خرید پتو سربازی در اصفهان

خرید پتو سربازی در اصفهان از راههای مختلفی از جمله مراجعه به فروشگاه ها، خرید از سایت های معتبر، رفتن به بازارچه ها و مکانهای عمومی شهر امکان پذیر است. اصفهان جز شهرهایست که قیمت محصولات در آن بسیار مناسب می باشد.
پتو در رده کالاهای خواب و از جمله لوازم شخصی است که برای گرم نگه داشتن بدن و محافظت آن از سرما مورد استفاده قرار می گیرد.
این محصول از لایه های مختلفی ساخته شده که بسیار محکم و بادوام می باشند.
با آمدن فصل زمستان پتو همدم بسیار خوبی برای شبهای سرد این فصل از سال است که بدون آن براحتی نمی توان خوابید.
بد نیست با هم نگاهی داشته باشیم به انواع الیافی که با آنها پتو را تولید می کنند:

 • الیاف اکریلیک
 • الیاف پلی استر کشباف
 • الیاف راسو
 • الیاف پنبه
 • الیاف ابر
 • الیاف پشم
 • الیاف ابریشم
 • الیاف نخ
 • الیاف پلاستیکی
 • الیاف کنف
 • و …

اصفهان یکی از معتبر ترین مراکز فروش پتو سربازی در این است که این پتو را در سراسر ایران به فروش می رسانند.

خرید پتو از کانال های مختلفی قابل انجام است. از جمله به صورت حضوری و یا مجازی می توان این محصول را خریداری نمود‌.اصفهان جزء شهرهایی است که قیمت محصولات در آن بسیار مناسب می باشد. پتو در رده کالاهای خواب و از جمله لوازم شخصی است که برای گرم نگه داشتن بدن و محافظت آن از سرما مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از لایه های مختلفی ساخته شده که بسیار محکم و بادوام می باشند.

خرید پتو سربازی در اصفهان

فروش پتو سربازی با کیفیت

فروش پتو سربازی با کیفیت یکی از مهمترین عوامل جذب مشتری در بازارهای داخلی و خارجی کیفیت محصولات است کالاهایی که از کیفیت بالاتری برخوردارند در رده پرفروش ترین محصولات قرار می گیرند.
پتو از نمونه هایست که کیفیت در تولید آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. طبق آخرین گزارشات بیشترین حجم پتو در بازار کشور به مدل های ایرانی و چینی اختصاص داده شده است.

فروش پتو سربازی با کیفیت توسط شرکت ما انجام می شود و به بسیاری از نقاط ایران عرضه می شود چرا که این پتو بسیار کاربردی و همچنین پر استفاده می باشد.

خرید پتو سربازی در اصفهان و تهران تهران و اصفهان از جمله بزرگترین شهر های ایران می باشند.این دو کلانشهر با وجود شهرک های صنعتی بزرگ و همچنین بازارهای گسترده و فروشگاه های زنجیره ای متعدد دو قطب بزرگ اقتصادی کشور معرفی شده اند.
پتو در دسته اساسی ترین کالاهای مردم است که انواع گوناگونی دارد و در این شهر ها به وفور یافت می شود.
خرید پتو سربازی در اصفهان و تهران به دلیل حجم زیاد این محصول و برخورداری از قیمت های متفاوت بسیار سهل و آسان است. همشهریان و هموطنان عزیز می توانند با مراجعه به این شهرها بهترین خرید را از لحاظ کیفیت و قیمت تجربه کنند.

برای خرید پتو در این مراکز چند روش وجود دارد یکی از این روش ها این است به صورت حضوری به این مراکز بروید و این محصول را خریداری کنید و روش دیگر نیز خرید غیر حضوری و آنلاین می باشد که در این روش فرد به راحتی می تواند به سایت این مراکز مراجعه کند با پرداخت غیر حضوری هر تعداد از این محصول را که می خواهد خریداری کند.

صادرات انواع پتو سربازی ایرانی تولید انواع پتو با تیراژ بالا در کارخانه ها و شرکتهای ایرانی با کیفیت بسیار زیاد انجام می پذیرد این روزها ما به جایی رسیده ایم که می توانیم مدل های متفاوت پتو را به کشورهای مختلف دنیا صادر کنیم.
پتو سربازی در دسته پر کاربردترین نمونه های پتو است که به دلیل ویژگی های بارزش در بیشتر ارگان ها مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله ویژگی های پتو سربازی را در ادامه بررسی می کنیم.

 • حمل آسان
 • وزن سبک
 • قابلیت شست و شو با دست
 • گرم و راحت
 • محکم
 • با دوام
 • کم حجم
 • نرم و لطیف

قیمت پتو سربازی بسیار مناسب است و شاید دلیل دیگر صادرات این محصول قیمت خوب و به صرفه آن می باشد. صادرات این محصول بر مبنای تقاضا هر کشوری انجام می شود و بر این اساس این پتو ها به بسیاری از کشور ها صادر می گردد. این پتو به دلیل قیمت مناسبی که دارد بسیار پرطرفدار است.

خرید پتو سربازی در اصفهان و تهران

خرید پتو سربازی اصفهان و تهران به دلیل حجم زیاد این محصول و برخورداری از قیمت های متفاوت بسیار سهل و آسان است. همشهریان و هموطنان عزیز می توانند با مراجعه به این شهرها بهترین خرید را از لحاظ کیفیت و قیمت تجربه کنند.

صادرات انواع پتو سربازی ایرانی

تولید انواع پتو با تیراژ بالا در کارخانه ها و شرکتهای ایرانی با کیفیت بسیار زیاد انجام می پذیرد این روزها ما به جایی رسیده ایم که می توانیم مدل های متفاوت پتو را به کشورهای مختلف دنیا صادر کنیم. پتو سربازی در دسته پر کاربردترین نمونه های پتو است که به دلیل ویژگی های بارزش در بیشتر ارگان ها استفاده می شود.

چند مورد از مشخصات پتو سربازی از جمله ویژگی های پتو سربازی را در ادامه بررسی می کنیم.

حمل آسان

وزن سبک

قابلیت شست و شوبا دست

گرم و راحت

محکم با دوام

کم حجم

نرم و لطیف

قیمت عمده پتو سربازی چقدر است؟

قیمت عمده پتو بسیار به صرفه و ارزان می باشد درجات داشته باشید که پتو در رده کالاهای خواب و از جمله لوازم شخصی است که برای گرم نگه داشتن بدن و محافظت آن از سرما لایه های مختلفی ساخته شده که بسیار محکم و بادوام می باشند.

با آمدن فصل زمستان پتو همدم بسیار خوبی برای شبهای سرد این فصل از سال است که بدون آن براحتی نمی توان خوابید. بد نیست با هم نگاهی داشته باشیم به انواع الیافی که با آنها پتو را تولید می کنند: الیاف اکریلیک الیاف پلی استر کشباف الیاف راسو الیاف پنبه الیاف ابر الیاف پشم الیاف ابریشم الیاف نخ الیاف پلاستیکی الیاف کنف و …

قیمت عمده پتو بسیار به صرفه و ارزان می باشد. در نظر داشته باشید که پتو در رده کالاهای خواب و از جمله لوازم شخصی است که برای گرم نگه داشتن بدن و محافظت آن از سرما با ضخامت های مختلفی ساخته شده که بسیار محکم و بادوام می باشند.

قیمت پتو تحت تاثیر عوامل مختلف قرار دارد. از جمله مهم ترین مولفه های تغییر قیمت می توان به کیفیت پتو اشاره نمود. زیرا همواره اقلام با کیفیت دارای قیمت بالاتری نسبت به انواع بی کیفیت و یا با سطح کیفی پایین هستند.

علاوه بر کیفیت می توان به برندی که تحت عنوان آن پتو را خریداری می نماییم نیز اشاره نمود. زیرا همواره برندهای نام آشنا با قیمت بالاتری نسبت به انواع برندهای شناخته نشده ارائه می‌شوند.

رنگ بندی انواع پتو سربازی

رنگ بندی انواع پتو سربازی

برای رنگ بندی پتو سربازی سعی شده که رنگ های گرم نیز به کار ببرند مثل رنگ شتری ، سبز،قهوه ایی و… می باشد؛ قطعا این رنگ ها به طرح و مدل ساده پتو سربازی مناسب است. البته همواره باید توجه داشت که رنگ پتوی سربازی بهتر است تیره باشد. زیرا این رنگها به دلیل تیره بودن، زود کثیف نمی گردند و همچنین رنگ های تیره دارای گرمای مطبوع و قابل قبولی هستند که افراد را در برابر سرما محافظت می کنند.

همچنین پتوهای سربازی را معمولاً به صورت تک رنگ و یا طرح های بسیار ساده تولید می نمایند و این مطلب به دلیل هماهنگی هرچه بیشتر پتو های خریداری شده جهت مصارف جمعی می باشد.

فروش عمده پتو سربازی قیمت مناسب در اصفهان

فروش عمده پتو سربازی قیمت مناسب در اصفهان برای فروش عمده پتو سربازی بهتر است با توجه به راهنمایی های دقیق از نمایندگی تولیدی پتو سربازی تهیه کنید؛شرکت تولیدی قطعا جهت فروش امکان خرید مجازی را هم فراهم کرده است.

مشتریان عزیز بایستی هنگام خرید از شرکت های تولیدی بافت پتو های مورد نظر خود اطمینان لازم را از خرید خود حاصل کرده و توضیحات مربوط به خرید را مطالعه کرده باشند.

پتو سربازی قیمت مناسب معمولاً در فروشگاه های حضوری و یا اینترنتی به راحتی یافت شده و می‌توان آن را به تعداد کم و یا تعداد بالا سفارش داده و از آن بهره برد. قیمت های پتوی سربازی بسیار متفاوت و بسیار وابسته به سطح کیفی و اندازه پتو در نظر گرفته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما