دیبافت
خانه / پتو مینک / تولید کننده پتو مینک بیمارستانی

تولید کننده پتو مینک بیمارستانی

پتو مینک بیمارستانی یکی از اصلی‌ ترین تجهیزات و وسایل مورد نیاز بیمارستان‌ ها و مراکز درمانی به شمار می رود که در نمونه‌ های مختلفی به تولید می‌ رسد. تولید کنندگان بسیاری در اقصی نقاط کشور به تولید این محصول فعالیت دارند. در واقع تولید کننده پتو مینک بیمارستانی همواره باید سعی داشته باشد تا از مرغوب ترین و با کیفیت ترین الیاف و مواد اولیه در ساختار این محصول به کار ببرد تا پتو بیمارستانی از لحاظ کیفی در درجه بالایی قرار گیرد.

تولید کننده پتو مینک بیمارستانی

سایزبندی انواع پتو مینک بیمارستانی

سایزبندی انواع پتو مینک بیمارستانی پتو مینک یکی از انواع پتو هایی محسوب می‌ شود که از پتوی نمدی تهیه شده است. در واقع در فرآیند تولید این پتو ها پتوی نمدی را درون دستگاه‌ های مخصوصی وارد کرده و این دستگاه ها پرز های پتوی نمدی را برافراشته می کنند و جلا و برقیات خاصی در آن ها ایجاد می‌ کنند و موجب می‌ شوند تا پتو مینک با لطافت خاصی حاصل شود.

پتو مینک در نمونه‌ های بسیار مختلفی به تولید می‌ رسد که یکی از پر فروش ترین انواع آن ها تحت عنوان پتو مینک بیمارستانی شناخته می‌ شوند که برای بخش‌ های مختلف بیمارستان ها در نظر گرفته می شوند و دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند.

سایز بندی انواع پتو مینک بیمارستانی غالباً بر اساس سایز های یک نفره در نظر گرفته می‌ شود که نمونه‌ های یک نفره این پتو ها در دو نوع بچه گانه و بزرگسال طراحی می‌ شوند. نمونه‌های بچه گانه این محصول، سایز و ابعاد کوچک تری نسبت به نمونه های بزرگسال دارند. در واقع سایز بندی انواع پتو مینک بیمارستانی نیز همواره متناسب با سایز و ابعاد تخت های یک نفره بیمارستان می باشد تا این محصول  بتواند به طور کامل تمامی سطح تخت پوشش دهد.

جالب است بدانید که سایز بندی پتو های مینک بیمارستانی در میزان وزن آن ها موثر است. به طور معمول پتو های مینک یک نفره بزرگسال، با توجه به ابعاد و سایز بندی شان، وزنی معادل ۲ کیلو گرم دارند. اما وزن نمونه های کوچک این محصول که برای بخش کودکان در نظر گرفته می‌ شوند، معادل ۱.۵ کیلوگرم می باشد.

پتو مینک اصفهان

خرید پتو مینک بیمارستانی اصفهان

خرید پتو مینک بیمارستانی اصفهان همان طور که گفته شد، پتوی مینک بیمارستانی توسط تولید کنندگان مختلفی به تولید می‌ رسد. این امر موجب می‌ شود تا این محصولات در نمونه‌ های مختلفی با درجات کیفی متفاوت عرضه بازار شوند.

بهترین و مرغوب ترین این محصولات پتو های مینکی هستند که توسط تولید کنندگان فعال در استان اصفهان به تولید می رسند و تحت عنوان پتو مینک بیمارستانی اصفهان شناخته می‌ شوند.

برای خرید پتو مینک اصفهان روش های بسیار متنوعی وجود دارد که یکی از روش های خرید این محصول، خرید آن به صورت غیر حضوری و اینترنتی است که می توان با این روش خرید صرفه جویی بسیاری در وقت و هزینه خود به انجام رساند.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش پتو مینک طرح دار

پتو مینک طرح دار یکی از انواع پتو جدید می باشد که برای فصول سرد سال از گرمایی بالایی برخوردار است. این نوع از پتو در تمامی نقاط ایران قابل تهیه کردن است و در ای

پاسخی بگذارید