دیبافت
خانه / پارچه / قیمت روز پارچه پتویی مسافرتی

قیمت روز پارچه پتویی مسافرتی

پارچه پتویی یکی از کلفت ترین انواع پارچه هاست، که قیمت نسبتا بالاتری نسبت به سایر پارچه ها دارد. می‌توان گفت دلیل این قیمت بالا این است که در تولید این پارچه از مواد اولیه بیشتری استفاده شده است. قیمت انواع پارچه پتویی به میزان کلفتی آن و جنس و کیفیت آن نیز بستگی دارد، این پارچه هرچه کلفت تر باشد و گرمای بیشتری داشته باشد، قیمتش بیشتر است.پارچه پتویی انواع طرح دار و بدون طرح دارد که قیمت طرح دار آن بیشتر است. 

قیمت روز پارچه پتویی مسافرتی

خصوصیات پارچه پتویی درجه یک

خصوصیات پارچه پتویی درجه یک پارچه پتویی اگر از نوع خوب باشد دارای خصوصیاتی است، برخی از خصوصیات پارچه پتویی درجه یک عبارتند از: 

  • پرز پس ندادن: پارچه پتویی خوب به هیچ عنوان از خودش پرز پس نمی‌دهد، همچنین الیاف آن از یکدیگر جدا نمی شوند. 
  • بلند بودن پرزها: در هنگام خرید پارچه پتویی به پرز های آن دقت کنید، هرچه پرزها بلندتر باشند، کیفیت پارچه پتوی بهتر می شود. بعضی پارچه های پتویی بیشتر شبیه پارچه های کتان هستند که اصلاً جنس خوبی ندارند، زیرا این نوع پتوها نمی توانند گرما را به خوبی در بدن شما نگه دارند. 
  • حجم زیاد در عین سبکی: در هنگام خرید پارچه به حجم آن توجه نمایید، برای مثال می‌توانید یک متر از دو نوع پارچه را برداشته و حجم آنها را با یکدیگر مقایسه نمایید، پارچه ای که حجم بیشتری دارد، کیفیت بالاتر نیز دارد. البته در این مورد دقت نمایید که حجم بیشتر نباید باعث وزن بیشتر پتو گردد. 
  • رنگ ثابت: پارچه پتویی چه از نوع ساده و چه از نوع طرح دار باشد باید کیفیت رنگ خوبی داشته باشد، یعنی اگر آن را شستید رنگ آن به هیچ عنوان از بین نرود و بور و یا کدر نشود. به طور کلی پارچه پتویی باید مقاومت خوبی در برابر شستشو داشته باشد و نه تنها رنگ خود را از دست ندهد، بلکه کیفیت الیافش از بین نرود، الیاف از یکدیگر جدا و یا نخ کش نشود. 

عرضه مستقیم پارچه پتویی مسافرتی

عرضه مستقیم پارچه پتویی مسافرتی یکی از بهترین روش ها برای خرید پارچه پتویی خریدین پارچه از محل‌های عرضه مستقیم پارچه است، در این مکان شما می توانید انواع مختلف پارچه پتویی را با هر طرح و رنگی که دوست داشتید، بیابید و بعلاوه می‌توانید آن را با قیمتی بسیار پایین تر از سایر مکان ها خریداری نمایید. عرضه مستقیم پارچه به این معنی است که در این راه واسطه ها حذف شده اند و شما می توانید بدون هیچ گونه واسطه‌ی این پارچه را به صورت عمده و یا جزئی خریداری کنید. 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارائه بهترین پارچه ژاگارد ابریشمی هفت رنگ

ایران از دیر باز در  زمینه پارچه فعال می باشد و یکی از پارچه هایی که دارای پیشنیه ی طولانی می باشد پارچه ابریشم می باشد که دارای انواع مختلفی بوده و یکی از پارچ

پاسخی بگذارید