بهترین قیمت خرید و فروش پتو پیچک مرغوب

برای دریافت بهترین قیمت خرید و فروش پتو پیچک مرغوب می توانید از مجموعه ما با نام بازار پتو کمک بگیرید.
پتو، یکی از کالا های اصلی و مهم زندگی روزمره است و تقریبا به عنوان جزء جدانشدنی کالای خواب به شمار می رود.

در گذشته این رو انداز در یک مدل وجود داشت؛ ولی امروزه جنس ها و طرح های مختلفی از آن تولید می شود.
یکی از نمونه های معتبر و با کیفیت در این عرصه، برند پیچک است.

این برند که همسان با تکنولوژی روز فعالیت دارد، بهترین قیمت پتو پیچک مرغوب را ارائه می دهد.
همچنین در نمایندگی های فروش نیز می توان آن را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت خریداری نمود.
پتو پیچک با طرح ها و رنگ های به روز و جذاب، طرفداران بسیاری دارد.

بهترین قیمت خرید و فروش پتو پیچک مرغوب

مرکز اصلی خرید مستقیم پتو پیچک مرغوب

در مرکز اصلی خرید مستقیم پتو پیچک، می توان انواع مدل های این برند را تهیه کرد.
به علت این که این مرکز دارای تنوع مدل است، پاسخگوی هر سلیقه‌ای بوده و مشتری حق انتخاب بالایی دارد.
بدین صورت جهت خرید عمده پتو به صورت بدون واسطه و ارزان، می توان به این مرجع مراجعه و بهترین مدل را تهیه نمود.

 

خرید مستقیم پتو، توسط مراکز مختلفی به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود.
مسلما اگر با مراکز مستقیم خرید، خصوصا سایت ما در ارتباط باشید، به دلیل اینکه واسطه ها حذف شده اند، می توانید این محصول را با قیمت مناسب تری خریداری نمایید.

پتو پیچک از برند های محبوب و منتخب مردم است.
این برند به دلیل ارائه پتو متناسب با نیاز مشتری و هم چنین قیمت مناسب، جایگاه ویژه ای برای خود در بازار عرضه باز کرده است.
با خرید مستقیم از سایت های اینترنتی و بدون واسطه، می توان پتو را با قیمت های مناسب تری تهیه نمود.

مرکز اصلی خرید مستقیم پتو پیچک مرغوب

خریدار عمده پتو یک نفره به قیمت تولیدی

خریدار عمده پتو یک نفره به قیمت تولیدی، به دو اصل کیفیت و قیمت اهمیت ویژه‌ای می دهد.
بنابراین برای این که بتواند بهترین مدل ها را با کیفیت بالا خریداری نماید،
در مورد مدل ها و جنس های مختلف آن و برند های عرضه کننده تحقیقات و راهنمایی های لازمه را گرفته و اطلاعات مهمی را کسب می نماید.

 

پتو پیچک یک نفره و دو نفره در بازار وجود دارد که خریداران نوع دو نفره آنها عروس و داماد ها می باشند.
همچنین برند پیچک طرح های شیک و مدرنی را ارائه می نماید که دارای مدل های منحصر به فرد و بی نظیری است و طرفداران زیادی دارد.

پتو پیچک ارزان و با کیفیت تک نفره نیز خریداران خاص به خود را دارد و تولیدکننده این محصول را در سایز ها و رنگ های مختلف وارد بازار می کند. خریداران عمده این کالا، بیشتر مغازه داران یا خیرینی هستند که از مزایای قیمت مناسب و کیفیت خوب پتوی پیچک توامان بهره می برند.

خریدار عمده پتو یکنفره به قیمت تولیدی

عرضه کننده ویژه پتو ایرانی مسافرتی با قیمت مناسب

عرضه کننده ویژه پتو ایرانی مسافرتی با قیمت مناسب، توسط مراکز مختلفی انجام می شود که با شناخت کم و کیف بازار و توجه به نیاز های تلویحی و تشریحی مشتری، در این عرصه فعالیت گسترده‌ای دارند و این محصول را در اقصی نقاط کشور عرضه می نمایند. این مرجع به صورت متمرکز و پراکنده در سطح کشور وجود دارد و انواع پتو را از تولیدی ارزان، خریداری نموده و با قیمت روز در سراسر کشور به فروش می رساند. همچنین انواع برند ها را در هر منطقه‌ای قابل دسترسی می نماید.

 

پتو مسافرتی، یک پتو سبک و کم حجم بوده و فضای کمی را در بر می گیرد. در نتیجه به خوبی قابل حمل می باشد و از الیاف مصنوعی تولید و دارای پرز می باشد‌ و نسبت به انواع دیگر پتو ها، دارای قیمت و عمر کمتر و قابلیت شستشوی آسانتری دارد. این مدل پتو بسته به جنس و نوع تولید، دارای کیفیت های مختلفی است و مدلی که با الیاف با کیفیت و به صورت متراکم و فشرده تولید شده، از کیفیت بیشتری برخوردار است. پتو های مسافرتی به دلیل حمل راحت و قیمت مناسب و همچنین طرح های متنوع، مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است.

 

عرضه کننده ویژه پتو ایرانی مسافرتی با قیمت مناسب

آخرین قیمت روز و نرخ انواع پتو های گلدار ایرانی

آخرید قیمت روز نرخ انواع پتو های گلدار ایرانی را می توان به طرق مختلفی به دست آورد و این نرخ بسته به نوسانات بازار و متغیر بودن نرخ دلار، مختلف است و نرخ ثابتی ندارد. همچنین پتو بسته به مواد اولیه به کار رفته در آن، دارای مدل ها و جنس های مختلفی است که هر کدام قیمت های متنوعی دارد. برخی از پتو ها به صورت دو تیکه متصل شده به هم است و پتو کیلویی محسوب شده و قیمت ارزانتری دارد. در بازار، پتو ایرانی صادراتی دارای کیفیت بسیار بالا و تراکم پرز و بافت زیاد و از طرح های جدید تولید شده و بسیار مرغوب و درجه یک و گرانتر می باشد.

 

نرخ پتو در کشور، در روند معاملات تاثیر به سزایی دارد و هر چه قیمت بالاتر باشد، قدرت خرید مشتری بیشتر شده و تعداد مراجعه کنندگان بالا می رود. در نتیجه برند نیز در بازار معروف خواهد شد. قیمت پتو ها، بسته به نوع و سایز و کیفیت متفاوت است و فاکتور های زیادی بر روی قیمت تاثیر گذار هستند.

 

آخرین قیمت روز و نرخ انواع پتو های گلدار ایرانی

کارخانه برتر تولید پتو با کیفیت فوق العاده

کارخانه برتر تولید پتو با کیفیت فوق العاده با تحت کنترل قرار دادن تمام فعالیت های موثر بر کیفیت، فعالیت گسترده‌ای در این عرصه داشته و با سیستم آزمایشی که در اختیار دارد، پتو را مطابق با استاندارد و اصول بهداشتی تولید می نماید. کارخانه تولید پتو از فعالان عرصه تجاری اقتصادی است که با بهره گیری از دستاورد های علمی نوین و دستگاه های مکانیزه و دانش روز، انواع مدل ها و طرح های این محصول را تولید می نماید. همچنین حین تولید نیز از الیاف مرغوب و درجه یک و بافت عالی و متراکم و رنگ درجه یک استفاده می نماید.

 

تولید کننده پتو جنس خوب، در کشور به وفور به چشم می خورد که هر کدام توانسته‌اند در این بازار رقابتی پیش رفته و با ایجاد نظام مدیریت کیفیت، محصولی قابل رقابت با برند های خارجی را تولید و در این عرصه موفق عمل نماید. کارخانه های داخلی با ارتقاء سطح کیفی پتو ها، بیشتر سهم بازار را به خود تعلق داده‌اند.

 

کارخانه برتر تولید پتو با کیفیت فوق العاده

پخش کننده اصلی و معتبر پتو پیچک ارزان

پخش کننده اصلی و معتبر پتو پیچک ارزان، شرکت توزیع کننده‌ای است که این محصول استراتژیک را در دسترس اقشاری مختلف از مشتریان می رساند و سعی می نماید این محصول را مستقیم از تولیدی خریداری و بدون واسطه و ارزان ارائه نماید. مرکز پخش پتو پیچک، دارای شبکه های توزیعی در اقصی نقاط کشور بوده و در کار نگهداری حجم بالا و حمل و نقل انواع پتو است. در واقع به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم این محصول را عرضه می نماید. عرضه مستقیم او بدین صورت است که مشتری را در هر نقطه‌ای از کشور شناسایی نموده و محصولات تولیدی را برای او به فروش رسانیده و در بخشی از سود با او سهیم می شود.

پتو پیچک در مدل های کلاسیک، مدرن، لوکس، انواع گل، عروسکی، نوزادی، نوجوان، دخترانه و پسرانه و … تولید می شود که هر کدام دارای خرید خاص خود بوده و کیفیت های متنوعی دارد. بنابراین با توجه به استقبال مردم از پتوی پیچک، در اکثر استان ها نمایندگی فروش دارند.

 

پخش کننده اصلی و معتبر پتو پیچک ارزان

فروش مستقیم با کیفیت ترین پتو کودک در ایران

فروش مستقیم با کیفیت ترین پتو کودک در ایران را در گزینه اول خود تولیدی انجام می دهد؛ زیرا در راس بازار قرار داشته و اولین عرضه کننده بوده است. بعد از آن دیگر مراکز نیز هستند که به هر شکلی انواع پتو را از تولیدی خریداری نموده و در سراسر کشور عرضه می نمایند.

 

پتوی کودک، دارای رنگ های شاد با شکل های عروسکی و شخصیت های کارتونی تولید شده و در جنس های مختلف می باشد. همچنین در انواع پتو دخترانه و پسرانه ارائه می شود که دخترانه بیشتر در رنگ های قرمز، صورتی و زرد و سبز است و پتوی پسرانه بیشتر در رنگ های آبی، سورمه‌ای و … است که طرح های آنها کودکانه می باشد

 

در واقع پتوی نوزاد نیز در این مراکز ارائه می شود که بیشتر در نوع مخمل است و در دو نوع کلاه دار و بدون کلاه وجود دارد. پتوی کودک و نوزاد باید به گونه‌ای طراحی و تولید شود که گرم و نرم بوده و حساسیت زا برای پوست نوزاد و کودک نباشد. همچنین راه تنفس داشته باشد تا در صورت قرار کرفتن سر کودک در آن، دچار خفگی نشود. با فروش مستقیم و بدون واسطه پتو های کودک، والدین می‌ توانند پتو های با کیفیت و بدون حساسیت را مطابق سلیقه خود با قیمت های مناسب تری تهیه نمایند.

 

فروش مستقیم با کیفیت ترین پتو کودک در ایران

بهترین مرکز خرید و فروش پتو در کشور

بهترین مرکز خرید و فروش پتو، فروشنده‌ای است که علاوه بر این که به فکر سود خود است، کسب رضایت مشتری برایش اهمیت زیادی دارد. از این رو سعی می نماید با ارائه تنوع محصولش، هر بودجه و سلیقه‌ای را پاسخگو بوده و به هر گونه‌ای رضایت مشتری را کسب نماید و این ویژگی ها باعث اعتبار آنها در بازار شده است‌.

 • پتو خوابگاهی و خانگی خوب باید دارای پرز های پر تراکم و مقاوم بوده و از قطر و ضخامت بالایی برخوردار است و حین شستشو نباید پرز های آن از پتو جدا شود.
 • پتو باید توپر بوده و نباید بعد از شستشو ضخامت خود را از دست بدهد.
 • پرز ها یکنواخت بوده به گونه‌ای که از لابه لای پتو، زمینه آن دیده نشود.
 • دارای رنگ یکنواخت و ثابتی بوده با شستشو زیاد رنگ خود را از دست ندهد.
 • در بین رنگ های همسان آن، اختلاف رنگ دیده نشود.
 • هر چهار گوش آن یک اندازه بوده و هیچ گونه کجی در آن وجود نداشته باشد.
 • رنگ نوار با رنگ پتو یکسان بوده و با کیفیت بالایی دوخته شده باشد.

از بین مراکز فروش پتو، آنهایی بیشتر مورد توجه و استقبال قرار میگیرند که هم تنوع و هم کیفیت و قیمت مناسب داشته باشند.

 

بهترین مرکز خرید و فروش پتو در کشور

فروشگاه خرید پتو ایرانی پسرانه جدید

فروشگاه خرید پتو ایرانی پسرانه جدید، در سطح شهر به وفور دیده می شود که بورس انواع مدل ها را داشته و طرح های مختلفی را در نمایش گذاشته و در معرض دید عموم قرار داده است. بنابراین خریدار با مراجعه به آن می تواند انواع مدل ها را مشاهده و بدون دغدغه و براحتی مطابق باسلیقه خود خرید نماید.

 

فروشگاه پتو ایرانی، دارای انواع برند ایرانی و خارجی است و مشتریانی که برند خاصی را مد نظر خود دارند، می توانند با مراجعه به این مرکز هر برند دلخواه خود را خریداری نمایند. پتو پسرانه دارای طرح ها و مدل های مورد پسند پسران می باشد مانند: ماشین کودکانه، شخصیت ها و حیوانات کارتونی، فوتبالیست ها و عروسکی پسرانه و … می باشد. در واقع هر طرحی، خریداران خاص خود را دارد و برای سیسمونی نیز از این مدل ها تهیه می شود که بسیار زیبا و با کیفیت هستند. طرح های جدید پتو های پسرانه به دلیل تنوع و رنگ بندی بسیار خوب، مورد توجه خانواده و فرزندان پسر قرار گرفته است.

 

فروشگاه خرید پتو ایرانی پسرانه جدید

مراکز فروش انواع پتو با برند ایرانی

مراکز فروش انواع پتو با برند ایرانی، حضور فعالی در این عرصه داشته و نبض بازار را در دست گرفته و طیف وسیعی از این محصول را ارائه می نمایند. از این رو با تعاملاتی که با تولیدی و خریداران دارند، نیاز های مشتری را شناخته و به رفع هر چه بهتر آن می پردازند. انواع پتو ایرانی در بازار:

 • پتو پنبه‌ای با الیاف مصنوعی مانند اکریلیک و پلی استر مخلوط شده و بسیار گرم و نرم و سبک بوده و در دو مدل، دو لایه مخصوص فصول سرد و یک لایه مخصوص فصول گرم تولید می شود.
 • پتو پشم شیشه دارای تنفس بالایی بوده و برای نوزادان و بچه ها مناسب است.
 • پتو مسافرتی بسیار سبک و نازک و کم حجم بوده و از الیاف طبیعی تولید شده است.
 • پتو ارگانیک دارای نرخ بالا بوده چون از پنبه خالص تولید شده و بسیار گرم و نرم بوده و برای کسانی که به الیاف مصنوعی آلرژی دارند، گزینه مناسبی است.
 • پتو پشمی به دلیل این که گرما را در خود نگه می دارد، یکی از گرم ترین نوع پتو است و بسیار زبر بوده و وزن سنگینی دارد.

مراکز فروش پتو های ایرانی با فراهم کردن پتو هایی مناسب سلیقه مشتریان، باعث ارتقا فروش شده‌اند.

 

مراکز فروش انواع پتو با برند ایرانی

سایت خرید و فروش پتو پیچک

سایت خرید و فروش پتو پیچک، در فضای اینترنت وجود دارد که با ارائه کاتالوگ انواع پتو و قرار دادن مشخصات آنها، به خرید بهتر مشتری کمک می نماید. از این رو خریدار می تواند با مقایسه قیمت ها و مدل های آن و با گرفتن راهنمایی های لازمه در سایت ها و بهره مندی از خدمات آن در هر ساعت از شبانه روز و در هر زمان و مکانی، با چند کلیک راحتتر خرید نماید.

 

خرید فروش پتو درجه یک، در این سایت ها به صورت عمده و خرده و بدون واسطه و با واسطه انجام می شود. همچنین بیشتر مراکز معتبر، دارای این سایت ها بوده و جهت دسترسی راحت مشتری و بالا بردن فروش خود، انواع پتو را به صورت آنلاین نیز عرضه می نمایند. کسانی که به علت ناتوانی جسمی و یا به علت مشغله زیاد رفتن به بازار و خرید برای آنها ناممکن است، خرید آنلاین و اینترنتی برای آنها بسیار گزینه درستی بوده است. مشتریان از هر نقطه از کشور می‌توانند با مراجعه به سایت، پتوی محبوب خود را در طرح و رنگ مورد علاقه خود انتخاب نمایند.

 

سایت خرید و فروش پتو پیچک

نمایندگی پتو های مرغوب در اصفهان

نمایندگی پتو های مرغوب، در اصفهان و دیگر استان ها وجود دارد که هر مدل و برندی را بدون واسطه عرضه می نمایند. همچنین کسانی که دسترسی به تولید کننده را ندارند، می توانند از این مرکز خرید نموده و پتو را با بالاترین سطح کیفی و کمترین قیمت بدست آورند. بهترین پتو ایرانی در بازار، مشخصات یک برند خوب را داشته و دارای تنوع رنگ و نقش می باشد. نمایندگی پتو ایرانی با پشتیبانی از برند مد نظر خود و بازاریابی آن، به جذب مشتری پرداخته و با توجه به نیاز هر منطقه به فروش تخصصی و گسترده آن می پردازد.

 

نماینده دارای سایت فروش نیز بوده و خریدار می تواند در هر نقطه‌ای از استان از طریق سایت، مدل و طرح مورد نظر خود را سفارش بدهد. در واقع این مرکز با تولیدی در ارتباط بوده و سفارشات را نیز پذیرفته و آن را برای آماده شدن به تولیدی تحویل می دهد‌. نمایندگی اصفهان، یکی از موفق ترین نمایندگی های فروش پتو به دلیل مرغوبیت و کیفیت پتو ها می باشد.

 

نمایندگی پتو های مرغوب در اصفهان

خریدار عمده پتو یک نفره به قیمت تولیدی

پتو از جمله لوازم مورد نیاز انسان در تمام فصول سال می باشد. از این رو در رنگ و مدل های مختلف با میزان لطافت و نرمی و کیفیت بسیار مطلوب و در جنس های مختلف، به وسیله کارخانجات تولیدی به خریداران عمده به فروش می رسد. پتو یک نفره، مشتریان فراوانی دارد و به روش های مختلفی می توانند آن را تهیه نمود.

 

روش اول، روش مستقیم است که افراد می توانند با مراجعه مستقیم به نمایندگی یا فروشگاه مجاز آن را خریداری نمایند. البته این روش وقت زیادی را تلف می کند و شاید در منطقه شما، نمایندگی پتو یک نفره وجود نداشته باشد و شما به مشکل بر بخورید. روش دوم، خرید اینترنتی است؛ به این ترتیب که با مراجعه به سایت به روش آنلاین، محصول موردنظر را انتخاب نموده و در اسرع وقت کالا با کیفیت را با قیمت مقرون به صرفهاز ما تحویل می گیرید.

 

خریدار عمده پتو یکنفره به قیمت تولیدی

همه چیز در مورد پتوی دو نفره

پتو کالایی است که در دسته بندی کالا های خواب قرار گرفته و معمولا در 3 سایز تولید می شود؛ سایز یک نفره، دو نفره و سایز کودک. شما قبل از خرید پتو مورد نظر خود، باید اندازه و سایز آن را تعیین نمایید. اندازه پتو های یک نفره به طور معمول ۱۶۰×۲۲۰ و ۱۵۰×۲۲۰ سانتی‌متر و پتو های دو نفره ۲۴۰×۲۲۰ یا ۲۴۰×۲۰۰ و پتو های کودک، عموماً دارای سایز ۸۰×۱۱۰ و ۱۱۰×۱۴۰ سانتی‌متر می باشند.

 

همه چیز در مورد پتوی دو نفره

فروشنده عمده پتو دو نفره پیچک

پتوی دو نفره پیچک، یکی از انواع پتو های پر طرفدار در بازار کالای خواب ایران بوده که در رنگ ها و مدل های متفاوت و زیبا، با ظاهری شیک و با قیمتی مقرون به صرفه به بازار عرضه و می تواند پاسخگوی نیاز های تمامی علائق و سلائق متقاضیان گرامی باشد. فروش این محصول با کیفیت توسط فروشنده عمده پتو، به دو روش حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد. در روش غیر حضوری شما با مراجعه به وب سایت فروشنده پتو دو نفره پیچک و به صورت آنلاین پس از بررسی کامل محصولات، سفارش خود را ثبت و خرید خود را به راحت ترین شکل ممکن و با حذف کامل واسطه انجام می دهید.

 

فروشنده عمده پتو دو نفره پیچک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما