دیبافت
خانه / پتو نیکا / بهترین قیمت فروش پتو نیکا در کشور

بهترین قیمت فروش پتو نیکا در کشور

در اینکه یکی از اساسی ترین لوازم خواب پتو می باشد؛ شکی نیست. همه افراد با لزوم استفاده از این محصول آشنا بوده و خواب شبانه خود را با گرمای حاصل از پتو انجام می دهند. تمام اثاثیه اتاق خواب هم که کامل باشند و شرایط برای یک خواب راحت هم فراهم باشد؛ اما باز هم بدون پتو محال است بتوان شب های سرد را به صبح رساند و یا حتی از لذت واقعی خواب بهره مند شد. حالا در میان انواع پتوهای موجود در بازار، می‌توان پتو نیکا را نام برد که پتویی ایده آل از نظر جنس و کیفیت بوده و می توان لذت خواب آسوده و گرم را با آن تجربه کرد. این محصول یکی از بهترین برندهای داخلی پتو است که از همین جهت با مراجعه به مراکز عرضه کننده عمده، می توان از بهترین قیمت فروش پتو نیکا در کشور برخوردار گشت.

بهترین قیمت فروش پتو نیکا در کشور

خرید بهترین برندهای پتو ایرانی

خرید بهترین برندهای پتو ایرانیخیلی از افراد، خواب شبانه شان وابسته به پتو می باشد؛ حتی اگر فصل گرمی هم باشد؛ باز بدون پتو خوابشان نخواهد برد و آنطور که باید نمی توانند بخوابند.
واقعا که پتو با ساختار گرم و نرم خود، لذت خوابیدن را چند برابر کرده و این حجم از علاقه به آن، خیلی هم غیر عادی نیست.
اما پتو نیز به مانند همه محصولات مصرفی دیگر، رده های مختلفی از کیفیت را شامل شده است که در این حالت از پتوی معمولی تا پتوی درجه یک و اعلا را در قسمت های متعدد فروش می توان دید.
همانطور که می دانید پتوهای درجه یک و اعلا متعلق به بهترین برندهای پتو ایرانی بوده و همواره و در هر زمان، مخاطبان خاص خود را خواهند داشت؛ حتی اگر بازار سایر پتوها راکد باشد.

حال یکی از بهترین برندهای مربوط به این محصول که خریداران به هنگام خرید عمده پتو اصرار زیادی روی آن دارند؛ پتوی نیکا است.
این پتو از تازه واردها به شمار آمده ولی با کیفیتی هم سطح با برندهای قدیمی پتو همراه می باشد؛ همانقدر خوب و مناسب.
به راستی که می توان روی این برند از پتو ایرانی ارزان، حساب کافی را باز کرده و از آن به عنوان گزینه ای برای خرید استفاده کرد.

آشنایی با تمامی محصولات پتو نیکا

آشنایی با تمامی محصولات پتو نیکا شاید اسم پتوی نیکا به گوش خیلی از افراد نخورده باشد؛ اما این تضمین را به مصرف کنندگان می دهیم که تنها با یکبار خرید این پتو و استفاده از آن بتوانند به تمامی حسن ها و مزیت های این محصول پی برده و به گروه مشتریان پروپاقرص آن بپیوندند.
پتوی نیکا یکی از برترین پتوهای تولید داخل است که بدون شک خیلی از برندهای خارجی عرضه کننده پتو هم نمی توانند به پای آن رسیده و با آن به رقابت بپردازند.

این محصول تمامی امتحانات از بابت مرغوبیت و زیبایی را با موفقیت پشت سر نهاده و هم طراز با برندهای برتر پتو به جلو می تازد.
طوری که خیلی از برندهای داخلی و قدیمی پتو، نمی توانند پا به پای آن در حیطه خرید و فروش پیش بروند.

اما در این بخش می خواهیم شما را با تمامی محصولات پتو نیکا آشنا نماییم که هر یک با ساختار و جنسی عالی ظاهر شده و کیفیتشان حرف ندارد.
به این محصولات در گزینه های زیر اشاره شده است:

 • پتو نیکا برجسته: همانطور که از اسم این پتو پیداست؛ دارای طرح های برجسته فوق العاده ای بوده که از آن برای دیزاین زیبای تخت خواب می توان استفاده کرد.
 • پتو پسرانه: شامل طرح هایی متناسب با پسرها بوده و تمامی طرح های جدید را در خود جای داده است.
 • پتو کودک مخصوص: الیاف موجود در این پتوها، از بهترین نوع و گاها از الیاف طبیعی بوده و سازگار با پوست کودکان می باشد.

تولید کننده انواع پتو شیک خانگی

تولید کننده انواع پتو شیک خانگییکی از تولیدکنندگان فعال در حوزه تولید پتو، کارخانه پتو نیکا است که مجهز به بروزترین امکانات و تجهیزات بوده و پتوهایی متناسب با نیازها و سلایق روز را عرضه نموده است.
در این کارخانجات که از ماشین آلات مدرن و تمام اتوماتیک بهره برده و خطوط تولید وسیعی برقرار گشته است؛ شرایطی مساعد را برای تولید انواع پتوی خانگی، پتوی مسافرتی و نمونه های دیگر را به وجود آورده و نیاز مصرف کنندگان داخلی را به بهترین نحو برطرف ساخته است.
هر یک از انواع پتو خانگی و سایر اقلام دیگر از این محصول در کارخانجات پتوی نیکا، با ظاهری شیک همراه بوده و کیفیتی تمام را در خود به تصویر کشیده اند.

همچنین برای تولید تمامی پتوهای موجود در این کارخانه، از بهترین متریال و مواد اولیه مانند مواد پلی استر بهره برده شده که در نهایت منجر به عرضه پتوهایی نرم و لطیف و با تنوعی از رنگ و طرح گشته است.
رنگ هایی را که کارخانجات مذکور در پتوی نیکا اعمال کرده و آن را به همان شکل تقدیم بازارهای فروش کرده اند؛ شامل این موارد می باشند:

 • پتوی نیکا با رنگ قرمز
 • پتوی گلبهی
 • پتوی طوسی

نمایندگی فروش پتو نیکا اصل

نمایندگی فروش پتو نیکا اصلپتو از آن دسته از کالاهایی است که اگر در انتخاب آن کوتاهی یا بی توجهی شود؛ مطمئنا ضرر آن، فقط و فقط یقه‌ی خریدار را خواهد چسبید؛ وگرنه فروشندگان که حتما سود خود را خواهند کرد.
اما برای اینکه جلوی ضررهای کوچک و بزرگ به خریداران پتو گرفته شده و در نتیجه آن ها بتوانند با راهنمایی های قبل از خرید، به تهیه این محصول بپردازند؛ نیاز است که درخواست های خود را صرفا از مراکز فروش معتبر و مجاز بخواهند.
برای مثال اگر خریداران، طالب خرید پتوی نیکا می باشند؛ برای دسترسی به این محصول با بهترین نتیجه و رویکرد، لازم است که تقاضاهای خرید خود را از نمایندگی پتو نیکا بخواهند.

قابل ذکر است که مرکز پیش رو یکی از نمایندگی های پتوی نیکا در کل کشور است که تلاشی شبانه روزی را در عرصه فروش روا داشته و کانون مراجعات وسیعی تا به حال قرار گرفته است.
لذا به جای اینکه خود را در مراکز فروش مختلف گیج و خسته کرده و در آخر دست از پا درازتر برگردید؛ می توانید از همینجا سریعا و بدون وقفه و هزینه، اقدام به خرید پتو نیکا با این شرایط کرده و در نهایت، آن میزان رضایتی که مد نظرتان است را به دست آورید:

 • پتو نیکا اصل
 • پتو نیکا با نرخ فروش کمتر از بازار

سفارش مستقیم پتو مسافرتی کوچک از کارخانه

سفارش مستقیم پتو مسافرتی کوچک از کارخانهیکی از انواع پتوهایی که این روزها در بازار با موجی از استقبال و تقاضا مواجه شده؛ پتوی مسافرتی است.
کاربرد اصلی این پتو در زمانی است که افراد به پیک نیک و سفر رفته و می خواهند مدتی را در فضای آزاد به استراحت بگذرانند که برای خواب در هوای ملایم بیرون، به سراغ پتوی مسافرتی رفته و خواب دلنشینی را با آن در این فضا تجربه می کنند.
این پتوها به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی، چندان با دوام و عالی نبوده، اما بد هم نیستند.
حداقل می توان برای چند مدت از آن ها استفاده کرد و دل افراد هم بابت خرید آن نخواهد سوخت؛ زیرا قیمت خیلی بالایی را هم به همراه ندارد.

اما چیزی که برای خریداران مهم است؛ نحوه‌ی دسترسی و تهیه پتوی مسافرتی است که چند راه را پیش روی آن ها خواهد گذاشت.
یکی از این راه ها، سفارش مستقیم پتو مسافرتی از کارخانجات تولید کننده می باشد.
این شکل از سفارش، تهیه به صرفه تری پتوی مورد نظر را ممکن ساخته و این محصول را در این اشکال نزد خریداران قرار خواهد داد:

 • پتو مسافرتی شیک
 • پتو مسافرتی در انواع سایز و اندازه شامل پتو مسافرتی کوچک و متوسط
 • پتو عمده کیلویی

عرضه اینترنتی پتو نیکا با قیمت تولیدی

عرضه اینترنتی پتو نیکا با قیمت تولیدیپتوی نیکا را می توان به شکل های مختلفی مورد خریداری قرار داد؛ یکی از راه هایی که موجب دسترسی زودتر به این محصول شده و راه های پردردسر و خسته کننده حضوری را به روی خریداران می بندد؛ خرید اینترنتی این پتوی درجه یک از مراکز عرضه برتر می باشد.

در حال حاضر مراکز عرضه اینترنتی بسیاری به ارائه این پتوی مناسب پرداخته اند که یکی از آن ها همانطور که قبلا هم گفتیم؛ این مرکز می باشد که به عنوان نمایندگی پتوی نیکا فعال بوده و عرضه سریع و بی واسطه این محصول را فراهم کرده است.
بنابراین به کمک تیم فروش این مجموعه و بدون اینکه نیاز به مراجعات حضوری و وقت گیر باشد؛ امکان سفارش این محصول وجود داشته و می توان پتوی نیکا را با این مشخصات مورد تهیه قرار داد:

 • پتو طرحدار نیکا
 • پتو گل برجسته نیکا
 • پتو نیکا به قیمت تولیدی

بهترین قیمت عمده فروشی پتو عروسکی

بهترین قیمت عمده فروشی پتو عروسکیپتو از نظر طرح و شکل، نمونه های مختلفی را شامل می گردد که از جمله‌ی آن می توان به پتوهای فانتزی اشاره کرد.
پتوهای فانتزی نیز خود به زیرشاخه های دیگری هم قابل دسته بندی می باشند که یکی از آن ها پتو عروسکی است.
پتوی عروسکی مناسب برای گروه خردسالان و نوزادان بوده و از طرح های مفرح با رنگبندی های شادی بره برده است که از آن می توان برای دیزاین متفاوت اتاق خواب کودک استفاده کرد.
هرچقدر که طرح موجود در این پتو با دکوراسیون اتاق کودکان، همخوانی بیشتری داشته باشد؛ به همان اندازه تاثیر مثبتش در روحیه کودک هم بیشتر و بالاتر خواهد بود.

لازم است بگوییم که پتو عروسکی شامل انواع متعددی می شود که از این میان می توان این گزینه ها را نام برد:

 • پتوی عروسکی طرح سیندرلا
 • پتوی عروسکی طرح حیوانات
 • پتوی عروسکی طرح شکلک های احساسی
 • و …

بالطبع با تفاوت در طرح های موجود از این پتو، می توان قیمت های گوناگونی را هم از آن ها شاهد بود که برای دستیابی به بهترین قیمت عمده فروشی این گروه از محصولات، مراکز عرضه مستقیم، بسنده می باشند.

فروشگاه بزرگ خرید پتو دو نفره و یکنفره جنس خوب

فروشگاه بزرگ خرید پتو دو نفره و یکنفره جنس خوبیکی از فاکتورهایی را که باید هنگام خرید پتو به آن توجه کافی را داشت؛ جنس پتو است که اگر مناسب نباشد؛ واقعا افراد را خسته کرده و تمام هزینه ای که برای آن کرده بودند را هدر خواهد داد؛ یعنی خرجی دوباره را روی دست آن ها خواهد تراشید.
جدای از این یک پتوی نامناسب، گرمادهی کافی را نداشته و خیلی زود از ریخت و قیافه خواهد افتاد که این موضوع به هیچ وجه برای مصرف کنندگان خوشایند نیست.
لذا باید تمام حواس را جمع کرد که پتویی مناسب و با جنس خوب را انتخاب کرد.

مانند پتوی نیکا که هم از نظر جنس مورد تایید بوده و هم تمام مشخصات خوب دیگر را در خود جای داده است.
اما برای خرید این پتوی مناسب و تمام عیار، بهتر است به فروشگاه های بزرگ خرید مراجعه شود که آن ها تنوع بیشتری را از این محصول در اختیار داشته و برای همه سلیقه ها، گزینه مناسب آن را رو خواهند کرد.
ضمن اینکه با مراجعه به این فروشگاه ها، می توان انواع پتو نیکا نظیر این موارد را به خوبی و بدون دردسر تهیه نمود:

 • پتو نیکا یکنفره
 • پتو نیکاه دونفره

ویژگی های پتو نیکا اصل

ویژگی های پتو نیکا اصلپتوی نیکای اصل را تنها فروشندگان معتبر موجود داشته و تنها باید از آن ها این محصول را تقاضا کرد که هر راهی جز این قطعا بیراهه بوده و تنها پول خریداران را حیف و میل خواهد کرد.
همچنین باید گفت که بالا بودن کیفیت پتو نیکا باعث شده تا از آن به عنوان پتو نیکا صادراتی یاد شود.
ضمنا این پتو دارای ویژگی هایی است که اگر به آن ها دقت شود؛ قطعا روند خرید کوتاه تر شده و مشتریان گرامی نیز می توانند این پتو را بهتر شناخته و انتخاب نمایند.
اما از ویژگی ها و مشخصاتی که می توان برای این محصول ذکر کرد، عبارتند از:

 • نام برند این پتو روی بسته بندی محصول درج شده و به صورت خوانا مشهود می باشد.
 • یک نشانه مهم برای پی بردن به پتوی نیکا اصل، توجه به لطافت آن است که واقعا لمس شدنی است.
 • طرح های موجود در این پتو به صورت برجسته بوده که نشانه ای دیگر برای پی بردن به آن می باشد.
 • جنس موجود در این محصول از پلی استر بوده که می توان آن را به خوبی متوجه شد.

مزایای استفاده از پتو ایرانی

مزایای استفاده از پتو ایرانیپتو ایرانی مرغوب که حالا در برندهای بسیاری از جمله پتوی نیکا نمود یافته است؛ محصول انحصاری کشور ما بوده و به راستی که کمتر پتویی در کل دنیا مثل آن چه از نظر کیفیت و چه از نظر شکل پیدا می شود.
این محصول، درست مانند فرش منحصربفرد بوده و در همه اعصار، خواهان خود را داشته است؛ حتی همان موقع که این همه تنوع در آن به وجود نیامده بود.
اما حالا می خواهیم در این بخش به مزایای استفاده از پتوی ایرانی بپردازیم که روانشناسان نیز روی آن علامت تایید زده اند.
برای آشنایی با این مزیت ها لطفا به گزینه های زیر دقت بفرمایید:

 • استفاده از پتو به هنگام خواب، نصف مشکل بی خوابی را حل کرده و خواب را راحت تر به چشمان می آورد که از نظر علمی نیز این ادعا اثبات شده است.
 • تمام استرس ها و خستگی های روزانه به هنگام خواب و به کمک پتو تخلیه شده و خواب آسوده تری را تقدیم افراد می کند.
 • کیفیت خواب با استفاده از پتو، تا حد قابل ملاحظه ای افزایش پیدا می کند.
 • بدن با پتو احساس آرامش کرده و انرژی بیشتری را ذخیره خواهد کرد.
جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

پاسخی بگذارید