردم به دلیل مشغله های کاری زیاد تمایل دارند خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند، علاوه بر خرید راحت محصول با کیفیت نیز تهیه کرده.

 93. سلام و خداقوت خدمت شما مطالب سایت بسیار مفید و کاربردی بود لطفا در مورد هزینه ارسال و قیمت کالا نیز توضیحاتی قرار دهید.

 94. این پتوها به علت سادگی که دارند نمی توان گفت پتو سربازی لاکچری هستند زیرا لاکچری بودن در چنین شرایطی که از این پتوها بهره می گیرند هیچ معنایی ندارد.

 95. سلام بهتر است پتوهای اصل و باکیفیت و مرغوب را خریداری کنید و از یک سایت معتبر ماننددیبا بافت نگار که خیالتان راحت باشد

 96. سلام وقتتون بخیر
  خواستم از شما خرید کنم، خرید چکی هم دارید؟

 97. سلام وقتتون بخیر
  لطفاً لیست قیمت پتو هاتون را در واتساپ برام ارسال کنید.
  ممنون

 98. سلام وقت بخیر
  پتوهای مجموعه دیبا بافت نگار دارای رنگ طرح و سایز متفاوت دارند، جنسشون خیلی نرمه، جریان الکتریسیته ندارند و با قیمتی بسیار ارزان به خریداران عرضه می شوند.

 99. سلام وقت بخیر
  این محصول، بعد از تولید و در رنگ های گوناگونی، مورد استفاده قرار می گیرند این نوع پتو ها، سطحی نرم و لطیف از مهمترین مزیت یک پتو نرم و راحت بودن آن است.

 100. سلام وقت بخیر
  این محصول دولایه دورو است و از الیاف میکروفایبر تهیه شده این سایت قیمت پتوها که عرضه میکنه خیلی ارزونه و با سفارش بیشتر، تخفیف بیشتری هم میدن

 101. با سلام و خسته نباشید به مجموعه دیبابافت
  من یکی از تاجران شما هستم که به تازگی توانستم به کمک شما این محصول را به کشور عراق صادر کنم ممنون که همه جوره حمایت کردید.

 102. اگردنبال یک سایت معتبر برای سفارش این محصول هستین من این سایت روبه شماپیشنهادمیکنم واقعا این تیم بی رقیبه.

 103. برای دوخت انواع پتو سربازی حرفه ای از نخهای پلی استری یا پشمی که درجه 1 یا متوسط دارند استفاده می شود پتوهای سربازی در سایزها و ابعاد یک نفره طراحی و بافته می شوند

 104. برای دوخت انواع پتو سربازی حرفه ای از نخهای پلی استری یا پشمی که درجه 1 یا متوسط دارند استفاده می شود پتوهای سربازی در سایزها و ابعاد یک نفره تولید میشود

 105. سلام این محصول دارای طرح های جذاب و چشم نوازی است و خیلی با کیفیت و مقاوم هستند از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هست

 106. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  من اگر بخوام خرید به صورت عمده انجام بدم داخل هر بسته چند تعداد پتو است ؟

 107. سلام وقت بخیر
  خواستم با شما در زمینه خرید انواع پارچه هایی که موجود دارین گفت و گو کنم لطفاً آدرس دفترتون برام ارسال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما