دیبافت
خانه / پتو نوزادی / مرکز تولید پتوی نوزادی با طرح کارتونی

مرکز تولید پتوی نوزادی با طرح کارتونی

پتوی نوزادی یکی از انواع پتو هایی می باشد که در خانواده هایی که دارای نوزاد می باشند کاربرد فراوان دارد. امروزه انواع این نمونه، با طرح های جدید و متنوع، بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌ است.

مرکز تولید پتو نوزادی با طرح کارتونی انواع محصولات با کیفیت و متنوع خود را در مراکز فروش و فروشگاه های سیسمونی کودکان و مراکز دیگر قرار داده است تا علاقه‌مندان بتوانند به راحتی پتوی مورد نظر خود را تهیه فرمایند.

مرکز تولید پتوی نوزادی با طرح کارتونی

بهترین انواع پتو برای سیسمونی

بهترین انواع پتو برای سیسمونی  برای تهیه پتوی نوزادی با توجه به اینکه نوزادان دارای پوست‌های حساس و ظریف می باشند باید دقت بیشتری به عمل آید و شاید این سؤال در ذهن شما مطرح شود که چگونه باید بهترین پتوی نوزادی را انتخاب کرد؟
اگر می خواهید به پاسخ سؤال خود برسید در این قسمت با ما همراه شوید. یک پتوی نوزادی خوب باید:

  • از جنس نرم و لطیف باشد و باعث ایجاد حساسیت در بدن نوزادان نشود. به دلیل اینکه پوست نوزادان نسبت به پوست های بزرگسالان پوستی حساس و آسیب پذیرتر است.
  • همچنین باید از مواد اولیه مرغوب استفاده شود به گونه ای که قابلیت شست و شو داشته باشد و با گذشت زمان با شستن، هیچ گونه تغییری در رنگ و حالت این نمونه به وجود نیاید.
  • پتوها باید از نظر وزن مناسب باشند. به دلیل این که زیاد سنگین  و یا سبک بودن آن می تواند نوزاد ما را در هنگام خوابیدن اذیت کند.
  •  بهترین پتو نوزادی باید بتواند نه تنها گرمی بلکه شادی و آرامش را وارد دنیای کودک ما کند. از این رو این محصول دارای طرح های زیبا،متنوع  و شخصیت های کارتونی باشد.
  •  رنگی که برای این نمونه در نظر گرفته می شود باید از رنگ های شاد، روشن و آرام بخش باشد. و به این نکته باید اشاره کنیم که خوب است برای تهیه و تولید پتو های نوزادی از نظرات روان شناسان نیز کمک گرفته شود.

 خوشبختانه در کشور ایران تولید کنندگان بسیاری انواع پتو ها ازجمله پتو نوزادی را با کیفیت عالی تولید می‌کنند و در دسترس خریداران قرار می دهند و همین امر سبب شده است که کشور ما در این زمینه هیچ گونه مشکلی نداشته نباشد.

خرید بهترین انواع پتوی نوزادی

خرید بهترین انواع پتوی نوزادی خرید بهترین پتوی نوزادی با انواع و طرح های مختلف از جمله (پتو کارتونی و پتو فانتزی و غیره) در مراکز فروش، فروشگاه های سیسمونی، فروشگاه‌های کوچک و بزرگ در سراسر کشور ما توسط خریداران صورت می گیرد.
چنانچه شما عزیزان تمایل دارید که در رابطه با این محصول اطلاعات بیشتری کسب کنید و یا خرید عمده آن را انجام دهید؛ می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش انواع پتو نوزادی شادیلون ویژه سیسمونی

به دلیل این که یک نوزاد بیش ترین وقت خود را در خواب می گذراند، به همین دلیل پتو بسیار حائز اهمیت می باشد و به دلیل داشتن پوستی حساس باید در خرید آن دقت شود. هم

پاسخی بگذارید