پخش پتو مسافرتی طرح دار

پتو مسافرتی طرح دار از بهترین و پر طرفدارترین محصولات نساجی است که کمتر خانواده ای را می توان سراغ داشت که از آن استفاده نکرده باشد.
پتو مسافرتی طرح دار امروزه از ملزومات هر خانواده ای است زیرا که زندگی شهر نشینی و پیچیده امروز باعث می شود که در آخر هر هفته یا تعطیلاتی خانواده ها وقت را مغتنم می شمارند و به دل طبیعت یا جاده می زنند. به همین دلیل وجورد یک پتوی سبک و گرم نرم که فضای زیادی را هم برای جابجایی اشغال نکند بسیار ضروری به نظر می رسد.

این مرکز پخش جدیدترین پتوهای مسافرتی طرح دار موجود در بازار را با قیمتی مقرون به صرفه ارائه می دهد. ملافه تخت مخمل سبک وزن است و حمل آن آسان است. این پتو ها بسیار نرم و گرم هستند. جدیدترین پتو مسافرتی به اندازه سایر پتوها ساخته و پخش می شود. برای خرید طرح ها و رنگهای مختلف این پتو ها می توانید با ما تماس بگیرید.

پخش پتو مسافرتی طرح دار

پتو مسافرتی طرح دار

پتو مسافرتی طرح دار در این زمینه بسیار طرح ها و رنگ ها از انواع گوناگون تولید گردیده است. و یکی از فروشگاه های بزرگ این کالا را می توانیم به بازار بزرگ آنلاین این محصول معرفی کنیم. تنوع طرح و رنگ پتو مسافرتی طرح دار بسیار زیاد است که ما به مواردی در اینجا اشاره خواهیم نمود:

 • پتوی مسافرتی گلفام طرح دار
 • پتوی طرح دار مدل مندوزا smp
 • طرح دار مندوزا smp a104
 • طرح دار مندوزا ۱۰۱b
 • پتوی ژله ای مسافرتی
 • پتوی طرح دار گلتک
 • طرح دار یزدی
 • پتوی مسافرتی ENGLISH HOME
 • پتوی طرح دار مدل اصفهانی
 • طرح دار مسافرتی پایا
 • پتوی طرح دار مخملی
 • پتوی طرح دار ابریشمی
 • پتوی طرح دار یک نفره
 • پتوی طرح دار دو نفره
 • پتوی طرح دار ورزشی
 • پتوی طرح دار بچگانه

کیفیت انواع پتو مسافرتی به تعداد لایه ها بستگی دارد. پتو دو نفره مسافرتی بهتر از یک پتو طرح دار است.

پتوهای مسافرتی طرح دار یکی از بهترین و محبوب ترین پارچه هایی است که توسط چندین خانواده پیدا شده است. امروزه پیچیدگی شهر به خانواده ها این امکان را می دهد که آخر هفته یا تعطیلات خود را در طبیعت یا جاده بگذرانند ، بنابراین پتو سفر برای هر خانواده ای ضروری است. به همین دلیل ، فضای زیادی برای جابجایی اشغال نمی شود و داشتن یک پتو گرم بسیار مهم به نظر می رسد.

قیمت پتو مسافرتی

قیمت پتو مسافرتی پتو مسافرتی طرح دار هر کدام دارای ویژگی های قیمتی، اندازه، مواد اولیه، طرح و رنگ و اسامی گوناگون هستند. وقتی می توان یک خواب گرم و نرم را تجربه کرد که یک پتوی مرغوب و عالی استفاده کنیم. در اینجا وجود یک روانداز بسیار لطیف خود نمایی می کند.
دیده می شود که کارتن خواب ها هم وانمود می کنند با کارتن رو انداز مناسبی برای خود دست و پا کرده اند. روانداز یا پتو ثابت کرده است که در هنگام خواب حرارت بدن خواب را در شرایط طبیعی قرار می دهد.

تولید کننده پتو مسافرتی جدید طرح دار محصولات متنوعی را برای افراد مجرد و دو نفره تولید می کند. برای استعلام قیمت پتو مسافرتی ساده و طرح دار می توانید با واحد فروش ما تماس بگیرید. برای اطمینان از کیفیت و منحصر به فرد بودن این محصول ، باید مراکز فروش معتبری را انتخاب کنید. شما می توانید این محصولات را با قیمت تولید خریداری کنید.

ویژگی پتوی خوب

ویژگی پتوی خوب ما ایرانی ها یاد گرفته ایم خانه هایمان همیشه گرم باشد. با این وجود پتوهای خارجی و چند لایه زیاد استفاده زیادی نمی شوند. بهتر است پتوی ارزان و ساده و سبک تر بخرید. در خانه های ما این نوع کالا گزینه بهتر و مناسب تری به نظر نمی رسند؟
برای زندگی مدرن و آپارتمانی نگهداری و دوخت و دوز لحاف کرسی های قدیمی زیاد توصیه نمی شود و به طور معمول هم کمتر کسی از این روانداز استفاده می کند.
تازه بیشتر لحاف تشک که هنوز استفاده می شوند یکنفره هستند که دیگر کمتر مورد اقبال هستند. در هر حال اگر به قیمت پتوی طرح دار مسافرتی و سبک نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که از سفارش یک لحاف تشک بزرگ خیلی ارزان تر و مناسب تر هستند. بهتر نیست قیمت های مناسب و طرح های جدید را در خانه داشته باشیم؟

پتو بسیار نرم و گرم است ، بنابراین می توانید نرمی پتو را احساس کرده و از آن برای سفرهای داخلی و خارجی استفاده کنید. هنگام استفاده از آن ، هیچ تصوری از نحوه خوابیدن ندارند ، زیرا مردم از این محصول به دلیل گرمی و نرمی شگفت انگیز آن قدردانی می کنند. آنها همیشه باید از آن استفاده کنند.

آشنایی با جدیدترین انواع پتو مسافرتی طرح دار

از نظر کیفیت ، فروشگاه های آنلاین که با مارک های معتبر ایرانی به خوبی کار می کنند به شما امکان می دهند هنگام خرید انواع اصلی پتو ، به خصوص پتو مسافرتی ، تصویر مورد علاقه خود را روی پتوها حک کنید.

لازم به ذکر است که خدمات حمل و نقل حومه مانند هتل ها ، شرکت های راه آهن ، سازمان ها ، بیمارستان ها و آسایشگاه ها می توانند از این فرصت استفاده کنند و خرید عمده پتوهای ارزان قیمت و با مارک تجاری نقش مهمی در کسب سود دارد. اعتماد مشتری

عمده فروشی پتو مسافرتی طرح دار جدید

از نظر طراحی ، پتوهای ایرانی را می توان به دو دسته اصلی تقسیم کرد: انواع گل و انواع ساده. این نوع محصولات خواب آنقدر محبوب هستند که هرکسی می تواند متناسب با سبک و شرایط خودش آن را تهیه کند. از طرف دیگر عمده فروشی پتو مسافرتی محصولات خود را برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کنندگان طراحی می کنند. در هر صورت این نوع گلها فروش خوبی دارند. این محصول را می توان در گل های کوچک ، گل های بزرگ و انواع رنگ ها تهیه کرد. تمرکز اصلی منسوجات بر روی استفاده از رنگهای مختلف در این محصولات است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما