دیبافت
خانه / پتو زمرد / قیمت خرید پتو زمرد در تهران به صورت عمده

قیمت خرید پتو زمرد در تهران به صورت عمده

آیا از تازه ترین قیمت خرید پتو زمرد در تهران به صورت عمده و تکی مطلع هستید؟ می دانید این برند در چه طرح ها و سایزهایی محصولاتش را وارد بازار می کند؟ آیا از کیفیت محصولات آن با خبرید؟ در این نوشته سعی می کنیم به این پرسش ها جوابات قانع کننده ارائه کنیم و در همین حال به معرفی کلی پتوها در مدل های متفاوتی بپردازیم. اگر علاقه مند به این موضوع هستید، مطلب حاضر را تا پایان مطالعه کنید. قیمت خرید پتو زمرد در تهران به صورت عمده

فروشندگان معتبر پتو ایرانی با قیمت های فوق العاده

فروشندگان معتبر پتو ایرانی با قیمت های فوق العادهپتوهای ایرانی از جانب کارخانه جات متفاوتی زیر نام برندهای گوناگونی ارائه می شوند. فروشندگان اصلی و معتبر این محصولات، همین تولیدی ها می باشند. آن ها با قیمت های فوق العاده مناسبی کالایشان را ارائه می کنند. 

یکی از مواردی که بسیاری از تولیدی ها به آن توجه دارند، تنوع در کالا است. از طرفی، می شود پتوهای ایرانی به این صورت تقسیم بندی کرد: 

 • پتو مسافرتی 
 • پتو ارگانیک 
 • پتو پنبه ای 
 • پتو پشم شیشه 
 • پتو بافتنی یا قلاب دوزی شده 
 • پتو پشمی 
 • و غیره 

انواع مختلف پتو گلدار با کیفیت استثنایی

انواع مختلف پتو گلدار با کیفیت استثناییپتوهای گلدار، انواع مختلف و زیادی دارند. آن ها را می شود با کیفیت استثنایی از مراجع متفاوتی که در جای جای ایران فعالیت می نمایند، به دست آورد. از جانب دیگر، اگر می خواهید که یک پتوی مرغوب را تهیه کنید، بهتر است تا به عرضه کنندگان معتبر سر بزنید. 

همین طور برخی از نکات را می شود در هنگام خرید در نظر گرفت و پتوهای خوبی را به دست آورد. برای نمونه از پتوهایی که سرکجی دارند خود داری کنید. به نشانه های شرکت تولیدی و استاندارد ملی دقت داشته باشید. پتو را در دست گرفته و به دو سو بکشید. اگر میان پرزهای شان دیده شد، آن را نخرید. 

پتوهایی بخرید که حساسیت زا نبوده و در همین حال قابل شستشو به وسیله دست و ماشین باشند. 

قیمت به روز پتو زمرد در بازار با جنس خارق العاده

قیمت به روز پتو زمرد در بازار با جنس خارق العادهدر بازارهای سر تا سر کشورمان، فروشندگان مختلفی در زمینه عرضه پتوها فعالیت می کنند. از آن ها می توان قیمت روز پتو زمرد را هم به دست آورد که یک برند مطرح و محبوب و در عین حال، با سابقه به شمار می رود. 

نرخ های محصولات این شرکت، بر اساس یک سری از فاکتورها تعیین می شود. جنس خارق العاده و با کیفیت آن، طبعا گران تر خواهد بود. در هر صورت، قیمت ها بر اساس این موارد از سوی کارخانه تعیین می گردند: 

 • الیافی که در محصول به کار رفته 
 • نوع خرید و فروش پتوها 
 • بسته بندی محصول 
 • رنگ و مدل 
 • سایزهای پتوها 
 • و غیره موارد دیگر از این دست 

فروشگاه خرید و فروش بهترین پتو زمرد ارزان

فروشگاه خرید و فروش بهترین پتو زمرد ارزانشرکت تولید کننده پتو زمرد، محصولات خود را به روش های متفاوتی عرضه می دارد. مثلاً از طریق شعبه های رسمی، سایت های اینترنتی گوناگون و همین طور فروشگاه های خرید و فروش کالای خواب که در جای جای ایران فعالیت زیادی در زمینه عرضه پتو دارند. 

با سر زدن به این مراجع، می شود نوع ارزان پتو را تهیه کرد. باید در نظر داشته باشید که پتوهای زمرد، از قیمت مصوب کارخانه برخوردار می باشند. آن ها را نه خیلی ارزان و نه هم خیلی گران بخرید. 

در کل، می شود به منابع مختلفی سر زد و خرید را با اطمینان خاطر در نرخ های پایین انجام داد. 

شرکت توزیع کننده پتو مسافرتی در ایران

شرکت توزیع کننده پتو مسافرتی در ایرانیکی از انواع پتوها، مسافرتی نام دارد. این گونه از کالا، ویژگی های خاص خود را دارند. آنان سبک و نازک تر از سایر پتوهای دیگر هستند. به همین دلیل راحت می شود از مکانی به مکان دیگری انتقال داد و حتی در جاهای کم هم جا به جای شان نمود. این ها از جمله ویژگی های بارز یک پتوی مسافرتی می باشد. 

البته آن را در طرح های گوناگونی هم ارائه می دهند. شما می توانید نوع گل دار، راه راه، چهار خانه ای و غیره را از شرکت توزیع کننده آن در ایران به دست آورید. پخش این محصولات از جانب شرکت های تولیدی صورت می گیرد. 

از طرفی، پتوهای مسافرتی را نه تنها در سفر که می شود در خانه هم به کار برد. برخی از آن حتی به توان زیر انداز در پیک نیک ها کار می گیرند. شما نیز می توانید با خرید یک محصول خوب و کاربردی، از آن در امور متفاوتی استفاده کنید. حتی شب های نه چندان سر به عنوان رو انداز کار بگیرید. 

در کل، پتوهای مسافرتی پهنا و درازای خاص خود را دارند و می شود آن را در سایزبندی های گوناگونی به دست آورد. 

بهترین عرضه کننده پتو با قیمت عمده

بهترین عرضه کننده پتو با قیمت عمدهدر مرکز پتو تهران و سایر شهرهای دیگر، می توان بهترین عرضه کننده این نوع از کالای خواب را پیدا کرد که به قیمت عمده محصولاتی از این دست را ارائه می دهد. همین طور در این مراکز ارائه دهندگانی را در مشاهده خواهیم کرد که فروش پتو کیلویی را نیز در دستور کار خود قرار داده اند. این گونه از پتوها ممکن است مشکلات عدیده ای داشته باشند و یا این که کاملاً سالم و بدون هیچ گونه آسیبی باشند. در هر حال، هنگام خرید به این شیوه، باید دقت لازم را انجام دهید تا یک کالای خوب را به دست آورید. 

روی هم رفته، عرضه کنندگان زیادی هستند که پتوها را با قیمت عمده ای در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. از آن ها می شود به شکل عمده ای و یا تکی هم اقدام به خرید محصول نمود. بهتری ارائه دهندگان، همواره سعی می نمایند تا کالای خود را در کیفیت بالا ارائه دهند و همین طور برندهای مطرحی را به فروش رسانند. 

از فروشندگان مختلفی که در بازارهای متفاوتی فعالیت می نمایند، می شود انواع پتو صادراتی را هم خریداری کرد که از از کیفیت های متفاوتی برخوردار می باشند. 

مراکز خرید پتو زمرد گلدار با بهترین کیفیت

مراکز خرید پتو زمرد گلدار با بهترین کیفیتکیفیت هم برای فروشنده مهم است و هم این که خریدار به آن بهای زیادی می دهد. همواره، مشتریان مشتریان سعی می کنند جهت تهیه یک کالای مرغوب، به مراکز معتبر سر بزنند. در زمینه کالای خواب، به ویژه پتوها هم به همین شکل است. آن چه یک کالا را از بقیه متمایز می سازد، اول مرغوب بودن آن است و سپس نرخ محصول. 

اما می شود بهترین کیفیت پتو زمرد گلدار را از مراکز خرید گوناگونی که در شهرهای مختلفی از کشورمان فعالیت می نمایند، به دست آورد. گفتنی است که فروشگاه پتو طرحدار، این محصولات را به اشکال متفاوتی ارائه می دهند. یعنی شما هم به شکل عمده ای خواهید توانست به خرید پتو بپردازید و هم تکی. 

در هر صورت، طرح گلدار پتوهای زمرد، متفاوت، زیبا و در همین حال چشم نواز در میان انواع پتو ایرانی می باشد. 

از سویی، می توانید از مراجع معتبر، پتو زمرد امدادی را هم تهیه کنید که آن را نیز به شکل طرح دار ارائه می نمایند. خلاصه، این مدل از محصول شرکت زمرد، منحصر به فرد است و توسط ماشین آلات با فناوری بالا تولید و عرضه شده است. 

فروشگاه فروش انواع پتو پسرانه و دخترانه

فروشگاه فروش انواع پتو پسرانه و دخترانهکارخانه بافندگی پتو، محصولات شان را به چند دسته تقسیم بندی می کنند که در این جا به آن اشاره می کنیم: 

 • پتو پسرانه 
 • پتو دخترانه 
 • پتو نوزاد 
 • پتو بزرگسالان 
 • پتو یک نفره 
 • پتو دو نفره 
 • و غیره 

نوع پسرانه و دختران را می توان در زمره نوجوان، جوان و همین طور کودکان قرار داد. شما برای تهیه نوع شاد، با طراحی های جدید، می توانید به فروشگاه هایی که در زمینه فروش عرضه انواع این گونه از پتوها فعالیت دارند، سر بزنید. به این ترتیب، قادر خواهید بود که باب میل کودکان خود، یک پتو مناسب را بخرید. 

تهیه پتو سیلک گلدار رنگی زمرد

تهیه پتو سیلک گلدار رنگی زمردیکی از مدل های متفاوت برند زمرد در زمینه تولید پتو، سیلک نام دارد. البته در فارسی می شود به آن را “ابریشم” هم برگردان کرد. این گونه از محصول را امروزه شرکت با دستگاه های پیشرفته و طرح های بسیار متفاوتی بافته و روانه بازارهای گوناگون کشورمان جهت فروش، می نماید. 

پتو سیلک گلدار رنگی زمرد، توسط ماشین آلات بافندگی راشل تولید شده و عرضه می گردد. در گذشته به این مدل، راشل هم می گفتند که بر گرفته از نوع دستگاه آن بود. 

در هر حال، راه های گوناونی را می شود در پیش گرفت تا بتوان یک پتو گلدار سیلک خوب را به دست آورد. البته این موضوع، بستگی به نوع خرید شما هم دارد. اگر بخواهید به صورت کلی چنین کالایی را تهیه کنید، بهتر است که به کارخانه مراجعه نمایید. اما خرید تکی را از بازارهای حضوری و آنلاین راحت، بدون دغدغه ساده می شود، انجام داد. 

از این راه ها می شود پتو زمرد ارزان را نیز به دست آورد که در طراحی های منحصر به فرد خود اراده می گردند. خریدار پتو زمرد، باید به این مسئله دقت داشته باشد که در هنگام تهیه، به نشان این شرکت توجه کند. همین طور آرم استاندارد ملی را نیز نادیده نگیرد. این گونه است که قادر خواهد بود نوع مرغوب کالا را به دست آورید. 

خریدار پتو مخصوص کودک با طرح متنوع

خریدار پتو مخصوص کودک با طرح متنوعپتو نوزادی، کودک یا سیسمونی، از جمله محصولاتی هستند که در ابعاد و سایزهای کوچکتری ارائه می شوند. آن ها را می توان عموماً در اندازه های استاندارد ۸۰*۱۱۰ از بازار پیدا کرد. البته در این حوزه، هر کدام از شرکت ها استانداردهای ویژه ای را به کار می برند؛ اما کلاً این پتوها ابعادی کوچکتر دارند که کودک در آن راحت باشد. 

از طرفی، پتو طرح عروسکی عمدتاً برای کودکان و نوجوانان طراحی می شود. نوع کلاه دار آن هم در بازار یافت می گردد که بسیار زیبا و گیرا هستند. کلاه های آن ها عموماً با سر حیوانات تزئین شده اند که می شود به خرگوشی، خرسی و فیل اشاره نمود. خلاصه طرح و رنگ در این عرصه بسیار به چشم می خورد. 

همین طور خریدار پتو مخصوص کودک با طرح های متنوع، می تواند نوع ساده را هم تهیه کند که یک پتوی کوچک است. این محصولات نیز هر کدام شان بر اساس شخصیت های گوناگون کارتونی تزئین شده اند. آن ها را می توان به گونه پتو ژله ای، حوله ای و همین طور ساده تهیه کرد. از جانب دیگر، شرکت ها پتو پسرانه و دخترانه را تولید می کنند. 

هر یک از این پتوها طراحی های منحصر به فرد خود را دارند. از جمله طرح های متنوع آن می شود به ماشین مسابقه، بره ناقلا، پرنسس یخی و غیره اشاره کرد. 

معرفی مدل های پتو زمرد گلدار

معرفی مدل های پتو زمرد گلدارتولیدی زمرد، در کنار این که نوع ساده پتو را وارد بازار می کند، طرح های گلدار این کالا را نیز ارائه می دهد. برای معرفی این چنین محصولاتی نیاز است که در گام نخست، به یک طرح ویژه بپردازیم که برجسته نام دارد. این طرح را می شود با لمس کردن پتو تشخیص داد و به خرید آن نیز پرداخت. البته نوع معمولی آن و مزین شده با گل هم وجود دارد. 

در هر صورت، برای این که مدل های تازه و جدید این شرکت را از نزدیک مشاهده کنید، می توانید وارد بازارهای متعددی شوید. در هر منطقه از ایران که باشید، راحت و ساده خواهید توانست که دسترسی به فروشندگان کالای خواب داشته باشید. آن ها در این مدل، پتوهای گلدار زمرد را برای تان عرضه می کنند: 

 • گل های ریز 
 • گل های درشت 
 • ترکیب گل ریز و درشت 
 • طرح گلدار با ساقه ها و برگ 
 • طرح گل دار با رنگ های ترکیبی 
 • و غیره مدل های دیگر 

پتو زمرد دو نفره و یکنفره درجه یک

پتو زمرد دو نفره و یکنفره درجه یککارخانه تولید پتو زمرد، محصولاتش را در همان گونه که مطالعه نمودید، در طرح ها و انواع گوناگونی ساخته و سپس وارد بازار می کند. با مراجعه به بازار بزرگ پتو در هر شهری که باشید، راحت خواهید توانست کالای خواب این شرکت عظیم را بیابید که در زمینه های متفاوتی فعالیت می کند و پتو، بخشی از تولیدات آن به شمار می رود.

از سوی دیگر، این برند معروف پتو یک نفره و دو نفره را در درجه کیفی بالا وارد بازار می نماید. فرق بین این دو، بیشتر از لحاظ سایز است؛ وگرنه از نظر جنس و کیفیت یکسان هستند. شما می توانید در کیفیت های متفاوتی هم آن ها را به دست آورید، ضمن این که می شود به شکل یک لا و یا دولایه آن ها را از بازار فروش تهیه کرد. 

اگر در پی این هستید که یک پتو با کیفیت را تهیه نمایید، این برند را از یاد نبرید. کیفیت پتو زمرد به دلیل سابقه ای که در این حوزه دارد و از سوی دیگر، ماشین آلات پیشرفته، برای همه ثابت شده است. 

شما می توانید با مراجعه به نمایندگی پتو مرغوب زمرد، در سایزها، الوان و همین طور جنس های گوناگونی، اقدام به خرید پتوهای یک و دونفره نمایید. 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

پاسخی بگذارید