بهترین قیمت خرید پتو برلیان با کیفیت استثنایی

کارخانه پتو نیکو باف، در دهه ۵۰ فعالیت خود را آغاز نمود و به مرور زمان کار خود را گسترش داد. همچنین در شهر صنعتی کاوه مشغول به فعالیت می‌باشند و انواع کالای خواب را در حال حاضر تولید می‌نمایند.

یکی از برندهای معروف در زمینه پتوهای ایرانی، برلیان نام دارد. این مارک زیر نظر شرکت تولیدی-صنعتی نیکوبافت فعالیت می کند. برای کسانی که در خرید سخت پسند هستند، توصیه می نماییم تا محصولات این برند را حتماً نگاه کنند. شما می توانید با مراجعه به بازارهای متفاوتی، با کیفیت استثنایی و بهترین قیمت پتو برلیان را بخرید و از آن استفاده کنید. این شرکت، در تنوع بالایی کالای خود را تولید کرده و در دسترس مشتریانش خود قرار می دهد. در این مطلب بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

عموما پتو های برلیان همراه با قیمت های استثنایی و مناسب را می توان از تولید کننده های مرتبط با آن ها تعیین کرد که کیفیت های آن ها بسیار بالا و مرغوبیت آن ها بسیار زیاد می باشد.

بهترین قیمت خرید پتو برلیان با کیفیت استثنایی

فروشگاه فروش ویژه بهترین پتو برلیان در کشور

فروشگاه فروش ویژه بهترین پتو برلیان در کشور برای آن شمار از کسانی که به دنبال پتو برلیان اعلاء هستند، توصیه می کنیم که به فروشگاه های معتبر سر بزنند. این گونه خواهند توانست یک محصول اصل و مرغوب را تهیه نمایند.

اما فروشگاه هایی را می شود با گشت و گذار در بازار پیدا نمود که فروش ویژه بهترین پتو برلیان را انجام می دهند. آن ها در هر مدلی که خواسته باشیم، این کالا را عرضه می دارند. از سوی دیگر، در اینترنت نیز سایت های متعددی در ابعاد و کیفیت های گوناگونی پتوهای ایران برند معروف را به فروش گذاشته اند.

می توان برای خرید راحت، به این مراجع آنلاین سر زد و خرید خود را با خیالی راحت و بدون این که دردسری داشته باشد، انجام داد.

فروشگاه های زیادی در کشور به عرضه و پخش پتو برلیان به صورت عمده در بازار های فروش مرتبط با آن ها می پردازند که در کیفیت های مختلفی بوده و جنس آن ها با یک دیگر متفاوت می باشد.

تجارت مستقیم پتو ایرانی با تخفیف ویژه در بازار

تجارت مستقیم پتو ایرانی با تخفیف ویژه در بازار در بازارهای سراسر کشورمان، می توان پتوها را در هر مدل و الوانی که خواسته باشید به دست آورید. تولیدی ها گوناگونی هم هستند که در این حوزه، فعالیت گسترده ای را روی دست گرفته اند و محصولاتشان را در کیفیت های مختلفی وارد مراکز داد و ستد می کنند.

از جانب دیگر، برخی به تجارت مستقیم پتو ایراین همراه با تخفیف ویژه روی آورده اند. این بازرگانان، می کوشند تا محصولات خود را با ارائه بدون واسطه با مناسب ترین قیمت ها در دسترس مشتریان خاص خود قرار دهند.

تجارت و فروش پتو های ایرانی با تخفیف های شگفت انگیز به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود.

بالا ترین کیفیت پتو برلیان با قیمت عمده

بالا ترین کیفیت پتو برلیان با قیمت عمده فروشنده پتو برلیان، محصولات این برند با بالاترین میزانی کیفیت در دسترس مشتریان قرار می دهد. از جانب دیگر، می شود برخی از عرضه کنندگان را یافت که کالا را به قیمت تولید ارائه می کنند.

اما یک پتوی خوب، باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در این جا به چند مشخصه اصلی چنین کالایی اشاره می کنیم که شما را در زمینه خرید پتو برلیان طرحدار و ساده راهنمایی می کند.

 1. الیاف خوبی داشته باشد.
 2. ضد حساسیت باشد.
 3. قابل شستشو با ماشین و دست باشد.
 4. از سایز استاندارد برخوردار باشد.
 5. سبک، گرم، نرم و لطیف باشد.
 6. طرح ها و رنگ های زیادی داشته باشد.
 7. و غیره

پتو ها یکی از محصول های محسوب می شوند که در انواع گوناگونی تقسیم بندی می شوند.

خرید مستقیم انواع پتو پسرانه به قیمت تولیدی

خرید مستقیم انواع پتو پسرانه به قیمت تولیدی اگر می خواهید پتو قیمت مناسب را برای پسران تان تهیه کنید، خوب است که به خرید مستقیم روی آورید. حتماً این پرسش برای تان بوجود می آید که چگونه این کار را انجام دهیم؟ ساده است. شما در گام نخست باید فروشندگان اصلی را بیابید. برای مثال شعبه های رسمی شرکت تولید کننده را.

همین طور برخی از فروشگاه هایی را می شود با اندکی جستجوی بیشتر در بازار پیدا نمود که با نرخ های زیر بازار محصولات شان را عرضه می کنند. می شود از آنان انواع پتو پسرانه را تهیه کرد.

این گونه از محصول، طرح و رنگ ویژه خود را دارد. کارخانه بر اساس سنین مختلفی کالای خود را بافته و عرضه می دارد. تنوع آن قادر در این حوزه بالا است که شما به آسانی قادر خواهید بود یک پتو پسرانه خوب مناسب را به قیمت تولیدی تهیه کنید.

پتو های پسرانه در ابعاد و سایز های مختلفی می باشند به گونه ای که برخی از آن ها به شکل مسافرتی بوده و فضای کمتری را اشغال می کنند و نرخ ها و قیمت های آن ها به صورت کاملا مشخص و معینی بوده و توسط شرکت های تولیدی مرتبط با آن ها تعیین می گردد.

نمایندگی پتو برلیان دونفره در کشور

نمایندگی پتو برلیان دونفره در کشور برند برلیان، پتو دونفره را در طرح های گوناگونی وارد بازار می نماید. اگر به دنبال یک پتوی خوب هستید، بهترین روش خرید این است که سری به نمایندگی پتو برلیان بزنید. این شعب در جای جای ایران فعال می باشند. آن ها محصولات شرکت را اصل، با کیفیت و همین طور تضمین شده در اختیار مشتریان می گذارند.

از سوی دیگر، فروش پتو برلیان را این نمایندگی ها با راهنمایی که انجام می دهند، انجام داده و به این صورت سبب می شوند تا خریدار، به راحتی آن نوع و مدلی را که می خواهد برگزیند.

کارخانه پتو برلیان، محصولاتش را به جزء نمایندگی هایی که ایجاد کرده، به وسیله سایت های معتبر اینترنتی هم عرضه می دارد که به راحتی در سر تا سر ایران، قابل دسترس هستند و در تنوع بالایی محصولات را با نرخ های مناسبی ارائه می کنند.

یکی از مواردی که در خصوص آن ها مورد توجه قرار می گیرد کیفیت های به کار رفته در تولید آن ها می باشد و همین عامل سبب شده تا الیاف های به استفاده شده در تهیه و تولید آن ها با یک دیگر متفاوت باشد که نمایندگی ها به پخش آن ها می پردازند.

جدول قیمت انواع مختلف پتو ایرانی

جدول قیمت انواع مختلف پتو ایرانی هر کدام از پتوهایی که در ایران تولید می شوند، نرخ های گوناگونی را دارند. آن ها را شرکت های متفاوتی نیز وارد بازار می کنند که اصلی ترین منبع ارزش گذاری به شمار می روند. این کارخانه جات، بر اساس یک سری از فاکتورها این کار می کنند که در این جا به چند نمونه از شاخصه های اصلی قیمت گذاری اشاره می نماییم:

 • کیفیت الیافی که در بافت پتو استفاده می شوند.
 • نوع خرید و فروش محصول که خرید عمده همراه با تخفیف است.
 • طرح و رنگ پتوها نیز خود سبب گران یا ارزان تر شدن محصول می شوند.
 • بسته بندی هم خود می تواند به تنهایی روی قیمت ها تأثیر مستقیم بگذارد.
 • سایز نیز یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین نرخ به شمار می رود.
 • و غیره

می توانید با تهیه جدول قیمت انواع مختلف پتو ایرانی، نرخ های بیشتر پتوهای تولید شده در کشور را به دست آورده و سپس با مقایسه ای کوتاه، قادر خواهید بود که نوع مرغوب و در همین حال ارزان را تهیه کنید. نرخ ها البته گاهی در بازار متفاوت اعلام می گردد که موارد دیگری مثل اجاره مغازه، آب و برق و … در آن دخیل هستند.

مشتری ها می توانند مشخصه های قیمتی پتو ها در انواع گوناگون را از طریق سایت های مرتبط با آن ها مطلع شوند.

مراکز صادر کننده پتو به صورت مستقیم

مراکز صادر کننده پتو به صورت مستقیم پتوهای ایرانی، به کشورهای گوناگونی صادر می شوند. در ایران، کارخانه جات متعددی را می شود پیدا نمود که هر کدام از آن ها محصولات شان را برای سود بیشتر و همین طور معرفی بهتر، به بازارهای خارجی ارائه می دهند. این کارخانه جات، سعی شان بر این است تا به صورت مستقیم این کار را انجام دهند.

از جهتی، آن شمار از بازرگانانی که در این حوزه فعال اند، نیاز دارند تا با مراجعه به مراکز صادر کنندگان، پتوها را از شرکت خریداری نمایند و سپس جهت صادرات آماده کنند.

در کل، تلاش شرکت های مختلف ایرانی بر این است تا محصولی مرغوب و با کیفیت را در دست مشتریان خارجی خود برسانند. به این طریق شهرت زیادی پیدا خواهند کرد و می توانند بازارشان را گسترش دهند. این صادر کنندگان افزون بر کیفیت کالا، به تنوع رنگ و طرح و همین طور استانداردهای بهداشتی هم توجه می نمایند.

آن ها فروش پتو طرحدار، ساده و همین الوان مختلفی را روی دست می گیرند. اغلب پتوهای ساخته شده توسط کارخانه های کشورمان، به ممالک همجوار صادر می شود. برخی از این شرکت ها حتی نمایندگی هایی را نیز در شهرهای مختلفی ایجاد کرده اند. فروش پتو صادراتی با ضمانت انجام می شود.

شرکت های زیادی در کشور مرکز های صادر کننده پتو ها در انواع مختلف به کشور های دیگر می باشند.

فروش با کیفیت ترین پتو گل برجسته در ایران

فروش با کیفیت ترین پتو گل برجسته در ایران یکی از زیباترین طرح های پتوها، نوع گل برجسته است. فروش با کیفیت ترین آن در ایران، از جانب مراجع معتبری صورت می گیرد. باید گفت، خرید پتو گلدار برجسته را می شود از راه های گوناگونی انجام داد که این موضوع بستگی به نوع خرید شما دارد. اگر به صورت عمده کالایی را تهیه کنید، خوب است که به مراجع اصلی سر بزنید.

ولی خرید تکی را می شود از فروشگاه های کالای خواب که در گوشه و کنار شهرهای خرد و کلان فعالیت می نمایند، تهیه کرد. روی هم رفته، نوع گل برجسته گاهی بر اساس جنسی و کیفیتی که دارد، از نوع ساده با نرخ های بالاتری ارائه می شود.

در مورد پتوهای گل برجسته باید گفت، این نوع از کالای خواب را به راحتی می شود تشخیص داد. با لمس کردن روی پتو، راحت قادر خواهیم بود که برجستگی های آن را مشاهده و لمس کنیم. آن ها عمدتاً یک رو برجسته هستند و گل های شان نیز ریزو درشت می باشد.

نرمی و لطافت در کنار تولید توسط بهترین الیاف، از مشخصات اصلی نوع مرغوب چنین پتوهایی است که به آسانی می توان آن را تهیه کرد.

پتو های گل برجسته همراه با الیاف های نخ و پنبه را می توان از مرکز های عرضه و پخش آن ها در بازار های کل کشور تهیه کرد.

تهیه پتو کیلویی درجه یک در تهران

تهیه پتو کیلویی درجه یک در تهران آیا می دانید می شود پتوها را به شکل کیلویی هم تهیه کرد؟ باید در این زمینه گفت که بخشی از پتوهایی که از خارج کشور وارد می شوند و یا این که برخی از تولیدی ها در ایران آن را می بافند، به این شیوه عرضه می گردد. این به شمار بستگی دارد که بخواهید نوع کیلویی آن را به دست آورید و یا این که به خرید تخته ای بپردازید.

در هر حال، برخی به این باور هستند که می شود به گونه کیلویی، این کالا را ارزان تر تهیه کرد. در این خصوص بایستی به این اشاره نمود که این موضوع بستگی به وزن و همین طور ضخامت آن دارد. همچنین بعضی از ارائه دهندگان، کالای خود را بدون این که اجازه به سوا کردن آن بدهند، عرضه می دارند.

خلاصه این که، تهیه پتو کیلویی درجه یک در تهران را می شود از مراجع مختلفی انجام داد. خریدار عمده پتو همین طور به شکل جزئی، می تواند وارد بازارهای متعددی شود و به خرید این پتوها بپردازد. این را به یاد داشته باشید که ممکن گاهی محصولاتی از این دست، چندان مرغوب نباشند؛ پس پیش از همه کالاها را به خوبی بررسی کنید.

امروزه مشتری ها می توانند به تهیه پتو های درجه یک با الیاف مرغوب از بازار های مرتبط با آن ها در شهر های گوناگون از جمله تهران بپردازند.

پتو برلیان نیکو باف یکنفره ساده

پتو برلیان نیکو باف یکنفره ساده برند برلیان شرکت نیکوباف، پتوهای یکنفره ساده را نیز تولید می کند و روانه بازار می نمایند. یکی از بهترین مارک هایی که در عرصه تولید پتو خانگی ایرانی فعالیت دارد، همین شرکت می باشند. شما می توانید پتو حوله ای، ژله ای و غیره را مراجع معتبری که این کارخانه محصولاتش را به آن ارائه می دهد، تهیه نمایید.

اگر به دنبال یک پتوی قیمت مناسب و همین طور شیک، زیبا و با رنگ های دلنشین می باشید، بهترین انتخاب پتو برلیان یکنفره است. این شرکت پتو طرحدار و ساده را وارد بازار می کند که نوع ساده آن، تنها در رنگ های متفاوتی ارائه می شوند؛ اما این رنگ ها بسیار گیرا و دلچسب هستند که مناسب همه سنین می باشند.

پتوهای ساده این برند مشهور، دارای این الوان هستند:

 • پتو ساده رنگ مشکی
 • پتو ساده رنگ کرم
 • پتو ساده رنگ صورتی
 • پتو ساده در رنگ آبی
 • پتو ساده در رنگ فیروزه ای
 • پتو ساده با رنگ زرشکی
 • و غیره رنگ های دیگر

به صورت کلی پتو های برلیان در انواع مختلف دارای سایز های گوناگون بوده و طراحی آن ها به صورت یک نفره و دو نفره می باشد.

پتو های طرح عروسکی ویژه کودکان

پتو های طرح عروسکی ویژه کودکان پتوهای عروسکی، از جمله طرح های بسیار زیبایی می باشند که مناسب برای کودکان است. اگر می خواهید که یک پتو نوزادی شیک و مرغوب به دست آورید، بهتر است که این مدل از محصول را امتحان کنید. این پتوها عمدتاً دارای کلاهی هستند که در طرح های خرسی، فیل، خرگوش و … ارائه می گردند.

کلاهی که این پتوها دارند، سر کودک را از سرما و همین طور بادهای احتمالی محفوظ نگه می دارد. از جانب دیگر، پتوهای کودک به گونه ای طراحی شده اند که بسیار راحت می شود آن را دور نوزاد پیچید و دیگر نگران رسوخ سرما و رسیدن به بدن کودک را نداشت.

روی هم رفته، پتوهای طرح عروسکی ویژه کودکان را کارخانه های متعددی در ایران تولید می کند. آن ها همین طور برای دختران و پسران در مدل های گوناگونی اقدام به بافت این پتوها می کنند. از طرفی، به جزء طرح کلاه دار، نوع ساده آن هم وجود دارد که عموماً در رنگ های شاد و طرح های شخصیت های کارتونی، مزین شده اند.

از طرق متفاوت می توانید پتو دخترانه جدید و پتو مخصوص کودکان پسر را به عنوان سیسمونی تهیه کنید. این پتوها در سایزهای استاندارد تولید و عرضه می شوند.

پتو های کودکان در رنگ بندی ها و طرح های متفاوتی هستند که از جمله آن ها می توان به مدل های عروسکی اشاره کرد.

معرفی برند های پتو ایرانی درجه یک

معرفی برند های پتو ایرانی درجه یک در ایران، برندهای مختلفی وجود دارند که در عرصه تولید پتو فعالیت می کنند. هر کدام از آن ها، محصولات خود را بر اساس کیفیت و تنوع وار بازار خرید و فروش می کنند. بی تردید، آن شمار از مارک هایی که کالای شان از بهترین الیاف ساخته شده، در بازار معروف هستند.

همین طور، پتوهای درجه یک ایرانی را همین شرکت های مطرح تولید می کنند. این کارخانه جات، می کوشند تا همه استانداردهای روز دنیا را در نظر بگیرند و به این صورت است که کالای شان از فروش مناسبی در بازارهای داخلی و جهانی برخوردار است.

اگر می خواهید، پتویی خوبی را تهیه کنید، حتماً به برند آن توجه داشته باشید. این طور می توانید انواع پتو ایرانی را به سادگی به دست آورده و آن را مورد استفاده قرار دهید. مارک های بزرگ، کالایشان را به سر تا سر کشور توزیع و پخش می کنند.

شرکت های زیادی در کشور با برند های معتبر در انواع مختلف به عرضه پتو های برلیان در رنگ بندی های گوناگون می پردازند.

بالا ترین کیفیت پتو برلیان با قیمت عمده

بالا ترین کیفیت پتو برلیان با قیمت عمده بالا ترین کیفیت پتو برلیان از نظر رنگ، جنس، لطافت و زیبایی و غیره از انواع پتو های دیگر نیز بالاتر و جنس بهتری برخوردار می باشد. پتوی با کیفیت برلیان بیشتر طرفدار را دارد و بسیار جنس باکیفیت و نرمی می باشند . فروش پتوی با کیفیت را صورت عمده می توان از سایت های فروش، مستقیما از کارخانه سفارش گرفت و درب منزل تحویل بگیرید این نوع خرید باعث می شود دست سودجویان قطع شود. فروش پتوی برلیان به دو صورت می باشد: ۱_ کلی ۲_جزئی فروش کلی را می توان از خود کارخانه ها سفارش دهید و به صورت جزیی می توانید از فروشگاه‌های شهرتان خریداری کنید.

4 ویژگی پتوی با کیفیت

4 ویژگی پتوی با کیفیت

 • لطافت
 • زیبایی
 • دارای رنگ های مختلف
 • مناسب برای تمام سنین

فروش مستقیم پتوی با کیفیت برلیان

فروش مستقیم پتوی با کیفیت برلیان فروش پتوی با کیفیت را میتوان صورت عمده می تواند از سایت های فروش، مستقیما از کارخانه سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید این نوع خرید باعث می شود دست سودجویان قطع شود. فروش پتوی برلیان به دو صورت می باشد ۱ کلی ۲ جزئی فروش کلی را می توان از خود کارخانه سفارش دهید و به صورت جزیی می توانید از فروشگاه‌های شهرتان خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما