دیبافت
خانه / پتو پیچک / بهترین قیمت خرید و فروش پتو پیچک مرغوب

بهترین قیمت خرید و فروش پتو پیچک مرغوب

پتو یکی از کالاهای اصلی و مهم است که همه هر شب از آن استفاده می کنند و در گذشته این روانداز در یک مدل وجود داشت ولی امروزه با پیشرفت شگرفی که در این صنعت ایجاد شده جنس ها و طرح های مختلفی از آن تولید می شود. یکی از نمونه های معتبر و باکیفیت در این عرصه برند پیچک است که همسان با تکنولوژی روز فعالیت داشته و بهترین قیمت پتو پیچک مرغوب را ارائه می دهد و در نمایندگی های فروش نیز می توان آن را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت خریداری نمود.

بهترین قیمت خرید و فروش پتو پیچک مرغوب

مرکز اصلی خرید مستقیم پتو پیچک مرغوب

مرکز اصلی خرید مستقیم پتو پیچک مرغوبدر مرکز اصلی خرید مستقیم پتو پیچک مرغوب می توان انواع مدل های این برند را تهیه نمود و چون این مرکز دارای تنوع مدل است پاسخگوی هر سلیقه ای بوده و رجوع کننده حق انتخاب بالایی دارد و جهت خرید عمده پتو به صورت بدون واسطه و ارزان می توان به این مرجع مراجعه و بهترین مدل را تهیه کرد.

خریدار مستقیم پتو توسط مراکز مختلفی مانند تولید کننده و دفاتر فروش آنها انجام می شود و کسانی که دسترسی به آنها را ندارند می توانند در سایت فروش هر کدام مستقیم خرید کنند و در بازار نیز واسطه های زیادی در عرصه پتو فعالیت دارند و آن را غیر مستقیم عرضه می کنند‌.

پتو پیچک از برندهای محبوب و منتخب مردم است و به دلیل ارائه پتو متناسب با نیاز مشتری رفع کننده نیاز اقشار مختلفی از مردم در بازار بوده و با جوامع مختلفی فعالیت نموده و با رهبری بخشی از بازار نقش مهمی در این عرصه ایفا می کند.

خریدار عمده پتو یکنفره به قیمت تولیدی

خریدار عمده پتو یکنفره به قیمت تولیدی خریدار عمده پتو یکنفره به قیمت تولیدی به دو اصل کیفیت و قیمت اهمیت ویژه ای داده و جویای برندی است که مطابق با خواسته ی او پتو را ارائه کند و برای اینکه بتواند بهترین مدلها را با کیفیت بالا خرید کند در مورد مدل ها و جنس های مختلف آن و برندهای عرضه کننده تحقیقات و راهنمایی های لازمه را گرفته و اطلاعات مهمی را کسب می کند.

 پتو پیچک یکنفره و دو نفره در بازار وجود دارد که خریداران نوع دو نفره آنها عروس و دامادها هستند که جهت تکمیل جهیزیه خود آن را خریداری می کنند و برند پیچک نیز طرح های شیک و مدرنی را ارائه می کند که دارای مدل های منحصر به فرد و بی نظیری بوده و در بین زوج های جوان طرفداران زیادی دارد.

پتو پیچک ارزان و باکیفیت نوع تکنفره است که در بین عموم مردم خریداران مختص به خود را دارد و در سایز ها و رنگ های مختلف ارائه شده و بسته به جنس آنها در کیفیت های مختلف وارد بازار می شود.

عرضه کننده ویژه پتو ایرانی مسافرتی با قیمت مناسب

عرضه کننده ویژه پتو ایرانی مسافرتی با قیمت مناسبعرضه کننده ویژه پتو ایرانی مسافرتی با قیمت مناسب نیز توسط مراکز مختلفی انجام می شود که با شناخت کم و کیفی بازار و توجه به نیازهای تلویحی و تشریحی مشتری در این عرصه فعالیت گسترده ای دارند و این محصول را در اقصی نقاط کشور عرضه می کنند.

این مرجع به صورت متمرکز و پراکنده در سطح کشور وجود دارد و انواع پتو را از تولیدی ارزان خریداری نموده و با قیمت روز در سراسر کشور به فروش می رساند و انواع برندها را در هر منطقه ای قابل دسترسی می کند.

پتو مسافرتی یک پتوی سبک و کم حجم بوده و فضای کمی را در بر می گیرد در نتیجه به خوبی قابل حمل می باشد و از الیاف مصنوعی تولید شده و دارای پرز می باشد‌ و نسبت به انواع دیگر پتوها دارای قیمت و عمر کمتری بوده و قابلیت شستشوی آسانتری است. این مدل پتو بسته به جنس و نوع تولید دارای کیفیت های مختلفی است و مدلی که با الیاف باکیفیت و به صورت متراکم و فشرده تولید شده از کیفیت بیشتری برخوردار است.

آخرین قیمت روز و نرخ انواع پتو های گلدار ایرانی

آخرین قیمت روز و نرخ انواع پتو های گلدار ایرانیآخرید قیمت روز نرخ انواع پتوهای گلدار ایرانی را می توان به طرق مختلفی بدست آورد و این نرخ بسته به نوسانات بازار و متغیر بودن نرخ دلار مختلف است و نرخ ثابتی ندارد. همچنین پتو بسته به مواد اولیه به کار رفته در آن دارای مدل ها و جنس های مختلفی است که هر کدام قیمت های متنوعی دارد.

برخی از پتو ها به صورت دو تیکه متصل شده به هم است و پتو کیلویی محسوب شده و قیمت ارزانتری دارد. در بازار پتو ایرانی صادراتی دارای کیفیت بسیار بالا و تراکم پرز و بافت زیاد و از طرح های جدید تولید شده و بسیار مرغوب و درجه یک و گرانتر می باشد. 

نرخ پتو در کشور در روند معاملات تاثیر بسزایی دارد و هر چه قیمت بالاتر باشد قدرت خرید مشتری بیشتر شده و تعداد مراجعه کنندگان بالا می رود و در نتیجه برند نیز در بازار معروف خواهد شد.

کارخانه برتر تولید پتو با کیفیت فوق العاده

کارخانه برتر تولید پتو با کیفیت فوق العادهکارخانه برتر تولید پتو باکیفیت فوق العاده با تحت کنترل قرار دادن تمام فعالیت های موثر بر کیفیت فعالیت گسترده ای در این عرصه داشته و با سیستم آزمایشی که در اختیار دارد پتو را مطابق با استاندارد و اصول بهداشتی تولید می کند.

کارخانه تولید پتو از فعالان عرصه تجاری اقتصادی است که با بهره گیری از دستاوردهای علمی نوین و دستگاه های مکانیزه و دانش روز انواع مدل ها و طرح های این محصول را تولید می کند و حین تولید نیز از الیاف مرغوب و درجه یک و بافت عالی و متراکم و رنگ درجه یک استفاده می کند.

تولید کننده پتو جنس خوب در کشور به وفور به چشم می خورد که هر کدام توانسته اند در این بازار رقابتی پیش رفته و با ایجاد نظام مدیریت کیفیت محصولی قابل رقابت با برندهای خارجی را تولید کند و در این عرصه موفق عمل کند.

پخش کننده اصلی و معتبر پتو پیچک ارزان

پخش کننده اصلی و معتبر پتو پیچک ارزانپخش کننده اصلی و معتبر پتو پیچک ارزان شرکت توزیع کننده ای است که این محصول استراتژیک را در دسترس اقشاری مختلف از مشتریان می رساند و سعی می کند این محصول را مستقیم از تولیدی خریداری و بدون واسطه و ارزان ارائه کند. 

مرکز پخش پتو پیچک دارای شبکه های توزیعی در اقصی نقاط کشور بوده و در کار نگهداری حجم بالا و حمل و نقل انواع پتو است و به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم این محصول را عرضه می کند و عرضه مستقیم او بدین صورت است که مشتری را در هر نقطه ای از کشور شناسایی نموده و محصولات تولیدی را برای او به فروش رسانیده و در بخشی از سود با او سهیم می شود.

پتو پیچک در مدل های کلاسیک، مدرن، لوکس، انواع گل، عروسکی، نوزادی، نوجوان، دخترانه و پسرانه و … تولید می شود که هر کدام دارای خریداران خاص خود بوده و کیفیت های متنوعی دارد.

فروش مستقیم با کیفیت ترین پتو کودک در ایران

فروش مستقیم با کیفیت ترین پتو کودک در ایرانفروش مستقیم باکیفیت ترین پتو کودک در ایران را در گزینه اول خود تولیدی انجام می دهد چون در راس بازار قرار داشته و اولین عرضه کننده بوده است. بعد از آن دیگر مراکز نیز هستند که به هر شکلی انواع پتو را از تولیدی خریداری نموده و در سراسر کشور عرضه می کنند.

پتوی کودک دارای رنگ های شاد با شکل های عروسکی و شخصیت های کارتونی تولید می شود و در جنس های مختلف می باشد و در انواع پتو دخترانه و پسرانه ارائه می شود که دخترانه بیشتر در رنگ های قرمز، صورتی و زرد و سبز است و پتوی پسرانه بیشتر در رنگ های آبی، سورمه ای و … است که طرح های آنها کودکانه می باشد.

پتوی نوزاد نیز در این مراکز ارائه می شود که بیشتر در نوع مخمل است و در دو نوع کلاه دار و بدون کلاه وجود دارد. پتوی کودک و نوزاد باید به گونه ای طراحی و تولید شود که گرم و نرم بوده و حساسیت زا برای پوست نوزاد و کودک نباشد و راه تنفس داشته باشد تا در صورت قرار کرفتن سر کودک در آن دچار خفگی نشود.

بهترین مرکز خرید و فروش پتو در کشور

بهترین مرکز خرید و فروش پتو در کشوربهترین مرکز خرید و فروش پتو فروشنده ای است که علاوه بر اینکه به فکر سود خود است کسب رضایت مشتری برایش اهمیت زیادی دارد و سعی می کند با ارائه تنوع محصولش هر بودجه و سلیقه ای را پاسخگو بوده و به هر گونه ای رضایت مشتری را کسب کند و این ویژگی ها باعث اعتبار آنها در بازار شده است‌.

 • پتو خوابگاهی و خانگی خوب باید دارای پرزهای پر تراکم و مقاوم بوده و از قطر و ضخامت بالایی برخوردار است و حین شستشو نباید پرزهای آن از پتو جدا شود.
 • پتو باید توپر بوده و نباید بعد از شستشو ضخامت خود را از دست بدهد.
 • پرزها یکنواخت بوده به گونه ای که از لابه لای پتو زمینه آن دیده نشود.
 • دارای رنگ یکنواخت و ثابتی بوده با شستشو زیاد رنگ خود را از دست ندهد.
 • در بین رنگ های همسان آن اختلاف رنگ دیده نشود.
 • هر چهار گوش آن یک اندازه بوده و هیچ گونه کجی در آن وجود نداشته باشد.
 • رنگ نوار با رنگ پتو یکسان بوده و با کیفیت بالایی دوخته شده باشد.

فروشگاه خرید پتو ایرانی پسرانه جدید

فروشگاه خرید پتو ایرانی پسرانه جدیدفروشگاه خرید پتو ایرانی پسرانه جدید در سطح شهر به وفور دیده می شود که بورس انواع مدل ها را داشته و طرح های مختلفی را در نمایش گذاشته و در معرض دید عموم قرار داده است و خریدار با مراجعه به آن می تواند انواع مدل ها را مشاهده و بدون دغدغه و براحتی مطابق باسلیقه خود خرید کند.

فروشگاه پتو ایرانی دارای انواع برند ایرانی و خارجی است و مشتریانی که برندخاصی را مد نظر خود دارند می توانند با مراجعه به این مرکز هر برند دلخواه خود را خریداری کنند.

پتو پسرانه دارای طرح ها و مدل های مورد پسند پسران است مانند ماشین کودکانه، شخصیت ها و حیوانات کارتونی، فوتبالیست ها و عرسکی پسرانه و … می باشد که هر طرحی خریداران خاص خود را دارد و برای سیسمونی نیز از این مدل ها تهیه می شود که بسیار زیبا و باکیفیت هستند. 

مراکز فروش انواع پتو با برند ایرانی

مراکز فروش انواع پتو با برند ایرانیمراکز فروش انواع پتو با برند ایرانی حضور فعالی در این عرصه داشته و نبض بازار را در دست گرفته و طیف وسیعی از این محصول را ارائه می کنند و با تعاملاتی که با تولیدی و خریداران دارند نیازهای مشتری را شناخته و به رفع هر چه بهتر آن می پردازند. انواع پتو ایرانی در بازار:

 • پتو پنبه ای با الیاف مصنوعی مانند اکریلیک و پلی استر مخلوط شده و بسیار گرم و نرم و سبک بوده و در دو مدل دو لایه مخصوص فصول سرد و یک لایه مخصوص فصول گرم تولید می شود.
 • پتو پشم شیشه دارای تنفس بالایی بوده و برای نوزادان و بچه ها مناسب است.
 • پتو مسافرتی بسیار سبک و نازک و کم حجم بوده و از الیاف طبیعی تولید شده است.
 • پتو ارگانیک دارای نرخ بالا بوده چون از پنبه خالص تولید شده و بسیار گرم و نرم بوده و برای کسانی که به الیاف مصنوعی آلرژی دارند گزینه مناسبی است.
 • پتو پشمی به دلیل اینکه گرما را در خود نگه می دارد یکی از گرمترین نوع پتو است و بسیار زبر بوده و وزن سنگینی دارد.

سایت خرید و فروش پتو پیچک

سایت خرید و فروش پتو پیچکسایت خرید و فروش پتو پیچک در فضای اینترنت وجود دارد که با ارائه کاتالوگ انواع پتو و قرار دادن مشخصات آن ها به خرید بهتر مشتری کمک نموده و خریدار می تواند با مقایسه قیمت ها و مدل های آن و با گرفتن راهنمایی های لازمه در سایت ها و بهره مندی از خدمات آن در هر ساعت از شبانه روز و در هر زمان و مکانی با چند کلیک راحت تر خرید کند.

خرید فروش پتو درجه یک در این سایت ها به صورت عمده و خرده و بدون واسطه و با واسطه انجام می شود و بیشتر مراکز معتبر دارای این سایت ها بوده و جهت دسترسی راحت مشتری و بالابردن فروش خود انواع پتو را به صورت آنلاین نیز عرضه می کنتد.

کسانی که به علت ناتوانی جسمی و یا به علت مشغله زیاد رفتن به بازار و خرید برای آنها ناممکن است خرید آنلاین و اینترنتی برای آنها بسیار گزینه درستی بوده است.

نمایندگی پتو های مرغوب در اصفهان

نمایندگی پتو های مرغوب در اصفهاننمایندگی پتوهای مرغوب در اصفهان و دیگر استان ها وجود دارد که هر مدل و برندی را بدون واسطه عرضه می کند و کسانی که دسترسی به تولیدکننده را ندارند می توانند از این مرکز خرید کنند و پتو را با بالاترین سطح کیفی و کمترین قیمت بدست آورند.

بهترین پتو ایرانی در بازار مشخصات یک برند خوب را داشته و دارای تنوع رنگ و نقش می باشد. نمایندگی پتو ایرانی با پشتیبانی از برند مد نظر خود و بازاریابی آن به جذب مشتری پرداخته و با توجه به نیاز هر منطقه به فروش تخصصی و گسترده آن می پردازد.

نماینده دارای سایت فروش نیز بوده و خریدار می تواند در هر نقطه ای از استان از طریق سایت مدل و طرح مورد نظر خود را سفارش بدهد. چون این مرکز با تولیدی در ارتباط است سفارشات را نیز پذیرفته و آن را برای آماده شدن به تولیدی تحویل می دهد‌.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

پاسخی بگذارید