دیبافت
خانه / بالش الیاف پر قو / برترین تولیدکننده بالش الیاف پر قو صادراتی

برترین تولیدکننده بالش الیاف پر قو صادراتی

بالش الیاف پر قو صادراتی از نمونه بالش های پرطرفدار و محبوبی بوده که به دلیل راحتی و کیفیت بالا، خوابی راحت را برای شما به ارمغان می آورد. از این رو استفاده از این نوع بالش ها، با سلامت انسان، رابطه ای مستقیم خواهد داشت.

در نتیجه برترین تولید کننده بالش پر قو صادراتی، برای تولید محصولات خود از بهترین مواد اولیه استفاده نموده و هم چنین بالش را در شرایط کاملا استاندارد و بهداشتی تولید خواهد کرد.

برترین تولیدکننده بالش الیاف پر قو صادراتی

آشنایی با انواع بالش

آشنایی با انواع بالش در حقیقت بالش از جمله وسایل لازم و ضروری بوده که در دسته کالا های خواب قرار گرفته است. البته بالش بر اساس مواد درون بالش، جنس و شکل ظاهری بالش از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد. از این رو در این بخش به منظور آشنایی با انواع بالش به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

بالش پر

در واقع بالش پر از گران ترین و محبوب ترین گونه های بالش بوده که معمولا با پر پرندگانی نظیر مرغ، قو یا غاز پر می گردد. از آن جایی که این بالش ها، مطابق با حالت گردن و سر قرار می گیرند، در نتیجه برای سلامت بدن بسیار مفید بوده و کمک به جلوگیری از درد گردن و درد های عضلانی می نماید.

بالش الیافی

این دسته از بالش ها بسیار نرم بوده و از وزن سبکی برخوردار می باشند. در ضمن بالش الیافی ضد حساسیت بوده و برای افرادی که دچار مشکلات آلرژی هستند، بسیار مناسب خواهد بود.

بالش مموری فوم

این نوع از بالش ها نسل جدیدی از بالش های طبی است که از جنس فوم تولید گردیده و شکل ظاهری آن ها در قسمت گودی گردن کمی تو رفته می باشد. تا در این راستا مطابق بالش با حالت سر و گردن قرار گرفته و مشکلاتی نظیر درد گردن، ستون فقرات و دیسک را در دراز مدت برطرف نماید.

بالش لاتکس

بالش های لاتکس هم مانند بالش های مموری فوم، طبی و انعطاف پذیر بوده و از جنس صمغ درخت لاتکس تولید گردیده است. در نتیجه بالش های لاتکس صد در صد طبیعی می باشند.

فروش برترین انواع بالش الیاف پر قو صادراتی

فروش برترین انواع بالش الیاف پر قو صادراتی بالش الیاف پر قو از بهترین گونه های بالش بوده که با توجه به استفاده از مواد اولیه درجه یک در تولید بالش و طبی بودن آن، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. از این رو افراد زیادی تمایل به خرید و استفاده از بالش الیاف پر قو ۴۰ درصد و دیگر گونه های این نوع بالش خواهند داشت.

بنابراین انواع بالش الیاف پر قو صادراتی از میزان تقاضای بالایی برخوردار می باشد. به گونه ای که برترین گونه های این نوع از بالش ها در بازار های داخلی و خارجی از فروش بسیار خوبی برخوردار بوده و سهم عظیمی از فروش را در میان محصولات مشابه به خود اختصاص داده است.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120657941
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

پاسخی بگذارید