دیبافت
خانه / پتو گلبافت / شرکت بازرگانی پتو گلبافت ۱ نفره

شرکت بازرگانی پتو گلبافت ۱ نفره

پتو ها یکی از پر کاربرد ترین انواع تجهیزات سرویس خواب بوده که انواع مختلفی داشته و یکی از محبوب ترین آن ها، پتو گلبافت است به شکل تک نفره، دو نفره و چند نفره از آن وجود دارد.

بسیاری تمایل دارند که پتو گلبافت ۱ نفره تهیه کنند که در بسیاری از خانه ها و مراکز مراقبتی خصوصی کاربرد داشته و بهتر است که از شرکت بازرگانی تهیه شود که کیفیت بالایی برخوردار هستند.

شرکت بازرگانی پتو گلبافت 1 نفره

علت محبوبیت پتو گلبافت چیست؟

علت محبوبیت پتو گلبافت چیست؟

پتو های نوع گلبافت یکی از معروف ترین پتو های اصیل ایرانی است که از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و دلیل آن ویژگی های برجسته ای است که این نوع پتو ها دارند.

یکی از ویژگی های آن نرم و لطیف بودن این نوع پتو ها به دلیل داشتن الیاف پنبه ای و پلی استری بوده که سبب شده استفاده از آن نه تنها از خراش و حساسیت بدن جلوگیری می کند، بلکه کیفیت خواب را نیز افزایش می دهد.

دارای طرح های بسیار زیبا و بر جسته ای بوده که معمولا از نقش های گل با برگ های بزرگ استفاده می شود و ایرانی پسند است.

به دلیل به کار بردن الیاف براق که سبب زیبایی رویه پتو شده و طرح دوخته شده آن را برجسته تر می نماید.

دارای وزن سبکی است که سبب می شود استفاده از آن بسیار آسان شود و هنگام استفاده موجب سنگینی بیش از حد نگردد. 

برخی از پتو های گلبافت، پتو گلبافت دورو است که باعث می شود از هر طرف آن بتوان استفاده کرد و این مورد نیز می تواند از دلایل محبوبیت آن باشد.

پتو های نوع گلبافت دارای الیاف بسیار محکمی هستند و البته رنگ آن ها به شکلی است که حتی در صورت شست و شوی مکرر با آب و انواع مواد شوینده رنگشان کم رنگ یا پخش نمی شود و مانند روز اول باقی می ماند و همچنین تار و پود آن ها تخریب نمی گردد.

بهترین عرضه کنندگان انواع پتو گلبافت ۱ نفره

بهترین عرضه کنندگان انواع پتو گلبافت 1 نفره

با توجه به ویژگی هایی که این نوع پتو دارد، روز به روز به تعداد علاقه مندان آن افزوده شده و به این ترتیب با افزایش تقاضا ها برای آن، تولید نیز افزایش یافته تا پاسخگوی نیازهای بازار باشد. 

در صورتی که از عرضه کننده به صورت مستقیم تهیه شود، قیمت بسیار مناسبی خواهد داشت.

متقاضیان محترم می توانند جهت خرید پتو گلبافت برجسته ۱نفره، به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه کرده و پس از ارتباط با بهترین عرضه کننده انواع این پتو و مقایسه قیمت ها، در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش نمایند.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش پتوی گلبافت دو لایه

در مرکز پخش پتوی گلبافت دو لایه، از بهترین جنس این محصول به مشتریان ارائه می شود. زیرا فروشنده در مرکز پخش می خواهد به فروش بیشتری دست پیدا کند، همچنین سود بیشت

پاسخی بگذارید