دیبافت
خانه / پتو آیلار / قیمت ویژه پتو آیلار با بهترین کیفیت در بازار

قیمت ویژه پتو آیلار با بهترین کیفیت در بازار

برای به دست آوردن قیمت پتو آیلار با بهترین کیفیت، می توانید به فروشگاه های متعددی که در بازارهای شهرهای مختلفی فعالیت می کنند، سر بزنید. این نوع از پتو، از جمله مدل های معروف شرکت تولید کننده شادیلون است که کالای خود را در انواع متفاوتی در دسترس مشتریان خود قرار می دهد. شما می توانید این مدل از پتو را در هر رنگ، طرح و سایزی که خواسته باشید، از فروشندگان حضوری و غیرحضوری به دست آورید. پتوهای این برند، لطیف، گرم، راحت و همین طور بسیار مرغوب هستند. 

قیمت ویژه پتو آیلار با بهترین کیفیت در بازار

مراکز صادرات بهترین پتو ایرانی موجود در کشور

مراکز صادرات بهترین پتو ایرانی موجود در کشوردر کشورمان ایران، شرکت های متعددی هستند که در کار تولید پتو می باشند. این کارخانه ها به همان سان که محصولاتشان را وارد بازارهای داخلی می نمایند، به خارج از مرزها نیز انتقال می دهند. با مراجعه به مراکز متفاوتی که در آن کالای خواب ارائه می شود، می توان مراجعی را یافت که عرضه کننده نوع صادراتی این محصول می باشند. 

طبعاً کالاهای صادراتی از نظر کیفیت و همین طور سایر موارد دیگر، تفاوت هایی را دارند. الیته این موضوع بر می گردد که محصول می خواهد به کدام کشور صادر شود و از طرفی، سفارش دهنده چه نوع از پتو را می خواهد. در کل، شرکت های معروف سعی شان بر این است تا برای حفظ نام و برندشان، بهترین ها را صادر کنند. 

به این ترتیب، می توانند محصولات خود را بیشتر به فروش رسانند و جایگاه ویژه ای را نیز در بازارهای جهانی تثبیت کنند. ولی عرضه کننده پتو در تنوع بالایی کالا را برای صادرات آماده می نماید. فروش ویژه پتو در شهرهای گوناگونی جهان، در بسته بندی های زیبایی انجام می شود که از رنگ ها، طرح ها و همین گون کیفیت های متفاوتی برخوردارند. 

عموماً پتوهای ساخته شده توسط کارخانجات ایرانی، به کشورهای همجوار صادر می گردد که همسایگان مان در جنوب، شمال، شرق و غرب هستند. 

شرکت تولید کننده پتو آیلار با قیمت خوب

شرکت تولید کننده پتو آیلار با قیمت خوبپتو آیلار، یکی از جمله پتوهایی می باشد که شرکت تولیدی شادیلون آن را وارد بازارهای داخلی می کند. این شرکت با بهره بری از دستگاه های پیشرفته محصولاتی در خور توجه را وارد بازار کرده و به نام های گوناگونی ارائه می دهد. می توانید با مراجعه به منابع اصلی، با قیمت خوب و مناسبی پتو آیلار را تهیه کرده و استفاده نمایید. 

شرکت با کیفیت پتو آیلار را به بازار ارائه می دهد. این محصولات از الیاف گوناگونی ساخته می شوند که می توان آن ها در به دو بخش اساسی دسته بندی کرد که عبارتند از: 

 1. الیاف طبیعی: شامل پشم، نخ، پنبه و غیره می باشد. کمتر امروزه شاهد پتوهای خالص از این الیاف می باشیم. آن ها نوع ارگانیک به شمار می روند. 
 2. الیاف مصنوعی: بیشتر پتوها امروزه از این الیاف ساخته می شوند. اغلب شرکت ها از آکریلیک و پلی استر کار می گیرند که نوع اول مرغوب تر می باشد. 

با مراجعه به فروشندگان پتو ایرانی، می توانید بهترین پتو آیلار تهران و یا سایر شهرهای دیگر را به دست آورده و از آن در سفر، شب و روزهای سرد زمستانی استفاده کنید. 

شرکت تولید کننده پتو آیلار، سعی می نمایند تا یک جنس خوب را با کمترین هزینه ها وارد بازار کرده و به این صورت، نوع ارزان محصول را در دسترس مشتریان قرار دهد. 

جدول قیمتی پتو آیلار درجه یک

جدول قیمتی پتو آیلار درجه یک هر مشتری ای در کنار این که کیفیت جنس پتوها برایش مهم است، قیمت این محصولات را نیز می سنجد و سعی می کند تا یک نوع خوب و مرغوب را با کمترین نرخ به دست آورد. برای همین در ابتداء سعی می کند تا با مراجعه به فروشگاه های مختلف حضوری  و غیر حضوری، نرخ ها را تهیه کرده و سپس به مقایسه آنان بپردازد. 

اگر شما نیز می خواهید که جدول قیمت پتو آیلار درجه یک را تهیه کنید، خوب است که سری به مراجع مختلف بزنید. البته نرخ ها با هم دیگر تفاوت های اساسی ای دارند. این موضوع بر می گردد به مسائل مختلفی که شرکت ها با در نظر گرفتن شان، سعی می نمایند تا یک محصول مقرون به صرفه را ارائه دهند. مواد مهم در قیمت گذاری، شامل این نکات هستند: 

 • کیفیت پتو ها 
 • سایز این محصولات 
 • طرح و رنگ محصول 
 • نوع خرید و فروش 
 • بسته بندی آن 
 • و دیگر موارد 

مرجع فروش پتو آیلار با قیمت عالی

مرجع فروش پتو آیلار با قیمت عالیپتو آیلار ارزان را می شود از راه های متفاوتی به دست آورد. این مسئله به چند موضوع نیز ربط دارد. اول این که اگر به شکل کلی آن را تهیه کنید، خواهید توانست با نرخ های ارزانی از مرجع فروش محصول را به دست آورید. همین پتو قیمت مناسب را می شود با مراجعه به فروشگاه های آنلاین هم تهیه کرد که تخفیف های خوبی را در نظر می گیرند. 

البته مراجع فروش این مدل از پتو در بازار زیاد است. آن ها اغلب فروشگاه های کالای خواب می باشند که در گوشه و کنار کشورمان فعالیت می نمایند. یکی از ویژگی های بارزی که شرکت تولید کننده این پتو به آن اهمیت می دهد، پخش و توزیع گسترده آن است. به این ترتیب فروش بالاتری محصولاتش دارد و مورد توجه هم قرار گرفته است. 

روی هم رفته، یکی از پتو ایرانی ارزان همین مدل آیلار می باشد که در بازار به شکل وسیعی خرید و فروش می گردد. در نظر داشته باشید که در هنگام خرید، محصول ارزان را به دقت بررسی کنید و از اصل بودن آن مطمئن گردید. به این ترتیب خواهید توانست که پتوی قیمت عالی را با بهترین کیفیت و برند تهیه کنید و از آن استفاده نمایید. 

بهترین فروشگاه ویژه انواع پتو گلدار

بهترین فروشگاه ویژه انواع پتو گلدارپتو ها را از لحاظ شکل ظاهری می شود به دو دسته اصلی تقسیم بندی که در این جا به آن ها اشاره می کنیم و به معرفی شان هم می پردازیم: 

 1. پتو گلدار 
 2. پتو ساده 

طرح و مدل از جمله مسائل بسیار مهمی در زمینه پتوها به شمار می رود. امروزه اغلب کارخانه های تولیدی با فناوری های جدید طرح های خارق العاده ای را روی پتو ایجاد می کنند. اما نوع گلدار این محصولات، شامل گل های ریز و درشت می باشند که به برجسته و معمولی دسته بندی شان می کنند.  

اما نوع ساده را اغلب ما به صورت تک درنگ در بازارهای مشاهده کرده ایم که نه طرحی دارند و نه هم چیز دیگری؛ ولی الوان زیبایی را دارا می باشند. 

روی هم رفته، هر کدام از برندهای سعی می نمایند تا نوع طرح دار محصول را در درجه بندی کیفی متغیر وارد بازار نمایند. از آن جمله می شود به پتو آیلار گلدار اشاره کرد. 

با مراجعه به بهترین فروشگاه ویژه انواع پتو گلدار، شما در هر منطقه ای از کشور که باشید، راحت و بدون دغدغه خواهید توانست که یک پتوی با استحکام، نرم، لطیف و همین چنین گرم در زمستان های سر را به دست آورید و با خیالی راحت کار بگیرید. 

بزرگترین بازار پتو آیلار دو نفره

بزرگترین بازار پتو آیلار دو نفرهپتوهای را در اندازه های متفاوتی می سازند. مدل آیلار نیز به همین صورت است. با مراجعه به بزرگترین بازار کالای خواب، می شود پتو آیلار یکنفره و دونفره را به دست آورد. همان طور که حدس می زنید، این پتوها طبعاً از ابعاد مختلفی برخوردار می باشند که همین مسئله باعث وجه تمایزشان نیز گردیده و قیمت های شان هم با هم فرق می کند. 

پتوهای دونفره را نیز مانند سایر محصولات دیگر، شرکت تولید کننده در الوان و مدل های متنوعی بافته و وارد بازار می نماید. شما در هر نقطه ای از کشور که باشید، به راحتی قادر خواهید بود که محصولات کارخانه پتو ایرانی آیلار را به دست آورید. 

از بازارهای بزرگ، می شود به شکل عمده هم خرید پتو دو نفره را انجام داد. در این بازارها فروشگاه ها و همین طور نمایندگی های متفاوتی را می شود پیدا نمود که کارشان کلی فروشی است. آن ها نیز بهترین ها را برای مشتریان خود در نظر می گیرند. 

بررسی ویژگی انواع پتو ایرانی درجه یک

بررسی ویژگی انواع پتو ایرانی درجه یکپتوهایی که در درجه بندی کیفی بالا بافته می شوند، شرکت های سازنده از بهترین الیاف برای تولید شان کار می گیرند. اگر خواسته باشیم بررسی ای در خصوص ویژگی های انواع پتو ایرانی درجه یک داشته باشیم، می توانیم به استانداردهای آن اشاره کنیم که این موضوع سبب می گردد یک محصول خوب و مرغوب ارائه گردد. 

پتوهای مناسبی که تولیدی های مطرح وارد بازار می کنند، از مقاومت بالایی برخوردار می باشند. آن ها را از الیافی می باشند که باعث بیماری های متعدد تنفسی و پوستی نگردد. همین طور به گونه ای رنگرزی می شوند که با شستشو الوان شان در مدت زمان کوتاهی از بین نرود. 

مسئله دیگر این است که هیچ کدام آن ها سرکجی ندارند و طوری اطراف شان دوخته شده که نگران پارگی و یا در آمدن الیاف شان نباشیم. 

معرفی پر فروش ترین پتو آیلار

معرفی پر فروش ترین پتو آیلارپتو آیلار را می شود در بخش بندی های گوناگونی از بازارهای متعددی پیدا کرد و خریداری شان نمود. در اینجا اگر بخواهیم به معرفی پرفروش ترین های آن اشاره کنیم، می توانیم این گونه ادعا نماییم که در هر دسته ای، مشتریان خاص خود را دارد؛ ولی انواع یک نفره و دو نفره از فروش مناسب تری برخوردار می باشند. 

برای این که بدانید کدام یک از این پتوها فروش بهتری را دارا هستند، خوب است که سری به فروشندگان بزنید. آن ها شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد. در هر صورت، پتو آیلار را نیز می شود برای رده های سنی متفاوت و همین طور ابعاد گوناگونی به دست آورد که در اینجا به آنان اشاره می کنیم: 

 • پتو نوجوان 
 • پتو کودک یا همان پتو مخصوص نوزادی 
 • پتو جوان 
 • پتو یک نفره 
 • پتو دو نفره 

تجارت انواع پتو طرح برجسته با قیمت فوق العاده

تجارت انواع پتو طرح برجسته با قیمت فوق العادهیکی از مدل های بسیار زییابی پتوهای ایرانی، طرح برجسته است. ویژگی و مشخصه بارز این پتوها این می باشد که شما هنگام دست کشیدن روی پتو، به خوبی می توانید برجستگی های آن را احساس کنید. با این پتوها می توان خوابی راحت و خوش را داشت. البته طرح برجسته بیشتر در یک رویه پتو استفاده می شود. 

در هر حال، به علت فروش مناسب این پتوها می توان گفت که تجارت انواع آن هم از رونق خوبی برخودار می باشد. می توان این محصولات را به شکل کلی و تکی از بازارهای گوناگونی در کشور تهیه کرد. خریدار عمده پتو می توانید جهت تهیه نوع برجسته به کارخانه جات و سایر مراکز اصلی سر بزند. 

همین طور امکان این وجود دارد که به منابع فروش مستقیم پتو برجسته مراجعه کنیم. آن ها با نرخ های مناسبی کالا را در اختیارمان می گذارند. 

تهیه پتو آیلار مدل پرنیا دو نفره

تهیه پتو آیلار مدل پرنیا دو نفرهپتو آیلار پرنیا، یک محصول منحصر به فرد می باشد. آن را شرکت به شکل یک و دونفره تولید کرده و می شود با مراجعه به مراکز مختلفی بهترین نوع آن را تهیه کرد. قابل ذکر است که این پتو ها طرح ها و رنگ های بسیار متفاوتی دارند. از جمله رنگ های پس زمینه خوب آن را می توان به این شکل یاد کرد: 

 • رنگ سفید 
 • رنگ کرم 
 • رنگ سرمه ای 
 • رنگ قرمز 
 • رنگ نارنجی 
 • و غیره 

شما جهت تهیه می توانید، به فروشگاه های آنلاین و حضوری سر بزنید. هر کدام از این عرضه کنندگان، کالای خود را به شکل عمده ای و تکی ارائه می دهند. 

فروش انواع پتو خانگی و مسافرتی

فروش انواع پتو خانگی و مسافرتیپتوهای کاربردهای گوناگونی دارند. عمدتاً آن ها را به دو بخش خانگی و مسافرتی تقسیم بندی می کنند. اغلب، پتوهای مسافرتی در بیرون از منزل مورد کاربرد قرار می گیرند؛ هر چند می شود از آن ها در روزهای نه چندان سر هم به عنوان رو انداز و زیر انداز در خانه هم کار گرفت. 

این پتوها از نوع خانگی، نازک تر هستند؛ ولی تنوع زیادی از رنگ و طرح را دارا می باشند. فروش انواع این مدل از محصولات از جانب عرضه کنندگان مختلفی انجام می شود. آن ها را فروشگاه های مختلفی ارائه می دهند و در دسترس مشتریان خود می گذارند. 

طرح های مختلف پتو مخصوص کودک

طرح های مختلف پتو مخصوص کودکپتوهای مخصوص کودکان، طراحی های بسیار زیبایی دارند. آن ها همین طور سایزهای کوچکتری را دارا می باشند که می توان نوع استاندارد آنر ۸۰*۱۱۰ است. همین طور این محصولات در دو نوع کلاه دار و ساده عرضه می شوند. 

مدل کلاه دار، طرح های خرسی و گوناگونی دارد. این نوع از کالا باعث می شود تا کودکتان کمتر احساس سرما از ناحیه سر نماید. 

خلاصه این که این مدل از پتو طرح های عروسکی و رنگی زیادی را دارا است. آن را همین طور شرکت های مختلف به اشکال گوناگونی در بازار ارائه می کنند. می شود به شکل عمده ای و تکی طرح های مختلف پتو مخصوص کودک را تهیه کرد. 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

پاسخی بگذارید